دموکرات ها در حال گرفتن واقعا با اعتماد به نفس و این که ساخت بایدن و Pelosi عصبی

در این نقطه در سال 2020 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی شما نه می خواهد presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن دارای سرب از 9 درصد در رای گیری به طور متوسط توسط RealClearPolitics و واشنگتن پستو 9.4 امتیاز به عنوان اندازه گیری توسط megyn kelly. او منجر مغلوب ساختن پیشی جستن “در برخی از موارد خارج از حاشیه خطا در نظرسنجی های اخیر در میدان نبرد ایالت آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین” به ارسال گزارش. دموکرات کنگره نامزدها نیز خرد خود را در ایران با رقبای آنلاین, کمک های مالی, سیاسی , گزارش, تنظیم کردن زنگ هشدار میان واشنگتن خواهان.

در واقع “مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت این تابستان بحران باعث شده است چه دموکرات تشخیص به عنوان یک تکتونیکی تغییر در چشم انداز سیاسی با رهبران حزب ناگهان صعودی مورد نه تنها گرفتن کاخ سفید اما همچنین مدیر کنترل سنا و همچنین گسترش خانه خود را اکثریت” از ارسال گزارش. سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma (D) پیش بینی کرد “انگار سونامی اومده.” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: “ما احساس بسیار خوب” مورد مصرف به مجلس سنا. نه هر کس فکر می کند که این سطح از اعتماد به نفس مفید است.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: این پست که دموکرات ها را “یکی از مزیت” بیش 2016: “مردم هوشیار آنها هماهنگ آنها نگران هستند.” مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او سعی خواهد کرد برای سرکوب دموکراتیک رای او هشدار داد. “من می گویند: خود زمین است. نمی دهد یک دانه از شن و ماسه. همه از ما نيست.” دیرین ایران استراتژیست مایک مورفی که مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه گفت: او را هشدار می دهند دموکرات: “احتیاط! انتخابات بسیار پویا هستند!”

“تهمت و مشاوران او اصرار دارند که خود را در مبارزات انتخاباتی داخلی داده ها نشان می دهد در این مسابقه به عنوان رقابتی تر” از ارسال گزارش “و که او می تواند دست آوردن شتاب در هفته پیش رو با یک نظم و پیام وحشیانه پایدار حمله بایدن شخصیت ایدئولوژی و حدت ذهنی.”

همه چیز می تواند کاملا تغییر اما طی ماه گذشته حداقل “بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هر دو فوق العاده پایدار و غیر منتظره ای بزرگ” جفری Skelley یادداشت در megyn kelly, و او “است verging بر لغزش. که نه یک کلمه استفاده می کنیم به آرامی.” قطعا “رئیس جمهور این است که در بسیار عمیق سوراخ و من کاملا مطمئن هستم که او چگونه می شود از آن گفت:” امی والتر ملی سردبیر حزبی طبخ سیاسی گزارش. و “به جای فقط اندکی کشیدن رئیس جمهور این است که بستن مجریان در اطراف مچ پا از نامزدهای جمهوری خواه.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر