دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز است که بیش از حد به سمت چپ برای سوئد حاکم سوسیال دموکرات ایران

Johan Hassel بین المللی وزیر سوئد حاکم سوسیال دموکرات بازدید آیووا قبل از قفقاز و او را تحت تاثیر قرار با آمری

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

Johan Hassel بین المللی وزیر سوئد حاکم سوسیال دموکرات بازدید آیووا قبل از قفقاز و او را تحت تاثیر قرار با آمریکایی حامل استاندارد برای سوسیالیسم دموکراتیک دیابت برنی ساندرز (I-Vt.). "ما در یک ساندرز رویداد و مثل این بود که در یک حزب چپ نشست گفت:" سوئد Svenska Dagbladet , روزنامه, با توجه به یک ترجمه. "آن را ترکیبی از افراد بسیار جوان و پیر مارکسیستها که فکر می کنم آنها حق داشتند در تمام طول. وجود دارد هیچ مردم عادی وجود دارد به سادگی."

Hassel شد بیشتر "تحت تاثیر قرار" با پیت Buttigieg هر چند او نیز دوست سناتور. ctq (D-Minn.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.). اریک Kleefeld, پشتکار دانش آموز از سیاست خارجی فراهم می کند برخی از زمینه در سوئد سوسیال دموکرات:

چرا سوئد سوسیال دموکرات به نفع Buttigieg بیش ساندرز? خب دموکراتیک سوسیالیسم متفاوت از سوئد سوسیال دموکراسی — که "نوردیک مدل" ساندرز سیاهی — "و متاسفانه ساندرز کمک کرده به این سردرگمی" می نویسد: MIT سیاسی اقتصاددان Daron Acemoglu. دموکراتیک سوسیالیسم به دنبال رفع گناهان از اقتصاد بازار توسط توزیع کنترل وسایل تولید به یک شرکت کارگران و یا "یک ساختار اداری اداره شده توسط دولت است," او توضیح می دهد. "سوسيال دموکراسی یک سیستم برای تنظیم اقتصاد بازار نه برای supplanting آن است."

لارس Løkke راسموسن سپس نخست وزیر دانمارک ساخته شده مشابه نقطه در یک سخنرانی در دانشگاه هاروارد در سال 2015 زمانی که ساندرز به دست آوردن توجه ملی. "من می دانم که برخی از مردم در ایالات متحده آمریکا همراه نوردیک مدل با نوعی از سوسیالیسم" او گفت:. "دانمارک است به دور از یک اقتصاد برنامه ریزی شده سوسیالیستی. دانمارک یک اقتصاد بازار" البته با "گسترش دولت رفاه فراهم می کند که سطح بالایی از امنیت برای شهروندان است."

راسموسن این مدل Vox's متی Yglesias نوشت: در زمان "است و نه به خصوص متفاوت به عنوان اساسی موضوع از چه ساندرز می گوید." ساندرز می خواهد "مالیات های بالاتر خیلی بیشتر رفاه اجتماعی صرف" و تک پرداخت کننده سلامت, مراقبت از او می افزاید. "اما در راسموسن مشاهده این نیست مقدار به سوسیالیسم در همه." که ممکن است توضیح دهد که چرا در روز چهارشنبه بحث وارن تأیید او یک سرمایه داری و Buttigieg برگزار شد تا دانمارک به عنوان paragon از رویای آمریکایی است. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im