دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز و پیت Buttigieg معامله jabs بیش از پول و پیام در روز یکشنبه و دو روز قبل از رای دهندگان نیوهمپشایر انتخاب کنید انتخاب خود را در ایالات متحده آمریکا جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

رقبا که پدید آمده از هفته گذشته آیووا قفقاز اساسا بستن پیشنهاد استارک جایگزین برای بالای دموکراتیک بلیط. Sanders, 78, یک سناتور برای ورمونت و پرشوری مترقی است که صرف تقریبا سه دهه در کنگره در حالی که Buttigieg, 38, متوسط نظامی کهنه کار که در خدمت دو دوره به عنوان شهردار South Bend, Ind.

“این ایده که ما هم منتظر یک انقلاب و یا صبر کنید برای وضعیت موجود برگ بسیاری از ما از” Buttigieg گفت: در یک بسته بندی دبیرستان تربیت بدنی در Nashua, N. H. در آشکاری اشاره به رقبای ساندرز و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. “ما نیاز به یک سیاست است که به ارمغان می آورد همه از ما.”

Buttigieg که می تواند این کشور را برای اولین بار آشکارا گی جمهور منحرف از حملات خود را بیشتر رقبای شناخته شده به عنوان آنها jostled به تعدیل حرکت از یک نامزد که رسید در نیوهمپشایر سنجی بیش از چند روز گذشته.

مقدماتی دوم در یک دولت توسط دولت نامزدی مسابقه نیز تست قدرت ماندن ماساچوست ایالت الیزابت وارن که سوم به پایان رسید در آیووا و بایدن که چهارم قرار می گیرد. آنها در پیوست این زمینه از 11 دموکراتیک نامزد کوره در رفته بعد از مبارزات پیش از نیوهمپشایر رای دادن.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کمپین بلیزرز در روز یکشنبه:

که bankrolling مبارزات

Buttigieg گفت: جمعیت 1,800 در Nashua که دموکرات ها نیاز به یک وحدت صوتی را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز صحبت در Plymouth انتقاد Buttigieg برای گرفتن پول از “40 میلیاردرهای.”

او تبلیغ خود را کوچک-دلار جمع آوری کمک های مردمی گفت: “از آنجا که ما به جلو را در دستور کار نیست که بخواهید برای تایید از وال استریت و یا شرکت های دارویی ما در دستور کار است, دستور کار است که نشان دهنده کار خانواده است.”

پیت Buttigieg — دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار — حضور یک رویداد کمپین در Nashua, N. H. روز یکشنبه. (اریک Thayer/فردا نیوز)

Buttigieg که دوست دارد به یاد داشته باشید که او حداقل ثروتمند از نامزدهای دموکرات مقابله که او هرگز تردید به ایستادن به صنعت.

“برنی بسیار غنی و من با خوشحالی قبول کمک از او” Buttigieg گفت: در سی ان ان.

برایان Sterner, 59, که با این نسخهها کار در صنایع شیمیایی و گفت: او تکیه داده بود به سمت Buttigieg بود اما نگرانی که آیا کوچک-شهر شهردار سابق می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من می خواهم خود را معتدل و دیدگاه های سیاسی و این واقعیت که او در تلاش برای آوردن مردم با هم” Sterner گفت: در حالی که ایستاده در خط در Buttigieg را Nashua رالی. “من نگران فقدان تجربه است. من فکر می کنم که باعث می شود او را آسیب پذیر است.”

‘سگ رو اسب سرباز’

بایدن صحبت در همپتون به نظر می رسید آماده به حرکت به کشورهای دیگر است که ممکن است مطلوب تر به او.

“بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این حالت … من قصد دارم به نگه داشتن در حال حرکت” بایدن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد خود را فقیر نشان دادن در آیووا.

بایدن که تا به حال کمتر رویدادهای برنامه ریزی شده در یکشنبه نسبت به رقبای خود اذعان کرد او را-سازماندهی شده توسط ساندرز و Buttigieg در آیووا. او بار دیگر تاکید کرد دیرینه باور است که او را به انجام بهتر در کشور با تعداد بیشتری از آمریکایی ها و دیگر رای دهندگان از رنگ از جمله آینده مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در همپتون, ساحل, N. H. روز یکشنبه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

دموکرات ها شکایت کرده اند در مورد آستین ، تاثیر آیووا و نیوهمپشایر — روستایی متحده که نشان دهنده تنوع حزب یا کشور است.

یک زن جوان پرسید بایدن چرا او انجام شده تا ضعیف در آیووا. او در پاسخ درخواست خود را اگر او تا به حال تا کنون caucused. زمانی که او گفت که او تا به حال بایدن پاسخ داد: “نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز … در حال حاضر شما باید صادقانه باشد. من قصد دارم با شما صادق باشد.”

جمعیت خندید اما تصویری از ارز شروع به گردش در توییتر. بایدن با استفاده از خط قبل از, یکی از ویژگی های او به یک John Wayne, فیلم هندو.

بایدن بوده است انتقادی از آیووا قفقاز به عنوان نمایندگان راستین حزب گفت که آنها انحراف بیش از حد لیبرال.

‘یک برنامه برای که’

وارن ساخته شده دور در بلیک, یک منچستر یونایتد, رستوران, نما برای عکس های سلفی و درخواست از شام به او بگویم خود No. 1 نگرانی است.

او متعدد سیاست های پیشنهادی منجر به شعار “وارن یک طرح برای آن است.” هنگامی که یک مرد با اشاره به هزینه داروهای تجویزی او توضیح داد که او قصد استفاده از قدرت اجرایی به افت قیمت داروها معمولا استفاده می شود. مرد دیگری یک خلاصه سریع از برنامه ریزی برای افزایش امنیت اجتماعی و پزشکی پرداخت 200 دلار آمریکا در ماه است.

کتی کلش 30 گفت وارن او را بزرگترین نگرانی خود را طولانی بدهی های دانشجویی.

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالت ماساچوست الیزابت وارن استقبال شام در یک رستوران در منچستر, N. H. روز یکشنبه. (برایان اسنایدر/فردا نیوز)

“بنابراین شما می دانید در مورد طرح من برای انصراف از وام دانشجویی بدهی؟” وارن خواسته توضیح او را پاک کردن بدهی برای 43 میلیون آمریکایی.

کلش بعدها گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن برای ساندرز که پیشنهاد لغو تمام بدهی وام دانشجویی.

“من واقعا دوست دارم وارن” گفت: کلش درمانگر. “اما برنی رفتن به پیشنهاد من خیلی بیشتر است.”

در یک کمپین توقف در کنکورد وارن به خبرنگاران گفت که او قصد رفتن منفی در شخص مقابل-دونده.

“نگاه ما به حزب ما با هم به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و راه ما این است که راه اندازی شده توسط یک دسته از حملات در هر یک از دیگر و تلاش برای پاره کردن یکدیگر به” او گفت:. “راه ما این است که ما بحث در مورد چیزهایی که ما می تواند اجرا بر روی هم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im