دموکرات نامزد ریاست جمهوری هدف ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بحث

دموکرات ها به راه انداخته خروشان حمله علیه برنی ساندرز’ electability و ضبط مایک بلومبرگ گذشته با زنان در محیط کار در خشن مناظره سه شنبه شب که تست قدرت این دو نفر منجر حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است.

Sanders, وضعیت خود را به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده غیر قابل انکار در مواجهه فشار از حملات برای بسیاری از شنبه شب در چارلستون S. C.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رفت و پس از ساندرز برای آنچه که او به عنوان مشخصه نرمی به سمت تفنگ سازان گفت ساندرز موقعیت “باعث شده است که قتل عام در خیابان های ما.” در ضمن پیت Buttigieg — فرو رفته در میان میانه مبارزه برای ظهور به عنوان رئیس ساندرز’ جایگزین — ضبط در ساندرز ” خود توصیف دموکراتیک سوسیالیسم و نظرات خود را ابراز تحسین برای دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو فشار برای آموزش و پرورش است.

“من به دنبال به جلو به یک سناریو که در آن پایین می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نوستالژی برای نظم اجتماعی از 1950s و برنی ساندرز با یک نوستالژی برای سیاست های انقلابی از دهه 1960” Buttigieg اعلام کرد.

ساندرز به شدت انتقاد کرد و برگشت در طول شب با اشاره به نظرسنجی که نشان می داد او را ضرب و شتم جمهوری خواه رئیس جمهور اشاره کرد و تمام توجه او را بدست: “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا؟”

موج جدیدی از اختلافات آمد و به عنوان دموکرات را برای ملاقات این حزب 10 — و شاید مهم ترین بحث از 2020 اولیه فصل است. روز سه شنبه انجمن حمایت شده توسط CBS و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه آمد فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

به شدت از روز سه شنبه برخورد با نامزدها بارها و بارها فریاد بر یکدیگر منعکس شده این واقعیت است که دموکراتها استقرار بال است که به سرعت در حال اجرا خارج از زمان برای جلوگیری ساندرز’ افزایش است. حتی برخی از منتقدان بلومبرگ در میان آنها اذعان کرد که ساندرز می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر به محض این که در هفته آینده.

دموکراتها 2020 کلاس ایستاده در کنار در بحث مرحله تا اواسط ماه آینده ساخت روز سه شنبه بحث بهترین و شاید آخرین فرصت برای برخی از نامزدها برای نجات خود و تغییر مسیر پر مخاطره نامزدی مبارزه است.

سازمان دیده بان | بلومبرگ ارائه باز سالوو در برابر ساندرز:

سابق شهر نیویورک شهردار تحویل داده باز سالوو در برابر دموکرات ریاست جمهوری پیشتاز در طول بحث در کارولینای جنوبی است. 0:50

هدف قرار دادن جبهه-دونده

بلومبرگ نیز در ایران گزارش می دهد که روسیه به مداخله در انتخابات به کمک Sanders.

“روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن” به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلومبرگ گفت.

ساندرز پاسخ داد: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

ساندرز نیز انتقاد برای حمایت خود را در سال 2005 از یک پیشنهاد شده توسط انجمن ملی تفنگ اعطای تولید کنندگان اسلحه گسترده حمایت های حقوقی.

ساندرز در پاسخ او “بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد رای. که بد رای بدهند.” Buttigieg در زمان دعوت به کار و گفت و موقعیت خود را در اسلحه نبود یک ساله اما “یک زمان بد و موقعیت است که برنی ساندرز نگه می دارد.”

سناتور. ctq همچنین مبارزه را به نفع خود بر تعدیل می شود در حالی که decrying ساندرز’ رئیس اولویت های سیاست.

سازمان دیده بان | Buttigieg انتقاد ساندرز برای ‘زمان موقعیت بد’:

“چگونه ما می رویم به رهبری یک انقلاب اگر شما نمی توانید پشتیبانی از قوانین را تغییر دهید؟’ Buttigieg به چالش کشیده Sanders. 1:14

وارن ‘حفر شده در’

سناتور. الیزابت وارن همچنین رفت و مستقیما در ساندرز یک همکار مترقی و گفت او خواهد بود و بهتر است رئیس جمهور از او چرا که او قادر خواهید بود برای به دست آوردن بیشتر مترقی سیاست ها به تصویب رسید. این سناتور ماساچوست گفت که او “حفر شده در” وقتی که می آید به مبارزه با بانک های بزرگ و در واقع توضیح داد که چگونه او می خواهم تصویب جهانی مراقبت های بهداشتی.

وارن گفت: “ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر که در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.”

هر چند در حالی که چاقو شد برای Sanders, بلومبرگ نیز مواجه پایدار حملات که به او یک فرصت برای نجات خود یک بحث اولین بازی یک هفته زودتر.

وارن ناودان بلومبرگ بیش از یک گزارش خبری است که او گفت: یک زن کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او باردار شد.

بلومبرگ محروم ساخت سخن گفتن. “گفت: هرگز آن دوره است. پایان داستان” او گفت:.

استناد او داستان خود را از تبعیض در کار و پس از او باردار شد, Warren او تشدید فشار به بلومبرگ به انتشار همه کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق (NDAs) آنها را امضا کرده در حالی که مشغول به کار در شرکت رسانه ای.

سازمان دیده بان | وارن انتقاد بیش از بلومبرگ ” آن را می کشند نماید:

استناد او داستان خود را از تبعیض در کار و پس از او باردار شد این سناتور ماساچوست ناودان سابق شهر نیویورک شهردار بیش از اتهامات علیه او. 1:01

عصر ایران عذرخواهی کرد برای دیگر خاموش-رنگ اظهارات او گزارش شده است که ساخته شده به کارکنان زن اما کاهش یافته است به آدرس وارن تماس به انتشار بیش از سه زن او قبلا منتشر شده از خود را NDAs.

بلومبرگ شد استوارتر روی پای خود سهشنبه اگر چه معلوم بود که آیا عملکرد خواهد بود به اندازه کافی برای احیای خود را متوقف مبارزات انتخاباتی.

ثروت خود را تضمین می کند او باقی خواهد ماند یک عامل حداقل تا سه شنبه. بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار ما در سراسر کشور تبلیغات انتخاباتی است.

بایدن است یا اصلی ؟

بایدن بود به دنبال ایجاد یک تاثیر بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان.

کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه ارائه می دهد اولین نگاه واقعی در outsized نفوذ آمریکایی آفریقایی رای دهندگان بازی در دموکرات نامزدی ریاست جمهوری روند.

بایدن به مدت طولانی نگاه به کارولینای جنوبی — و رای دهندگان به طور خاص — به عنوان یک منبع قدرت است.

سازمان دیده بان | بایدن اعتماد به نفس او را برنده کارولینای جنوبی اولیه:

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور می گوید: او ‘کار می کرد مانند شیطان’ به کسب آفریقایی رای در دولت است. 0:59

اما به عنوان روز اولیه پس از سه دوره متوالی به underwhelming پس از اتمام علائم وجود دارد که معاون سابق رئیس جمهور آفریقایی آمریکایی حمایت ممکن است لغزش.

یکی از دلایل: تام Steyer. میلیاردر فعال شده است و ریختن پول به آفریقایی توسعه که تهدید به پوست دور برخی از حمایت بایدن به شدت نیاز دارد.

Steyer اشاره کرد و گفت او تنها نامزد در صحنه که پشتیبانی غرامت برای فرزندان بردگان است.

بلومبرگ همچنین وزن در نژاد: “من می دانم که اگر من سیاه و موفقیت من شده اند سخت تر برای رسیدن به” او گفت:. “این یک واقعیت است که ما باید برای انجام کاری در مورد.”

به عنوان شنبه اولیه در کارولینای جنوبی ساندرز به دست آورده است حدود 45 نمایندگان با توجه به 270ToWin غیر حزبی سیاسی در ایالات متحده سایت. Buttigieg نشسته در دوم با 26 توسط بایدن وارن و Klobuchar.

مهر بود و نه در بلیط برای سه نامزدی مسابقات و همچنین آینده اولیه در کارولینای جنوبی به عنوان او تصمیم به تمرکز تلاش های خود را در 15 مقدماتی و قفقاز در حال وقوع در مارس 3 — محبوب شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

در طول مقدماتی و قفقاز, نامزدهای رقابت برای 3,979 متعهد نمایندگان که رای آنها را در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در تاریخ 13-16. اگر یک نامزد امنیت اکثریت 1,990 متعهد نمایندگان و یا بالاتر از او و یا او را باید پشتیبانی لازم را به امن نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در میلواکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>