دموکرات نامزد ریاست جمهوری هدف از فرمانداران ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بحث

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ در ایران گزارش می دهد که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای کمک به جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز به عنوان حزب نامزدها ملاقات در بحث مرحله سه شنبه شب در چارلستون S. C. برای آنچه که می تواند نهایی خود را در زمان نخست فرصت برای تغییر جهت نامزدی مبارزه است.

بلومبرگ را متهم کرد که “روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن” به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز پاسخ داد: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

موج جدیدی از اختلافات آمد و به عنوان دموکرات را برای ملاقات این حزب 10 — و شاید مهم ترین بحث از 2020 اولیه فصل است. روز سه شنبه فروم درست چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

سابق شهر نیویورک شهردار تمرکز در هفته گذشته برای او بسیار پیش بینی اولین, اما پس از یک عملکرد بد است که مسدود خود را حرکت چاقو بودند برای 78 ساله سناتور ورمونت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رفت و پس از ساندرز برای آنچه که او به عنوان مشخصه نرمی به سمت تفنگ سازان گفت ساندرز موقعیت “باعث شده است که قتل عام در خیابان های ما.”

ساندرز در سال 2005 با حمایت یک پیشنهاد شده توسط انجمن ملی تفنگ اعطای تولید کنندگان اسلحه گسترده حمایت های حقوقی. او بارها و بارها قرار داده شده است در دفاعی در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی خود را درک پشتیبانی از تفنگ صنعت ساخت.

در روز سه شنبه ساندرز در پاسخ او “بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد رای. که بد رای بدهند.”

بایدن راست چندین با اشاره به انتقادات از ساندرز رکورد در کنترل اسلحه. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

پیت Buttigieg همچنین در ساندرز گفت و موقعیت خود را در اسلحه نبود یک ساله اما “یک زمان بد و موقعیت است که برنی ساندرز نگه می دارد.”

سه شنبه شب مشخص شده عمده لحظه در ساندرز’ فعالیت های سیاسی. پس از گذراندن چند دهه به عنوان یک خارج همزن عادت کرده اند به حمله به حزب استقرار او ناگهان یکی در دفاع به عنوان دموکراتیک ایجاد ترس او می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر به محض این که در هفته آینده.

وارن ‘حفر شده در’

الیزابت وارن رفت و مستقیما در ساندرز یک همکار مترقی و گفت او خواهد بود و بهتر است رئیس جمهور از او چرا که او قادر خواهید بود برای به دست آوردن بیشتر مترقی سیاست ها به تصویب رسید. این سناتور ماساچوست گفت که او “حفر شده در” وقتی که می آید به مبارزه با بانک های بزرگ و در واقع توضیح داد که چگونه او می خواهم تصویب جهانی مراقبت های بهداشتی.

وارن گفت: “ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر که در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.”

وارن و ساندرز به اشتراک گذاری بسیاری از همان اهداف سیاست. اما ساندرز انجام شده است به مراتب بهتر در اوایل ریاست جمهوری نامزد مسابقات.

نظرات خود را علامت گذاری برخی از بیشترین تضاد او را کشیده و با او تا کنون. ساندرز’ مخالفان استدلال کرده اند که او شده است بی اثر در طول سه دهه در کنگره است.

وارن همچنین ناودان بلومبرگ بیش از یک گزارش خبری است که او گفت: یک زن کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او باردار شد.

بلومبرگ محروم ساخت سخن گفتن. “گفت: هرگز آن دوره است. پایان داستان” او گفت:.

استناد او داستان خود را از تبعیض در کار و پس از او باردار شد, Warren او تشدید فشار به بلومبرگ به انتشار همه کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق (NDAs) آنها را امضا کرده در حالی که مشغول به کار در شرکت رسانه ای.

عصر ایران عذرخواهی کرد برای دیگر خاموش-رنگ اظهارات او گزارش شده است که ساخته شده به کارکنان زن اما کاهش یافته است به آدرس وارن تماس به انتشار بیش از سه زن او قبلا منتشر شده از خود را NDAs.

وارن رفت و پس از همکار مترقی ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان بلومبرگ. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

مسابقه تا حرارت

بایدن همچنین به دنبال ایجاد یک تاثیر بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان.

همچنین یک عامل: میلیاردر فعال تام Steyer که وام گرفته است و به شدت از او از ثروت شخصی به سوخت فشار قوی در کارولینای جنوبی که در آن او را تهدید به پوست دور برخی از بایدن حمایت دولت را سیاه و رای دهندگان. رقبای Buttigieg و ctq نیز مبارزه را به نفع خود بر تعدیل می شود در حالی که decrying ساندرز’ رئیس اولویت های سیاست.

ساندرز’ دست زدن به این فشار می تواند بسیار مهم در تعیین اینکه آیا او باقی می ماند در بالای دموکراتیک بسته است.

به عنوان شنبه اولیه در کارولینای جنوبی ساندرز به دست آورده است حدود 45 نمایندگان با توجه به 270ToWin غیر حزبی سیاسی در ایالات متحده سایت. Buttigieg نشسته در دوم با 26 توسط بایدن وارن و Klobuchar.

مهر بود و نه در بلیط برای سه نامزدی مسابقات و همچنین آینده اولیه در کارولینای جنوبی به عنوان او تصمیم به تمرکز تلاش های خود را در 15 مقدماتی و قفقاز در حال وقوع در مارس 3 — محبوب شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

در طول مقدماتی و قفقاز, نامزدهای رقابت برای 3,979 متعهد نمایندگان که رای آنها را در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در تاریخ 13-16. اگر یک نامزد امنیت اکثریت 1,990 متعهد نمایندگان و یا بالاتر از او و یا او را باید پشتیبانی لازم را به امن نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در میلواکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>