دموکراتیک ملی کنوانسیون به تعویق افتاد از ژوئیه تا اوت

هشدار دهنده جدید گزارش های وال استریت ژورنال نشان می دهد که تقریبا یک سوم بیماران مبتلا به COVID-19 دریافت نادرست منفی نتایج آزمون. “نادرست منفی و مشکل ساز است چرا که آن را می گوید بیمار آنها لازم نیست که ویروس” دکتر کریگ Deligdish توضیح داد: به این مقاله است.

این برآورد در مورد نادرست نتایج بر اساس داده های محدود اما مفهوم این است که آزمون ممکن است دور از دقیق نگران کننده است. به عنوان Deligdish مشاهده این بدان معنی است که افرادی که بوده ام اطمینان آنها مسری نیست به احتمال زیاد رفتن به جلو و گسترش این بیماری به دیگران.

کارشناسان بهداشت و درمان علاوه بر این گفته وال استریت ژورنال که بخشی از این مشکل با تست این است که چگونه سریع آنها شده است تایید شده است. “چیزی که متفاوت است و در این زمان است که بسیاری از این آزمایشات در حال رفتن را از طریق یک واقعا سریع فرایند اعتبار سنجی گفت:” دانشگاه ایالتی اوهایو اپیدمیولوژی بیل میلر. “به عنوان یک نتیجه, ما را نمی توان به طور کامل اعتماد به نفس در آنها انجام خواهد شد.” دیگر پزشکان در حال حاضر برداشت در معیوب نتایج; در شهر نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع “منفی نیست پاکسازی کسی که علامت” یک پزشک اورژانس گفت.

دستورالعمل های جدید برای بیمار آمریکایی ها می پرسد که اگر شما علائم کروناویروس فرض کنیم شما COVID-19. “تحقیقات آینده از چین نشان می دهد که منفی کاذب نرخ ممکن است حدود 30 درصد” می نویسد: نیویورک تایمز‘ هارلن M. Krumholz. “برخی از همکاران و کارشناسان در آزمایشگاه پزشکی ابراز نگرانی کاذب منفی رای دادن در این کشور می تواند حتی بالاتر است.”

جالب به نظر نمی رسد به راه دیگر بروید. این بار می افزاید: “این آزمایش به نظر می رسد بسیار خاص: اگر آزمون خود را می آید و مثبت آن است که تقریبا در برخی از شما این عفونت است.” Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>