یکfter ماه از داخلی دست wringing حزب دموکرات بزرگترین حامیان مالی رفتند به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. و برنی ساندرز سناتور ورمونت در حال اجرا به عنوان معضل از نخبگان در تلاش است به نوبه خود آن را در برابر او.

“های سیاسی این کشور است که دیوانه وار در تلاش برای متوقف کردن ما,” ساندرز کمپین نوشت: در جمع آوری کمک e-mail صبح پنجشنبه یکی از چندین گردش پس بایدن را برنده بزرگ در سوپر شنبه. “آنها در حال حاضر به طور کامل پشت سر خود را نامزد جو بایدن و فوق العاده خود را PACs در حال گذراندن بزرگ در تبلیغات علیه ما. بنابراین ما نیاز به یک مقدار زیادی از کمک های مالی امروز به منظور به آنها را روشن و برنده شوید.”

به عنوان دموکرات انتخابات ریاست جمهوری شیفت به دو فرد مسابقه دو کمپین با دو بسیار متفاوت مدل بودجه در حال حاضر قرار داده و به آزمون: بایدن پیشنهاد حمایت دیرین دموکراتیک اهدا کنندگان و bundlers که در حال حاضر در ایالات پشت سر او و عظیم جنبش مردمی کوچک-دلار کمک های مالی است که سوخت Sanders.

در یک معنا دوئل مدل کوچک از رقابت سند چشم انداز برای حزب دموکرات خود را: آیا آن را همچنان عامل تحت وضع موجود یا تغییر نسبت به مردمی-led مدل مترقی بال شده است هل دادن برای سال. هر کس غالب خواهد شد و نه فقط حزب نامزدی, اما احتمالا می تواند تعیین آینده آن مدل مالی.

بایدن هرگز مشهور خود را برای جمع آوری کمک های مردمی دلاوری و تا زمانی که فقط چند روز پیش یک میدان گسترده ای از وزش نامزدها پخش شد اهدا کننده پول نازک است. او مطرح شده فقط $8.9 میلیون این ژانویه گذشته با توجه به اسناد ثبت شده با فدرال کمیسیون انتخابات در حالی که ساندرز مطرح شده بیش از $25 میلیون. رقبای خود بودند به شدت outspending او در هفته قبل سه شنبه, تقویت شوک ارزش پیروزی های خود را.

اما از آنجا که معاون سابق رئیس جمهور پیروزی در کارولینای جنوبی به دنبال سری خود را از برنده در مارس 3 سه شنبه, مسابقات, همه نامزدها به جز ساندرز و سابق هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard کاهش یافته و پول شده است ریختن در. کمپین گزارش چهارشنبه اعلام کرد آن را مطرح کرده بود $7.1 میلیون – نزدیک به تمامیت ژانویه آن مسافت – در دو روز پنجره که شامل سوپر شنبه به عنوان دموکراتیک اهدا کنندگان که قبلا باقی مانده خنثی و یا پشتیبانی از رقبای مانند پیت Buttigieg و ctq خود را باز pocketbooks.

“مردمی که برای یک دوره طولانی از زمان نمی خواهد به من پول برای مبارزات انتخاباتی از آنجا که آنها فکر نمی کنم [بایدن] بود و نامزد پیشرو تبدیل شده — به خصوص تبدیل زمانی که پیت [Buttigieg] و امی [Klobuchar] آمد در هیئت مدیره و پس از [مایکل] بلومبرگ کاهش یافته است می گوید:” وکیل استفان Cozen, بنیانگذار شرکت حقوقی Cozen اوکانر و فیلادلفیا مبتنی بر بایدن دهنده است که جمع آوری پول از او وارد مسابقه. “من تا به حال فوق العاده ای هجوم کمک به مبارزات انتخاباتی از افرادی که گفت:” شما حق داشتند در تمام طول.'”

Bundlers که تا به حال کار کرده و Buttigieg نیز پریدن از روی بایدن ، “برخی می خواهند به بعد صبر کنید تا امشب نتایج و یا فراتر از آن قبل از انتخاب که به حمایت من احترام که” الکس اسلاتر, جمع آوری کمک برای Buttigieg نوشت: در یک e-mail مرور زمان که اعلام کرد به شهردار سابق حامیان که او را حمایت بایدن. اما اسلاتر ادامه داد: “من شخصا از آمدن به این باور است که سیاسی لحظه ای شایسته عمل و اعتقاد.”

دیگر Buttigieg حامیان نیز می گویند آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که پرتاب حمایت خود را پشت سر او. “البته ما [رفتن] به پشتیبانی جو می گوید:” یکی Buttigieg جمع آوری کمک در حالی که تصدیق کرد که برخی به حال انجام نشده است. این بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر برگزار شد تماس با Buttigieg bundlers این فرد گفت و نگه دارید حداقل دو مطلب در روز جمعه.

ساندرز’ کمپین آغاز سال در استوارتر مالی را رعایت کرد. در پایان ژانویه زمانی که بایدن این کمپین تنها به حال حدود 7 میلیون دلار پول نقد در دست ساندرز تا به حال نزدیک به 17 میلیون دلار. در ماه فوریه تیم خود را مطرح متناوب $46 میلیون نفر است. و موفقیت خود را از یک منبع مختلف.

با توجه به ژانویه براده با کمیسیون انتخابات فدرال 53 درصد از $25 میلیون ساندرز در دریافت کمک های مالی مبارزات انتخاباتی شد unitemized یا زیر $200. بایدن می گویند همان حدود 35 درصد از کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

در هر دو ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی و از بیخ و بن سخنرانی ساندرز است که با استفاده از این اختلاف برای تقویت خود ادعا می کند که “استقرار” — یک اصطلاح آزادانه تعریف شده به عنوان دیرین حزب مدافعان و جمع آوری اعانه که او اغلب فراخوانی — در یک ماموریت به تضعیف خود را مترقی جنبش است.

“جو در حال اجرا است یک کمپین است که بدیهی است که به شدت پشتیبانی شده توسط شرکت های بزرگ تاسیس” ساندرز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در ورمونت. او اشاره کرد که بایدن به دریافت کمک های مالی از 60 میلیاردرهای در حالی که “ما انتخاباتی دریافت کرده است بیشتر در مبارزات انتخاباتی سهم ها بیشتر از آمریکایی ها به طور متوسط $18.50 از هر کمپین در تاریخ کشور ما در این نقطه در زمان.” ساندرز کاهش یافته است به این نکته اشاره در سخنرانی خود که میلیاردرهای هنوز هم محدود به حداکثر فردی مبارزات انتخاباتی سهم $2,800—و FEC سوابق نشان می دهد او همچنین دریافت کمک از آن اندازه.

بایدن جمع آوری کمک های مالی روش های ساندرز استدلال خواهد رندر او مدیون به منافع خاص. “آیا کسی به طور جدی بر این باورند که رئیس جمهور از حمایت شرکت های بزرگ جهان در حال رفتن به در مورد تغییرات در این کشور است که خانواده های کارگر و طبقه متوسط و پایین درآمد مردم به شدت نیاز دارید ؟” او گفت:.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

ساندرز’ حمایت مردمی و قرار دادن او در موقعیت منحصر به فرد که قادر به راه آهن در برابر این شیوه های جمع آوری کمک های مردمی به عنوان بخشی از پلت فرم خود را. تقریبا هر نامزد از جمله بایدن — شروع مسابقه اجتناب فوق العاده PACs که نمی تواند هماهنگ با مبارزات اما می توانید صرف مقدار نامحدود است. اما این موضع در نهایت برخورد با این واقعیت است که آن سخت است برای جمع آوری پول در حالی که رقابت در شلوغ زمینه است که تا زمانی که به تازگی شامل دو خود بودجه میلیاردرهای. حتی ماساچوست سناتور الیزابت وارن که خارج نژاد پنج شنبه, معکوس یک کمپین تعهد و نه انکار کردن یک سوپر پک زمانی که یکی تشکیل برای حمایت از خود را به عنوان او تلاش برای به دست آوردن کشش.

ساندرز’ زمین است که به وضوح هنوز هم طنین با جنبش مردمی. تا پایان روز چهارشنبه مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده بود 5.5 میلیون دلار.

اما برای اولین بار در این مسابقه که روز بایدن اعلام کرد که شماره های بالاتر.

–با گزارش Lissandra ویلا/واشنگتن

نوشتن به Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im