دموکراتیک کنوانسیون به تعویق افتاد 1 ماه اما اولیه رای است که هنوز هم برای هفته آینده

کنوانسیون ملی دموکرات ها در کمیته (DNCC) روز پنجشنبه اعلام کرد که این کنوانسیون به آن را انتخاب ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و به تعویق افتاد تا این هفته از اوت. 17.

کنوانسیون بوده و در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13-16.

“در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار بنابراین ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق کنوانسیون” گفت: جو Solmonese مدیر عامل شرکت DNCC.

“در طول این زمان بحرانی که دامنه و مقیاس همه گیر و تاثیر آن ناشناخته باقی می ماند ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و به دنبال مشاوره از مراقبت های بهداشتی حرفه ای و پاسخ اضطراری.”

این کمیته گفت: با توجه به وضعیت منحصر به فرد است که بسیاری از گزینه های در نظر گرفته خواهد شد اگر لازم از جمله “تنظیم کنوانسیون فرمت به اندازه جمعیت و برنامه.”

جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن روز چهارشنبه گفت به اعتقاد او این کنوانسیون را نمی گیرد اما گفته NBC News که حزب کنوانسیون مقدماتی و انتخابات برگزار شد در دیگر زمان آشفته.

“ما قادر به انجام آن را در وسط یک جنگ داخلی تمام راه را از طریق به جنگ جهانی دوم و هنوز هم امنیت عمومی می شود.” “ما قادر به انجام هر دو است.”

خط پایین این بایدن گفته است که “ما باید گوش به دانشمندان” و 2020 انتخابات از کنوانسیون به رای گیری روش “ممکن است متفاوت باشد.”

سنت آنست که حزب دموکرات به عنوان حزب خارج از قدرت خود را نگه دارید کنوانسیون ، جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی برای جمع آوری Aug. 24-27 در شارلوت, N. C.

تهمت قول به چوب به برنامه

جمهوری خواهان در ضمن, ابراز اعتماد به نفس آنها می تواند به جلو و قرارداد خود را به عنوان برنامه ریزی شده در ماه اوت اما حزب رئیس Ronna McDaniel هنوز اجازه برای امکان وجود دارد که همه گیر می تواند upend برنامه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته وجود دارد “به هیچ وجه” جمهوری خواه کنوانسیون خواهد بود نقل مکان کرد, اما نظرات قبل از ساخته شد کاخ سفید شروع به صحبت رک و پوست کنده در مورد گریم تلفات بینی شماره به شش رقمی است.

نه دموکراتیک و نه رهبران جمهوری خواه می خواهید به قربانی افزایش است که می تواند از یک مشتاق کنوانسیون جمع آوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن رشد در تظاهرات و بدیهی است که از دست رفته است که بخشی از روال خود را در میان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد شش تظاهرات بین پایان استیضاح دادگاه در اوایل ماه فوریه و مارس 2, علامت که او مشتاق سنگین برنامه انتخاباتی خود در سال 2020 پیش از نوامبر. 3 انتخابات.

سنتی کنوانسیون با یک تلویزیونی در سراسر کشور سخنرانی پذیرش نامزدی می تواند حتی مهم تر برای بایدن است که تنزل به تازگی به کنترل از راه دور تلویزیون مصاحبه از او دلاور خانه قادر به قرعه کشی از نوع ویژه است که تهمت دستورات.

چندین مقدماتی به تعویق افتاد اما نه ویسکانسین

دموکراتیک نژاد نیز نیست رسما بیش از دیگر عوارض. بایدن دارای گران نماینده رهبری است که باعث می شود او را آینده نگر نامزد اما ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز باقی مانده در مسابقه و اصرار او یک “باریک” راه به نامزدی.

با بسیاری از کشورهای عقب هل دادن خود را در مقدماتی Sanders به طور بالقوه می تواند بلوک بایدن از حاصل مورد نیاز نماینده اکثریت تا اواخر ماه ژوئن تنها چند هفته قبل از کنوانسیون.

اوایل رای دهندگان رأی گیری در Frank P. Zeidler ساختمان شهرداری در 18 مارس در میلواکی است. ویسکانسین مقامات نه به تعویق افتاد مارس 7 ریاست جمهوری اولیه به دلیل coronavirus. (Morry Gash/آسوشیتد پرس)

به گزارش نیویورک تایمز, 15 اولیه مسابقات شده اند دوباره با تاریخ را به عقب رانده و به ماه مه و ژوئن.

اما ویسکانسین هنوز برنامه های خود را به نگه دارید اولیه روز سه شنبه 7 آوریل. یک قاضی فدرال حاکی از شنبه که او نمی خواهد به تعویق انداختن و یا هر گونه تغییرات عمده در ویسکانسین اولیه برای کاهش نگرانی های است که رای دهندگان و نظرسنجی کارگران می تواند قرارداد coronavirus.

“من مطمئن هستم که آن را به جای من به فرض اقدامات انجام شده توسط دولت و یا گرفته شده توسط دولت است برخورد یک فرد حق رای دادن. این چیزی است که من در حال مبارزه با” ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام کانلی گفت وکلای مدافع برای کمیته ملی حزب دموکرات و یک میزبان از لیبرال متمایل به گروه های که آنها نشان داده شده است که چگونه همه گیر واقعا مانع مردم رأی است.

ضد عفونی کننده دست و برچسب در حال راه اندازی در لینکلن تسلیم رأی در شیکاگو در 17 مارس در اخیر ایلینوی اولیه. همه ایالت ها اجازه می دهد برای برخی از قالب پست الکترونیکی-در رای گیری اما به نظر می رسد دموکرات ها بیشتر مشتاق ramping تا استفاده از آن نسبت به جمهوری خواهان. (James فاستر/شیکاگو سان تایمز از طریق AP)

ویسکانسین نظرسنجی کارگران گزارش شده است ترک در droves; بیش از 100 شهرداری ها فاقد کارکنان به اندازه کافی برای اجرای حتی یک رای گیری سایت.

ساندرز پیوست یک گروه کر از شکایت چهار شنبه صدور بیانیه ای گفت: انتخابات باید به تعویق افتاد.

بسیاری از کشورهای آمادگی برای پست الکترونیکی-در رای گیری

دموکرات ها از جمله فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers باید امیدوار است برای استفاده از این بحران برای گسترش رای گیری از طریق پست صورت شرکت جمهوریخواه اپوزیسیون و همچنین به عنوان مهم چالش های لجستیکی. در برخی از کشورها آن را به مقدار عمده ای وصله پینه کردن از خود سیستم رای گیری فقط هشت ماه قبل از انتخابات.

رأی-با-پست الکترونیکی بوستر در حال حاضر از دست رفته در دور اول مبارزه است. دموکرات ها تلاش کرد و موفق به قرار دادن گسترده قیمومیت گسترش رای گیری از طریق پست در هفته گذشته فدرال محرک لایحه یک پیشنهاد است که می تواند هزینه تا آنجا که $2 میلیارد دلار. به جای این لایحه شامل 400 میلیون دلار برای کمک به کشورهای تنظیم انتخابات با این حال آنها را مشاهده کنید مناسب قبل از ماه نوامبر است.

“عملا هر جمعه ما دیدن دیگر وزارت امور خارجه در واکنش به عدم توانایی خود را به اجرا انتخاباتی خود را در وسط این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی بیماری همه گیر” گفت: دموکرات ایالت Ron Wyden از اورگان برای اولین بار دولت برای رای دادن به طور کامل از طریق پست الکترونیکی.

هر دولت در حال حاضر اجازه می دهد تا به نوعی از رای گیری از طریق پست اما تنها شش کشور غربی در حال راه اندازی اجازه می دهد تا تمام ایمیل های رای گیری در هر شهرستان با توجه به وندی Underhill در کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

سازمان دیده بان l ایالات متحده مسابقه به توسعه COVID-19 واکسن

Dr. Anthony Fauci می گوید ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به یک COVID-19 واکسن در آینده 12 تا 18 ماه 1:46

در حالی که جمهوری خواهان به حمایت روند نسبت به پست الکترونیکی رای گیری این حزب باقی می ماند مشکوک از استفاده گسترده از این روش.

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها در فاکس نیوز intrerview این هفته است.

‘بحران فرصت طلبی’

بسیاری از جمهوری خواهان استدلال می کنند که گسترش عمده ای از پست الکترونیکی-در رای گیری جدید باز می شود تا نگرانی ها در مورد تقلب و امنیتی و برخی از دموکرات ها به عنوان تلاش برای بهره برداری از یک بحران است.

“برخی از این ها چیزهایی هستند که شده اند نوع از مسائل حزبی برای یک مدت زمان طولانی و در حال حاضر در حال ارائه به عنوان یک نوع پاسخ به COVID-19 گفت:” اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس.

“من به نام که بحران فرصت طلبی. من فکر نمی کنم ساخت بزرگ, سیاست های تغییرات در پاسخ به یک بحران است که کار درست را انجام دهد.”

سازمان دیده بان l تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده همچنان در اوج

بیش از 6.6 میلیون آمریکایی برای پرونده های جدید مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به دو برابر مقدار ثبت دیده می شود هفته گذشته است.که مقدار خود را چهار برابر بیشتر از رکورد قبلی. 4:25

وجود دارد دیگر عملی از موانع. پست الکترونیکی-در رای گیری نیاز به یک گران قیمت و چشمگیر سرمایه گذاری در ماشین آلات برای پردازش ایمیل آراء نظرسنجی کارگران و قضات انتخابات به باز آموزی برای استفاده از دستگاه ها و بررسی رای دهندگان امضا بر روی پاکت نامه و دیگر چین و چروک است.

“شما نمی توانید فقط تلنگر سوئیچ و رفتن از یک سیستم به دیگری” Underhill گفت.

او گفت: رسمی رای گیری باید چاپ شده بر روی کاغذ با دوام سهام و ایالات متحده ممکن است قادر به به اندازه کافی امن برای ماه نوامبر بدون کافی برنامه ریزی پیشرفته.

“شما نمی توانید فقط آن را در Kinko است.”

این نیز روشن نیست که رای گیری از طریق پست است و لزوما همه گیر ضد.

پست الکترونیکی رای گیری نیز می تواند تاخیر انتخابات شمارش به خصوص در کالیفرنیا بزرگترین دولت در کشور است که اجازه می دهد تا رای دهندگان به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای در روز انتخابات. دولت هنوز شمارش آرا از آن در مارس 3, اولیه, در بخشی به دلیل شیوع ویروس اتحاد درهم نیروی انسانی در شهرستان در انتخابات دفاتر در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>