دموکرات کمیته ملی عبور می کند قوانین جدید است که اجازه می دهد مجازی کنوانسیون

Democrats در حال ساخت جدید حرکت به سوی مجازی ریاست جمهوری نامزد این کنوانسیون اوت, با, بالا, پارتی, کمیته رای گیری روز شنبه به اعطای کنوانسیون سازمان در میلواکی قدرت به طراحی یک رویداد است که نمی خواهد نیاز به نمایندگان به حضور فرد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کمیته ملی حزب دموکرات نفوذ قوانین و آیین نامه کمیته تصویب یک طرح است که حزب رئیس تام پرز گفت: به سازمان “ابزار لازم برای انطباق و برنامه ریزی” برای جمع آوری و “اطمینان حاصل شود که هر نماینده است که قادر به انجام کار خود را در کسب و کار رسمی و بدون قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر – چه می شود که شرکت در شخص و یا وسیله دیگر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.”

تحت قطعنامه حزب کنوانسیون کمیته خواهد بود قادر به تعیین کنوانسیون نهایی خرما همراه با آن “فرمت رای گیری مکانیسم و ساختار و دیگر جنبه تدارکاتی.” این پیشنهاد در حال حاضر به کامل DNC عضویت با بدن انتظار می رود به تصویب آن در یک پست رای گیری.

انتظار می رود عمل تأکید چگونه عمیقا COVID-19 دارای طرح میتوانست 2020 انتخابات ریاست جمهوری, به طور بالقوه وادار کردن یک یا هر دو حزب عمده را به طرز چشمگیری تغییر قراردادهای خود را دارند در راه است که حتی جنگ داخلی مورد نیاز در سال 1864. و آن را بالا می برد و امکان و حتی بیشتر است که جو بایدن خواهد بود به عنوان نامزد حزب خود را پرچمدار بدون سنتی و غیاب رای از هزاران نفر از نمایندگان در سراسر 57 ایالات متحده و سرزمین های.

“ما شماره یک پیشنهاد است برای سلامت و ایمنی مردم آمریکا” پرز گفت و تاکید کرد که تصمیم گیری نهایی نشده است ساخته شده است.

این قطعنامه همچنین اجازه می دهد از بسیاری از مشخصات بالا کنوانسیون کمیته ها — کمیته قوانین و اعتبار کمیته به انجام کسب و کار بدون داشتن گزارش نهایی خود را مورد تایید کامل کنوانسیون یک مانور است که می تواند به حداقل رساندن برخی از طبقه دعوا.

همه کنوانسیون نمایندگان هنوز هم خواهد شد به رای حزب پلت فرم.

اگر طرح می شود انتظار تصویب نهایی قطعنامه به طور موثر می تواند به جلوگیری از ملی مقامات حزب از داشتن برای تشکیل دوباره جلوتر از کنوانسیون به تصویب هر آتیپیک کنوانسیون و پروتکل.

پرز قبلا اعلام کرده بود یک تاخیر کنوانسیون هل دادن آن را به عقب از جولای 13-16 به هفته Aug. 17 هفته قبل از جمهوری خواهان را به جمع آوری در Charlotte, North Carolina. ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel اتحاد چپ باز امکان تغییر در جمهوریخواه نیز هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است اشتیاق خود را برای سال 2020 کمپین برای بازگشت به حالت عادی حتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

پرز در زمان یک شات در همتایان خود برای عدم تهاجمی تر در تغییر قرارداد خود را برنامه. او گفت: تهمت و McDaniel باید عنوان این COVID-19 تهدید در حالی که درخواست از دولت فدرال کمک در تامین تجهیزات حفاظت فردی جمهوریخواه برای شرکت کنندگان.

همچنین سه شنبه دموکرات کمیته تایید چشم پوشی برای کشورهای که به تعویق افتاد انتخابات مقدماتی فراتر از مهلت ژوئن 9 به دلیل بیماری همه گیر. پنج متحده آنها به تعویق افتاده تا بعد از مهلت مشخص در قوانین. کنتاکی و نیویورک به تعویق افتاد و خود را از مقدماتی تا 23 ژوئن در حالی که دلاور و نیوجرسی در حال برنامه ریزی برای رای دادن جولای 7 و لوئیزیانا است که برنامه ریزی شده به آن را نگه دارید اولیه جولای 11.

بدون چشم پوشی ایالات متحده می تواند از دست دادن نیمی از نمایندگان خود را به حزب ملی کنوانسیون.

بایدن در حال حاضر این حزب presumptive نامزد. با تمام تعویق او تا به حال به صبر کنید برای کامپایل نمایندگان لازم برای پیروزی در اولین کنوانسیون های رای. بایدن در حال حاضر به احتمال زیاد به روشن است که آستانه در ماه ژوئن.

دموکراتها آخرین حرکت آمده به عنوان بایدن کمپین ادامه مذاکرات با نمایندگان کمپین Bernie Sanders, بایدن تاریخ و زمان آخرین باقی مانده رقیب در جزئیات مختلف در مورد این قوانین و پلت فرم. دو اردوگاه در حال حاضر با چکش یک توافق در مورد نحوه تخصیص نمایندگان بنابراین ساندرز را از دست نمی نمایندگان او می خواهم به دست آورده قبل از ترک.

نامزدهای’ نمایندگان در حال چکش از سیاست نامه به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از تلخ مبارزه با پلت فرم است که می تواند splinter دموکراتیک انتخابات ائتلاف به اتفاق چهار سال پیش هنگامی که برخی از ساندرز’ حامیان هرگز به طور کامل coalesced پشت نامزد هیلاری کلینتون ،

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>