تنها افرادی که خوشحال به نظر می رسد در مورد Boston Red Sox تجارت Mookie بتی هستند و طرفداران لس آنجلس داجرز که در حال حاضر استخدام بتی و نیویورک یانکیز طرفداران به دلیل, خوب, شما می توانید که یک رقم. اما تجارت Red Sox مالکیت مواجه میکند.

بتی یک کاریزماتیک پنج ابزار outfielder در نظر گرفته شده است یکی از بهترین بازیکنان در جهان است. که باعث می شود او گران ballplayer. او تنها یک سال دور از رایگان آژانس و فرمان به مقدار قابل توجهی در بازار آزاد, شاید یکی از بزرگترین قراردادهای همیشه. Red Sox نمی خواهید به از دست دادن او برای هیچ چیز, به طوری که آنها ساخته شده یک تجارت شبکههای جامد بازگشت از داجرز در این فرآیند است.

هنوز بوستون یکی از ثروتمندترین franchises در بیس بال و تصمیم خود را به تجارت خود وطنی 27 ساله سابق MVP برای جلوگیری از پرداخت مالیات لوکس نشسته است به خوبی با بسیاری از طرفداران بیس بال که آنها فکر می کنم باید فقط پرداخت می شود که انسان آنچه را سزاوار است. به عبارت دیگر آنها فکر می کنم بوستون مالکیت بود که حریص است.

رینگر را مایکل Baumann استدلال می کند این می تواند قابل فهم اگر بتی برای یک بازار تیم است که به سادگی نمی توان به نگه داشتن او را در اطراف اما Red Sox نمی افتد به آن دسته. هر Baumann, the Red Sox — که او بداند که “عملا نهاد عمومی” — خلاص شدن از شر خود را از یک “یک بار در یک نسل player” همه به صرفه جویی در پول است که در این طرح بزرگ از بوستون عملیات به مقدار نسبتا کمی اضافه کردن به این روایت که MLB صاحبان اولویت بندی سود بیش از هر چیز دیگری. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im