تاخیر آمریکا در پاسخ به کروناویروس می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر, سلامت, کارشناسان می گویند

تاخیر در پاسخ توسط دولت ایالات متحده به شیوع کروناویروس می تواند قابل توجه انشعابات از جمله تعداد زیادی از مردم در نهایت تشخیص داده شده به عنوان آلوده و بالقوه مرگ و میر ناشی از این بیماری برخی از سیاست های بهداشتی کارشناسان می گویند.

روز دوشنبه مقامات ایالات متحده تایید کرد بیش از 100 نفر در سراسر کشور در حالی که در سیاتل, مقامات اعلام کرد چهار مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع در آمریکا به شش. با این حال هر دو انتظار می رود به به طور چشمگیری افزایش و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده رقبای سیاسی برای “از ترس” در مورد گسترش ویروس.

“احساس وجود دارد میان سلامت عمومی جامعه است که این دولت انجام شده است باید خیلی بیشتر بسیار سریعتر و هنوز هم وجود دارد احتمالا خیلی بیشتر است که می تواند و باید انجام شود” گفت: ربکا کاتز مدیر مرکز جهانی علوم بهداشت و امنیتی در دانشگاه جورج تاون.

“ما ممکن است اندازه گیری انشعابات در عوارض و مرگ و میر.”

سنگاپور به عنوان مثال مصرف شده است که اقدامات تهاجمی در تماس با ردیابی — شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده — برای هر بالقوه مورد به منظور منزوی کردن و یا قرنطینه کاتز گفت.

“و کسانی که اقدامات تاثیر مستقیم در چه مقدار از این بیماری در حال گسترش در جامعه است. بنابراین مفاهیم هستند و اگر ما در حال انجام است که اگر ما در نظر گرفتن این اقدامات پس از آن این بیماری گسترش می یابد.”

‘احساس نا امیدی’

در حالی که دولت ایالات متحده و مقامات محلی انجام بسیاری از مسئولیت برای سلامت عمومی مسائل مربوط به دولت فدرال می تواند با ارائه منابع برای کسانی که در حوزه های قضایی است.

“وجود دارد یک احساس نا امیدی … که دولت فدرال می تواند راه بیشتر در مقابل مطمئن شوید که خط مقدم ما کارکنان مراقبت های بهداشتی باید از این منابع است که آنها نیاز … که ما در حال حرکت پول وجود دارد که خطوط تماس ویژه ای تنظیم شده است که ما در حال برقراری ارتباط بیشتر به طور منظم” کاتز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده است در زیر آتش برای برخی از آنچه در نظر آهسته پاسخ به بحران است. در خصوص منتقدان zeroed در بر تاخیر در آزمایش افراد مشکوک به آلوده شدن با کوروناویروس. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

برای بسیاری از گذشته وجود داشته است “فوق العاده” کارشناسان ” کار سخت برای رسیدگی به این بحران گفت: جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در بنیاد خانواده کایزر, کالیفرنیا, بر اساس گروه غیر انتفاعی.

“شده اند وجود دارد برخی از مناطق روشن که در آن ایالات متحده پاسخ شود,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمده است در زیر آتش برای آنچه برخی ادعا شده است آهسته پاسخ به بحران است. در خصوص منتقدان zeroed در بر تاخیر در آزمایش افراد مشکوک به آلوده شدن.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تازگی گسترش آن دستورالعمل برای چه کسانی باید آزمایش شامل افراد با علائم اما بدون یک سفر تاریخچه ویروس های داغ مناطق.

کاتز گفت: کشورهای دیگر در حال حاضر تست دهها هزار نفر مردم بیش از ایالات متحده آمریکا

“بنابراین این واقعیت است که ما فقط واقعا ramping تا تست ما در این هفته احساس می کند کمی به تاخیر افتاد و احساس می کند مانند ما احتمالا گم شده و یک دسته کامل از موارد در ایالات متحده,” او گفت:.

دو زنان با پوشیدن ماسک های راه دور از یک مرکز مراقبت از در کامل بشویید. در نزدیکی سیاتل در روز دوشنبه. Coronavirus موارد باید در صدر 100 در ایالات متحده و در حال گسترش به نزدیک به یک دوجین متحده است. از آن شش مورد منجر به مرگ شده است همه در واشنگتن است. (تد S. وارن/آسوشیتد پرس)

برای تقریبا بدون توضیح طولانی ميشود گفت: وجود تنگ شد, محدودیت های که توصیه می شود آزمایش می شود چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس بودند که مکان می تواند در اجرای آزمون ها و در تعدادی از آزمایشات است که می تواند اجرا در یک روز.

که در بخش با توجه به نحوه آزمون توسعه یافته توسط CDC و یکی از مواد تشکیل دهنده کار نمی کند به عنوان انتظار می رود, او گفت:.

“اما به نشانی که به نظر می رسید به بیش از آن احتمالا باید” ميشود گفت. “و توسعه این نوع از تست و … آن را نمی باید ما می گویند موشک علم است.

“پس از آن صحبت می کند به این واقعیت است که شده است وجود دارد برخی از مدیریت اداری و موانع در امتداد راه برای گرفتن این تست توسعه تصویب شده و از درب برای مکانهایی که نیاز به تست.”

آنچه که به معنی پیشنهاد ميشود این است که آمریکا تا حدودی در تاریکی در مورد توزیع این بیماری چگونه بسیاری از موارد که در آن این موارد باید از کجا آمده و در کجا وجود دارد فعال انتقال زنجیر.

“این دستور غذا برای پرواز کور,” او گفت:. “بنابراین انتظار این است که هنگامی که ما انجام تست گسترش همه از درایوهای وجود دارد رفتن به یک قارچ از مواردی است که شده است وجود دارد.”

خلاف کاران شکایت

منتقدان مطرح کرده اند مشکلات بیشتر همراه با تاخیر در تست. دولت خلاف کاران است و شکایت وی از سوی مامورین که برخی از کارگران فدرال لازم را ندارند و دنده محافظ و یا آموزش آنها مستقر شده اند برای کمک به آمریکایی ها تخلیه از چین در طول شیوع کروناویروس.

“ما تا پایان با خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران که آلوده به این دلیل که ما نمی توانید شخصی تجهیزات حفاظتی برای آنها و یا موثر آموزش به آنها در زمان” کاتز گفت.

“من واقعا فکر نمی کنم ما در هر نقطه نزدیک به جایی که ما نیاز به در حال حاضر.”

این عکسي ارائه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را نشان می دهد CDC تست آزمایشگاهی کیت جدید کروناویروس. (فایل/آسوشیتد پرس)

نامگذاری آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظارت و هماهنگ کردن پاسخ از سازمان های دولتی نیز کشیده شده انتقاد و تجدید موشکافی از دست زدن به یک شیوع HIV در جنوب ایندیانا در سال 2015 زمانی که او فرماندار.

برخی پیشنهاد کرده اند که شیوع HIV می تواند مانع شده اند اگر پنس که اکراه به اجازه یک سوزن ارز برنامه عمل کرده بود قبلا

در حالی که پنس است که یک کارشناس فنی در کنترل بیماری ها و یا ویروس ها با تکیه بر مردم است که کارشناسان به راهنمای تصمیم گیری می تواند نشانه ای از رهبری موثر ميشود گفت. پنس را دریافت ستایش برای نامگذاری دبی Birx یک وزارت امور خارجه سفیر-در-بزرگ و پزشک به coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

در مقابل برخی دیگر از کارشناسان ویلیام Schaffner استاد پیشگیرانه پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه دانشکده پزشکی ارائه یک چشم انداز مثبت در دولت ایالات متحده در پاسخ به بحران است. برای شناسایی موارد قرار دادن مردم در قرنطینه و مراقبت از بیماران او می دهد دولت عالی درجه است.

“مهار سیاست شده است به ظاهر بسیار موفق است. شما تا به حال نسبتا تعداد کمی از موارد آنها بوده است به سرعت شناسایی قرار داده و در انزوا در حال گرفتن درمان خوب و بهتر” Schaffner گفت.

“ما تا به حال برخی از لغزش وجود دارد چرا که ما نمی تواند به تست کردن. و به طوری که می شود ب-منفی. اما ما در حال کار سخت به عقب بر گردیم به یک که برای دریافت تست در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>