بزرگترین بازنده در آیووا انجمن نتیجه افتضاح — و نه از جمله حزب دموکرات آیوا که مسئول دوشنبه شب فرایند و تاخیر نتایج جستجو — فقط ممکن است برنده نهایی دولت است.

پس از ساعت ها انتظار برای نتایج رای گیری در روز دوشنبه آیووا حزب دموکرات گفت: نتایج به حال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به تکنولوژی مشکلات و گزارش “تناقضات است.” این تاخیر باعث شد با یک هک مقامات حزب گفت که نتایج منتشر خواهد شد در برخی از نقطه در روز سه شنبه.

این تاخیر به این معنی است که دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری که اختصاص داده شده مقدار زیادی از زمان و پول برای برنده شدن بیش از رای دهندگان در آیووا در حال حاضر در حال حرکت به نیوهمپشایر (که دارای ابتدایی آن رای گیری هفته آینده) بدون درک روشنی از چه کسی می تواند ادعای پیروزی در این مسابقه است.

که ممکن است بسیار خوب بوده است از سوی دیگر ، برنی ساندرز ورمونت که بر اساس نظر سنجی بود درک جلو دونده رفتن به قفقاز. اما رقیب اصلی خود را — از جمله بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg — نمی دادن. در واقع Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., تا آنجا پیش رفت به ادعای پیروزی در انتخابات گفت: “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

اما حتی به عنوان او ادعا کرد پیروزی Buttigieg اذعان کرد که پیام اصلی بیرون آمدن از دوشنبه شب فرایند یکی از سردرگمی است. “ما نمی دانیم که همه نتایج. اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است.”

تماشا کنید: Pete Buttigieg باعث می شود زود ادعای پیروزی در میان آیووا انجمن سردرگمی

حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ‘ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز’ حتی اگر نتایج آیووا قفقاز آمده اند ، 0:37

این فقدان یک پیام واضح و روشن از روز دوشنبه قفقاز می تواند به کاهش تاثیر پیروزی در این دولت که به تساوی شدید توجه رسانه ها هر چهار سال به عنوان سایت از اولین مسابقه در این فرآیند به نام یک نامزد حزب برای رئیس جمهور. پیروزی در آیوا به طور کلی همراه با جایزه اضافه شده از افزایش قرار گرفتن در معرض رسانه و شتاب افزایش — عاملی که شده است به نفع دیگر نامزدها در گذشته است.

باراک اوباما سپس یک سناتور از ایالت ایلینوی برنده آیووا در سال 2008. توجه و حرکت او به دست اورد او پس از پیروزی هیلاری کلینتون در قفقاز کمک به حمل او را به نامزدی حزب دموکرات.

برنده آیووا نیز تبدیل به یک شاخص قابل اعتماد برای دموکرات ها در تعیین خواهد کرد که تبدیل شدن به حزب نامزد. هفت گذشته نه دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برنده دولت است.

ایان Sams سابق ملی مطبوعات وزیر بهداشت ، کامالا هریس را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری گفت: در توییتر که بعد از نتایج بیرون آمده “کمتر از یک “دست انداز” برنده نهایی می شود از آیووا.”

Sams همچنین اشاره کرد که در بخش وجود خواهد داشت کمتر از ساعت به “تصرف توجه و در نتیجه شتاب” با توجه به رقابت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و استیضاح رای در سنا قرار است برای سه شنبه شب و چهارشنبه بود.

بسیار تاسف’

برای رای دهندگان که در قفقاز تاخیر ناامید کننده بود.

“این بسیار مایه تاسف گفت:” کیمبرلی گراهام که در حال اجرا است برای آمریکا و یکی از ساندرز هواداران در انتظار نتایج در تعطیلات مسافرخانه حزبی دفتر مرکزی حزب در Des Moines. “آن است که بسیار خشن است.”

“من به این می گویند — تکنولوژی عالی است. گاهی اوقات آن کار نمی کند. این بسیار مایه تاسف است این اتفاق رخ نداد امروز.”

تماشا کنید: دیدن آنچه آن را مانند در داخل یک انجمن حزبی آیوا

این حومه آیووا کلیسا تربیت بدنی یکی از 1600 در مکان های که در آن دولت دموکراتیک رای دهندگان شروع مسابقه به انتخاب حزب 2020 نامزد. CBC را کتی سیمپسون شکسته شدن چگونه کار می کند. 1:36

با نتیجه صفر گزارش نامزدها با این وجود به مرحله در زمان دوشنبه برای رسیدگی به این جمعیت در حوزه مربوطه خود را در جلسه مرکزی حزب. قادر به اظهار نظر در مورد نتایج آنها تنها می تواند ارائه دهد خوش صدا برای طرفداران خود را.

“به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک شب طولانی اما ما احساس خوب” بایدن گفت, نشان می دهد نتایج نهایی خواهد بود ، اما معاون سابق رئیس جمهور همچنین اضافه کرد که مبارزات انتخاباتی خود در مسابقه برای “مسافت های طولانی است.”

ساندرز گفت که او “یک احساس خوب در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا” پس از انتخابات شده بودند.”

‘RIP قفقاز’

در حالی که دولت حزب دموکراتیک قطعا فشار از انتقاد هواداران برگ برنده شد و سریع به حمله با چنگال و بالا بردن سوال در مورد صلاحیت این حزب به عنوان یک کل.

“آنها نمی توانند حتی اجرای یک حزبی و آنها می خواهند برای اجرای یک دولت ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس براد Parscale.

رئیس جمهور خود را chimed در صبح روز سه شنبه.

دیگران پیشنهاد این می تواند پایان برای سیستم حزبی در دولت است.

منتقدان در حال حاضر در مورد سوال آیووا اول-محل و موقعیت در نامزدی روند شکایت که دولت با یک جمعیت که در حدود 90 درصد سفید را منعکس نمی کند گسترده تر که به شدت متکی به گروههای متنوع.

“RIP قفقاز ایم” دیوید Yepsen یک جانباز سابق سیاسی خبرنگار Des Moines ثبت نام کنید.

ریک Hasen استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه UC Irvine, توییتی که این نوع از بدبختی می تواند یک تاثیر قابل توجهی در رای دهندگان بالقوه از دیگر انتخاباتی بی نظمی.

“شما خیلی بیشتر احتمال دارد به محروم توسط بی کفایتی از رای دهندگان سرکوب و یا تقلب” او هنوز توییتی.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im