دفاع استراحت خود را مورد سهشنبه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه با تکیه بر فقط چند شاهد مکمل تهاجمی cross-examination به عنوان آنها با هدف تضعیف خود شاکیان همه در حالی که نگه داشتن خوار هالیوود تولید کننده خاموش شهادت ایستاده.

همانطور که انتظار می رود Weinstein را انتخاب و برای گفتن داستان خود را در خطر داشتن دادستان کوره او در بازجویی در مورد اتهامات نگران کننده است که شش نفر از شاکیان دقیق برای منهتن داوران از هفت مرد و پنج زن.

این تصمیم یک روز پس از دفاع رو افزایش از دو شاهد که شک و تردید در حساب از دو زن است که می گویند آنها sexually assaulted by دادند.

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان او در سال 2006 در یک زن متفاوت — فیلم و تلویزیون دستیار تولید میمی هیلی.

دادستان به نام دیگر شاکیان به عنوان شاهد به عنوان بخشی از تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام زن متهم Weinstein از تجاوز به او در سال 2013 به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

در خارج از دادگاه Weinstein شده است به طور فزاینده ای خوش بین است. در مقابل هیئت منصفه سابق فیلم مغول بیشتر شده است نشسته بی سر و صدا, خوردن خوشبوکننده jotting یادداشت و گاهی چاپلوسی. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

دادگاه منتقل شده است بسیار سریع تر از هر کسی که انتظار می رود. هیئت منصفه در ابتدا گفت: انتظار شش هفته از شهادت. در حال حاضر محاکمه حرکت به بسته شدن استدلال با مذاکرات به دنبال دارد.

Weinstein شده است به طور فزاینده ای خوش بین آمدن و رفتن از دادگاه به عنوان دادگاه پوشیده است هر چند در مقابل هیئت منصفه یک بار قدرتمند فیلم مغول بیشتر شده است نشسته بی سر و صدا در دفاع میز خوردن خوشبوکننده jotting یادداشت و گاهی چاپلوسی.

روز دوشنبه و پس از شهادت قوی از یک دفاع شاهد که رد حساب یکی از Weinstein را شاکیان پرونده آرتور Aidala اعلام کرد: “این یک روز بزرگ برای دفاع از امروز.”

دفاع شاهد شمارنده شاکی

کلودیا سالیناس مکزیکی مدل و بازیگر در زمان ایستادن برای دفاع از خودش در برابر مدعی Lauren Marie جوان ادعا می کنند که او ایستاده بود و چیزی در حالی که Weinstein تجاوز جنسی جوان در هتل بورلی هیلز در سال 2013.

“هرگز اتفاق افتاده است” سالیناس گفت: هیئت منصفه.

کلودیا سالیناس همچنین شهادت برای دفاع در روز دوشنبه. مکزیکی مدل و بازیگر تکذیب این ادعا از یک Weinstein مدعی است که او ایستاده بود و چیزی که او groped زن در هتل بورلی هیلز در سال 2013. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

جوان, مدل, شهادت, هفته گذشته که سالیناس بسته درب را پشت سر او و Weinstein به عنوان آنها را به حمام رفت جایی که او مدعی او محروم کردن لباس خود را برداشت و معصوم سیاه و سفید.

پس از آن بود که جوان گفت که او در بر داشت سالیناس ایستاده در خارج از حمام و به ضرب گلوله او را بد نگاه قبل از خروج به عنوان به سرعت به عنوان او می تواند.

“اگر من تا به حال انجام داده است که من می خواهم به یاد داشته باشید که” سالیناس شهادت دادند. “من هرگز نزدیک درب در هر کسی.”

سالیناس در زمان شهادت ایستاده به عنوان دفاع به نام شاهدان برای سومین روز پس از بیش از دو هفته از محاکمه شهادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im