مرگ و میر از جاری شدن سیل در ژاپن افزایش می یابد تا 50 دوجین از دست رفته

ژاپن و مدیریت بحران سازمان گفت: شمار تلفات ناشی از سیلاب های اخیر افزایش یافته است به 50 و حداقل ده نفر دیگر ه

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

ژاپن و مدیریت بحران سازمان گفت: شمار تلفات ناشی از سیلاب های اخیر افزایش یافته است به 50 و حداقل ده نفر دیگر هنوز مفقود هستند.

تپش باران از اواخر جمعه در ژاپن در جنوب منطقه کیوشو موجب جاری شدن سیل گسترده.

آتش نشانی و مدیریت بحران سازمان گفت: 49 مرده تایید کرد که از صبح روز سه شنبه بودند از رودخانه شهرها در استان کوماموتو. یک نفر کشته شد در یکی دیگر از استان فوکوئوکا به عنوان heavy rain در سراسر منطقه جنوب.

حداقل یک دوجین مردم گم شده است.

دهها هزار نفر از نیروهای ارتش و پلیس و دیگر کارگران نجات بسیج از سراسر کشور مشغول به کار راه خود را از طریق گل و لای و آوار در سخت ترین ضربه رودخانه شهر در امتداد کوما رودخانه.

عملیات نجات شده اند مانع از floodwater و در ادامه آلودگی هوا که باعث بیشتر شدن سیل در جای دیگر در کیوشو منطقه از جمله فوکوئوکا و اوئیتا.

امدادگران برای جستجوی افراد گم شده در محل یک زمین لغزش در Tsunagi شهر در جنوب ژاپن در روز دوشنبه. (Takuto کنکو/Kyodo News طریق آسوشیتد پرس)

در نکما منطقه فوکوئوکا شد نجات در قایق ها توسط نیروهای دفاع. 2-هفته کودک در میان آنها بود.

یک زن مسن که او نیز تخلیه گفت: NHK تلویزیون که او شروع به راه رفتن به پایین جاده به تخلیه اما floodwater سرعت افزایش یافت تا به گردن او. "من تقریبا شسته و تا به حال به گرفتن قطب الکتریکی."

حدود 3 میلیون نفر بودند توصیه به تخلیه در سراسر منطقه کیوشو.

در میان قربانیان این حادثه 14 نفر از سالمندان 65 ساکنان یک خانه سالمندان در کنار کوما رودخانه شناخته شده به عنوان "رودخانه خروشان" به دلیل آن است که پیوسته توسط دیگر رودخانه فقط بالادست و مستعد ابتلا به جاری شدن سیل. رودخانه ناگهان افزایش یافت و خاکریزی در داد و باعث floodwater به روان به خانه سالمندان Senjuen. بسیاری از ساکنان بستری و یا کاربران روی صندلی چرخدار. وجود آسانسور در تاسیسات.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شد "عمیقا غمگین" با مرگ و میر و "ابراز تسلیت عمیق خود را به خانواده های قربانیان و همچنین به مردم و دولت ژاپن" U. N. سخنگوی استفان نواز گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب