در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

خانه کوه در می رم باج
در املاک و مستغلات بازار نقدی سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن به ناگوار تاکتیک فشار به مالکان به فروش گفت: نیک Keppler در CityLab. با تشکر از هجوم tech jobs هل دادن تا قیمت خانه در پیتسبورگ سرمایه گذاران در حال خرید کردن, پیر, خواص برای فروش برای سود سریع به فولاد شهر “یکی از بالاترین تلنگر نرخ در کشور است.” باله پیدا کردن کد نقض و صیقلی “مجوز برای اضافات و بازسازی.” آنها به “weaponized نکته خطوط مانند شهر 311 عروق کرونر از خدمات” ناشناس گزارش جزئی ساختمان نقض مانند لباس پوشیدن و رنگ و یا شکسته قاب پنجره. یک صاحب خانه به دنبال یک خوب برای یک توسعه دهنده که می خواست برای بررسی اموال خود را ساخته شده یک پیشنهاد و سپس تبدیل به اطراف و گزارش تخلفات به شهر زمانی که این پیشنهاد رد شد. هدف این است که “برای ایجاد یک بدون هیچ زحمتی است که تشویق مالکان به فروش می رسانند.”

نمایندگی های جاسوسی خود را در رانندگی
برادر بزرگ گرفته شده یک صندلی در ماشین خود گفت: David لازاروس در لس آنجلس تایمزبه عنوان نمایندگی مجاز و فروش و تعمیرگاه به طور فزاینده ای جمع آوری اطلاعات در مورد وسیله نقلیه خود را و با تصویب آن را به شرکت های بیمه. یکی کالیفرنیا صاحب ماشین “قرار بود به درایو کمتر از 5000 مایل از یک سال” به دولت مزرعه کم مسافت پیموده شده-تخفیف صرفه جویی در حدود 15 درصد است. اما شرکت های بیمه nixed تخفیف, گفته, خود, 2015 بلاگ متصلب بود تا از 5700 مایل است. چگونه می State Farm می دانید ؟ “آن مشترک برای نمایندگی های فروش کیلومترشمار خواندن شمارش به بیمه و پروکسی.” منبع دیگری برای شرکت های بیمه است که به کارگزار داده ها LexisNexis که آنها را ارائه می دهد یک سرویس جزئیات حوادث و فروشگاه بازدیدکننده داشته است. “نگه داشتن این در ذهن در زمان بعدی شما جاده — به خصوص اگر شما در حال رانندگی یک ماشین جدید با سنسور میکروفن و دیگر به اصطلاح تله ماتیسهای.”

Slacking در بازنشستگی
نسل X در حال سقوط در پس انداز بازنشستگی گفت: Catey هیل در MarketWatch. بر اساس یک نظرسنجی جدید از وفاداری سرمایه گذاری محافظ بین سنین 39 و 54 “تنها 80 درصد از درآمد آنها نیاز به بازنشسته شود.” که از 83 درصد در سال 2018 ساخت Gen X تنها گروه کمتر آماده برای بازنشستگی پس از وفاداری آخرین نظرسنجی. ژنرال Xers می گویند آنها را به بالاترین سطح از بدهی های وام مسکن و بدهی های شخصی از متولدین و یا Millennials. هر چند آنها هم کمتر به صرفه جویی در قبل از بازنشستگی وفاداری مطالعه نشان می دهد آنها را بانکی در مورد همین سهم از درآمد خود را به عنوان Millennials — و دیگر مطالعات نشان می دهد آنها را به صرفه جویی حتی کمتر است.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de