DC طرفداران که منفور لیگ عدالت هستند و در نهایت اینکه مماشات با یک کارگردان کات می شود منتشر شده در HBO حداکثر

طرفداران خواستار آن — خستگی ناپذیر — و در حال حاضر آن را به طور رسمی اتفاق می افتد.

برادران وارنر اعلام کرد که یک برش کارگردان زاک اسنایدر DC ابرقهرمان فیلم لیگ عدالت را ببینید نور از روز ورود جریان جدید سرویس HBO حداکثر سال آینده.

هدف قرار دادن تئاتر در سال 2017 لیگ عدالت بود و به شدت reshot توسط جاس ویدون پس از اسنایدر به اعتبار مدیر در سمت چپ این پروژه به دلیل غم انگیز خودکشی دختر خود را. نتیجه نهایی این بود ضعیف دریافت شده در میان طرفداران زیادی panned توسط منتقدان و نا امید در دفتر جعبه را.

در سال های پس از شایعات باید پافشاری در مورد یک زودتر از قبل reshoots نسخه از فیلم که اسنایدر علاقه مندان ممکن است ترجیح داده شده که طرفداران خواستار پایان رسید و منتشر شد با استفاده از هشتگ #ReleaseTheSnyderCut. در سال یک مورد نیاز تنها به بررسی توییتر پاسخ به تقریبا هر برادران وارنر در مجاورت پست های رسانه های اجتماعی برای دیدن بی سیل DC طرفداران برای آن درخواست.

این رفت و تمام راه را تا روز شنبه هنگامی که اسنایدر اعلام کرد در جریان زندگی است که خود را نسخه ای از فیلم را در جریان HBO حداکثر اگر چه تا سال 2021 به این دلیل که او “یک کمی کار را به انجام” بر روی آن.

به گزارش خبرنگار هالیوود, اسنایدر و همسرش دبورا هستند “در حال حاضر در میان reassembling مقدار اصلی خود, postproduction خدمه به نمره برش اضافه کردن جدید و پایان, پیر جلوه های بصری و بله شاید بازگرداندن بسیاری از بازیگران برای ضبط گفت و گو های اضافی” است که می تواند هزینه تا آنجا که $30 میلیون, هر چند این خبرنگار می گوید آن را “معلوم نیست چه فرم” قطع خواهد شد.

در حال حاضر این سوال که آیا این اسنایدر برش زندگی خواهد کرد تا به طرفداران انتظارات و یا اگر آن را نا امید درست مانند فیلم اصلی و تبدیل شده اند به بهترین سمت چپ به عنوان یک مفهوم مبهم به جای یک محصول واقعی پاسخ داده خواهد شد هنگامی که آن را در آخرین بازدید HBO حداکثر در 2021. اما اگر نه حداقل توییتهایی خواهد شد و در نهایت متوقف شود. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>