روز پس از تشکر. مت Gaetz عینک ماسک گاز به رای COVID-19 بودجه ویروس کشته شدن یکی از ترکیبات

یکs کنگره مشغول به کار به تصویب $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای رسیدگی به نصب شیوع کروناویروس در چهارشنبه Rep. مت Gaetz فلوریدا عینک زیادی ماسک گاز در کف خانه.

Gaetz نوشته شده یک تصویر از خود را با پوشیدن ماسک در توییتر شنبه, بعد, به tweeting که او در نهایت تصمیم به بازگشت بودجه لایحه اما “احساس خوب” در مورد هزینه های آن.

Gaetz تصمیم به پوشیدن ماسک در جلسه قانونی بود بلافاصله با انتقاد با برخی از همکاران خود از جمله Rep. Sean Maloney یک دموکرات از نیویورک چه کسی گفت که Gaetz نشان داده بود “فوق العاده و غیر حساس به افرادی که عزیزانشان را از دست داده و در حال حاضر ترس در مورد چه خبر است.”

فقط دو روز بعد فلوریدا اعلام کرد که دو نفر فوت کرده بود پس از ابتلا به ویروس از جمله یکی از Gaetz خود به شمار می رود.

در شنبه Gaetz انتشار بیانیه ای می گویند که او “بسیار غمگین” توسط اخبار.

“من اعتماد به نفس جامعه ما ادامه خواهد داد تا هوشیار باشند و در مبارزه با این بیماری و دعا وجود خواهد داشت نه بیشتر انقباضات ویروس در شمال غرب فلوریدا” Gaetz گفت.

اما دیگران گفت که ماسک گاز حادثه نشان داد که Gaetz تا به حال موفق به درک جدی از وقوع.

والتر Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق توییتی روز یکشنبه “مت Gaetz مسخره ترس بیش از coronavirus. در حال حاضر یکی از اجزای تشکیل دهنده مرده است. خانواده متوفی رو به تعجب که آیا نماینده خود را در نهایت جدی در مورد حفاظت از آنها و یا ادامه frat پسر شوخی.”

قبل از تشکیل مرگ اعلام شد, Rep. بابی L. عجله حزب دموکرات اشاره کرد که او تحت درمان قرار گرفته بسیار متفاوت زمانی که او در یک hoodie در کف خانه برای جلب توجه به دهها سال 2012.

“حدس می زنم که یکی از ما بود و به زور برداشته شود” عجله نوشتم.

Gaetz منحرف انتقاد علیه ماسک گاز در توییتر یکشنبه استدلال که او تا به حال نشده است به شیوع این بیماری در همه.

“نور ساخته شده?!?! من کاملا جدی بود. تهدید به کنگره واقعی است که من توضیح داد که بر اساس سفر و عادات مانند selfies و handshakes,” Gaetz توییتی.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>