Dave Chappelle احساسی صحبت می کند در قتل جورج فلوید در سورپرایز ویژه

Dave Chappelle صحبت کردن در کشتن جورج فلوید در یک احساسی جدید ایستاده خاص است.

Netflix کاهش یافته است تعجب نیم ساعت خاص از Chappelle در یوتیوب به نام 8:46یک مرجع به چه مدت مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در Floyd گردن. فیلم برداری فقط روز پیش ویژه می بیند Chappelle راه اندازی به این موضوع در ذهن همگان را به سمت راست از بالا به گفته او “افتخار” از کسانی که انجام شده است “تازه کار” در اعتراض به خشونت پلیس.

کمدین نشان چه مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه است و سپس می گوید یک داستان در مورد یک بار در فکر او می گذرد به مرگ را در یک “وحشتناک” زلزله که تنها به طول انجامید حدود 35 ثانیه است.

“این مرد kneeled یک مرد گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه!” Chappelle می گوید. “شما می توانید تصور کنید ؟ این بچه فکر کرد که او قرار بود به مرگ. او می دانست که او که قرار بود به مرگ. به نام او برای مادرش. … و برای برخی از دلیل است که من هنوز هم نمی فهمم این همه f—ing پلیس تا به حال دست خود را در جیب خود. که شما صحبت کردن ؟ آیا شما به این مفهوم است که شما می توانید زانو زدن مرد گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و احساس می کنم مثل شما نمی توانید خشم خدا است؟”

Chappelle نشان دهنده این واقعیت است که او می تواند خود را به سازمان دیده بان ویدیو از فلوید را کشتن برای یک هفته, اما زمانی که او “من درک هیچ کس در حال رفتن به خانه. هر کسی که می بیند این, خوب, آنها در حال رفتن به خشمگین.”

اما Chappelle همچنین انفجار آن مانند سی ان ان همین لیمو که خواستار مشهور به آدرس فلوید مرگ میپرسند: “آیا شما می خواهید برای دیدن یک ستاره در حال حاضر ؟ … این خیابان صحبت کردن برای خود. آنها لازم نیست من در حال حاضر.” او نتیجه گیری خاص با تکرار “این خیابان را برای خود صحبت می کنند که آیا زنده هستم یا مرده.” سازمان دیده بان کامل ویژه رایگان در یوتیوب زیر. برندان فردا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>