دختر ناپدید وزیر بلاروس در دیدار اتهام ضارب

دو دهه پس از بلاروس و وزیر کشور یوری Zakharenko از ناپدید شدن دختر خود را ملاقات کرده است, سابق, عامل که می گو

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

دو دهه پس از بلاروس و وزیر کشور یوری Zakharenko از ناپدید شدن دختر خود را ملاقات کرده است, سابق, عامل که می گوید او بود که سیاستمدار شدند. Zakharenko هرگز اعلام کرد مرده.

رنگ پریده, پس از یک شب بی خوابی Jelena Zakharenko ایستاده بود در مقابل درب یک ساختمان در زوریخ. در حال انتظار برای او در پشت درب بود یوری Garavski یک عضو سابق وزارت کشور بلاروس را SOBR واحد پلیس. "من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم دیدار با هر یک از افراد درگیر در پدر من قتل" Zakharenko گفت: آرام.

در ماه دسامبر Garavski گفته بود DW که در سال 1999 او و دیگر عوامل از SOBR بود ربوده و به قتل یوری Zakharenko وزیر کشور در آن زمان — و نیز مسئول مرگ کمیسیون مرکزی انتخابات سر ویکتور Gonchar و تاجر آناتولی Krassovsky. هر سه نفر از مخالفان رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو که هنوز در قوانین کشور است. تحقیقات به این موارد بودند هرگز به این نتیجه رسیدند و Zakharenko شده است اعلام کرد مرده.

پس از خواندن Garavski بیانیه Jelena Zakharenko خواسته او را ملاقات کند. "من می خواهم به نگاه او در چشم و احساس می کنم که آیا او این است که گفتن حقیقت," او گفت:. خانواده اش بود و می ترسید که پدرش کشته شده بود و آن را تجزیه کرد. Zakharenko که 44 در حال حاضر برای درخواست پناهندگی در آلمان همراه با خواهر, خواهر, مادر و پسر بعد از پدر ناپدید شدن است. آنها در اینجا زندگی می کردند برای 20 سال است. او گفت که او به دنبال پیدا کردن دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است. "پس از آن," او گفت: "روح من خواهد بود و آرام." او گفت که او احساس کردند که مقابله با Garavski خواهد بود که تنها راه برای پیدا کردن حقیقت. "من نمی خواهد درخواست تجدید نظر به وجدان خود," او گفت:. "من نمی خواهد رفتن به جنگ در برابر او. من می دانم که او گرفتار در گرداب پلیس دستگاه. وجود دارد هیچ راهی برای او -- من او را متهم."

بیشتر بخوانید: مقامات در بلاروس و آلمان واکنش نشان می دهند به SOBR قتل گزارش

وزیر کشور متوجه شده بود که او در حال تماشا بود. او به گفته خانواده اش که یک روز او به عمد پایین رانده شده و مرده-انتهای خیابان متوقف شدم راه می رفت به ماشین پشت سر او در را باز کرد و گفت: به این مردان جوان که او را دنبال کرده بود: "بچه ها شما در حال انجام یک کار بد."

Garavski گفت که او شنیده بود در مورد این حادثه. "پسر" —همکاران خود صحبت از آن دو دهه سال پیش.

Jelena Sakharenka (DW)

Zakharenko گفت که او امیدوار بود که این دیدار ممکن است کمک به بسته شدن به خانواده اش

فرار به سوئیس

در حال حاضر 41 سال سن Garavski پیاده روی با تلفظ لنگی. او گفت که او خوشحال است که او می تواند راه رفتن در تمام بعد از یک تصادف ماشین در مینسک که به اعتقاد او صحنه را به سکوت او. هیپ مجروح در حادثه عمل در سوئیس که در آن او فرار کرد و در اواخر 2018 و امید به پناهندگی. مقامات او گفت: شک دخالت خود را در قتل و در حال درمان داستان خود را به عنوان یک تریلر.

بیشتر بخوانید: آمریکا کامل عرضه انرژی به بلاروس

Garavski در ابتدا تمایلی به دیدار با Jelena Zakharenko. او نگران بود که او را "چنگال" در او. اما او تغییر ذهن خود را پس از تماشای یک DW مستند است که در آن Zakharenko می گوید او را سرزنش Garavski اما سیستم او خدمت کرده بود. "من 20 سال در این زمان," او گفت:. "من شروع به قتل پدر او است." او فقط یک دندانه در سیستم او اضافه شده است.

جلسه در محل دفاتر روزنامه Neue Zürcher Zeitung. Zakharenko گفت Garavski که او می خواست به دانستن همه چیز در مورد نظارت ربایی و قتل. "شما گذشته فرد برای دیدن پدر من," او گفت:. "من به شما اعتماد کنند."

Garavski گفت Zakharenko که پدر او برداشت دستبند و کشیده به یک ماشین. او گفت: هیچ کس صحبت کرد در طول سوار ماشین: فقط رادیو بود. دیمیتری Pavlichenko این SOBR بنیانگذار و سرهنگ در نهایت شلیک دو گلوله که به کشته شدن وزیر کشور, او گفت:. بدن پیچیده شده در پارچه مشمع قرار داده و در تنه و به کوره های جسد سوزی. "مانند Gonchar و Krasovsky او دراز رو به پایین بر روی زمین" او گفت:. "همه آنها را به ضرب گلوله در پشت."

ادامه مطلب: مینسک را وابستگی به مسکو است و قیمت آن

Zakharenko به گوش او صحبت می کنند. پس از دو ساعت Garavski خواست برای استراحت و ایستاده بود تا با مشکل در درد پس از نشستن برای مدت طولانی. او نشان داد Zakharenko نقشه: "این Voloshchina محدوده عکسبرداری این جاده دسترسی و این جاده که در آن پدر خود را کشته شد."

Weißrussland Juri Zakharenko (Privat)

Zakharenko که ناپدید شده در مارس 7, 1999 رود دستگیر — نه به قتل رساندند

'بی حد و حصر گناه'

رایگان به درخواست Garavski هر چه او می خواست Zakharenko گفت او بر این باور است که او در گفتن حقیقت است. در این جلسه به ارمغان بیاورد و نه صلح خود را از ذهن است. جزئیات مرگ پدرش پر او با غم و اندوه عمیق. "نگاه من به چشمان او نگاه کرد به من و من تو را دیدم بی حد و حصر گناه" Zakharenko گفت. او گفت که او امیدوار است او را به شهادت در دادگاه.

"من می دانم که من هستم, قاتل پدر و پسر" Garavski گفت: روشنایی یک سیگار بیرون بعد از جلسه. "من فرسوده و تخلیه احساسی," او گفت:. او تاسف است که او نمی خواهد به یاد داشته باشید تمام جزئیات مانند لباس Zakharenko عینک در زمان.

Garavski گفت: او حاضر است به شهادت و آماده به خدمت حکم زندان — اما در هیچ شرایطی او را از انجام این کار در بلاروس که در آن او خواهد ترس برای زندگی خود را.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب