کله خر ‘دیوانه’ مایک هیوز که حمایت زمین مسطح اعتقادات می میرد در خانه پرتاب موشک

کله خر ‘دیوانه’ مایک هیوز درگذشت شنبه پس از راه اندازی خود را در خانه موشک که سقوط به زمین در کالیفرنیا است.

شیرین کاری در نظر گرفته شده برای راه اندازی هیوز 5000 پا در هوا بود و بخشی از علوم جدید کانال سری به نام خانه فضانوردان.

بیانیه ای در کشف وب سایت تایید کرد که هیوز در گذشت روز شنبه در تلاش برای راه اندازی خود را از موشک. علم کانال متعلق به کشف.

“افکار ما و donating به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار” بیانیه ای گفت:. “این همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را.”

هیوز تا به حال صحبت در مورد انگیزه خود برای راه اندازی در یک فیلم تبلیغاتی در وب سایت. “مردم از من بپرسید که چرا من چیزهای شبیه به این و در واقع آن را فقط برای متقاعد کردن مردم آنها را می تواند به انجام کارهای فوق العاده ای با آنها زندگی می کند و شاید آن را هل می دهد مردم را به انجام همه چیز آنها به طور معمول انجام نمی با زندگی خود را که شاید الهام بخش کسی دیگری” هیوز گفت.

وی افزود: در پایان این ویدئو “ما مشتاقانه منتظر به روز شنبه.”

کشف قبلا توضیح داده شده هیوز’ برنامه به عنوان یک “کیهانی تلاش برای کشف final frontier در بودجه رشته کفش.” علم کانال گفته بود آن را زیر “سه خود تامین مالی تیم” به دنبال این “آسمان بالا رویاها” به عنوان بخشی از خانه فضانوردان سری.

“به عنوان زمین شکستن و هیبت الهام بخش به عنوان این رویداد خواهد بود آن است که تنها در اولین گام نسبت به حتی بیشتر هدف بلند پروازانه در اکتشافات فضایی” بیانیه های قبلی گفته بود.

کشف بلافاصله پاسخ به زمان درخواست برای روشن شدن این که آیا این مجموعه هنوز هم ویژگی هیوز.

جاستین چپمن یک روزنامه نگار مستقل در وبسایت خود راه اندازی در توییتر است که به نظر می رسد برای نشان دادن چتر نجات دست خوش پیشامد میشه دور از راکت چند ثانیه پس از برخاستن است.

چپمن به اسوشیتد پرس گفت که این موشک به نظر می رسد به مالش در برابر راه اندازی دستگاه است که ممکن است پاره چتر نجات متصل به آن است.

این نخستین بار نیست که هیوز جرأت را به خطر با یک موشک. در ماه مارس سال 2018 او افزایش یافت و به آسمان بر روی یک موشک در کالیفرنیا گزارش رسیدن به سرعت حدود 350 مایل در ساعت قبل از کشیدن چتر نجات خود را با توجه به آسوشیتد پرس.

هیوز شناخته شده برای خود را در خانه راکت و اعتقاد خود را که زمین مسطح است. او قبلا گفته AP او معتقد است زمین “به شکل یک فریزبی” اما اعتراف او نمی داند برای مطمئن شوید.

“به همین دلیل من می خواهم برای رفتن در فضا” هیوز گفته بود.

سان برناردینو شهرستان کلانتر بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر از زمان اما در بیانیه ای گفت که نمی شناخت هیوز “یک مرد تلفظ شد متوفی پس از موشک سقوط کرد و در صحرا در طول پرتاب موشک رویداد” با توجه به واشنگتن پست.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>