دانمارکی و خنثی کردن طرح حمله تروریستی

پلیس کپنهاگ را خنثی قصد دارد برای یک عمل تروریستی بود که “یک شبه نظامی اسلامی انگیزه.” مظنون که گفته می شود تلاش برای به دست آوردن اسلحه و مهمات بود و تصور می شود به تنهایی کار, مقامات گفت.

پلیس دانمارک مانع یک حمله تروریستی که گفته شد به “یک شبه نظامی اسلامی انگیزه” مقامات تایید کرد در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

اوباما روز پنج شنبه بازداشت مردی که مظنون به برنامه ریزی یک حمله تروریستی رئیس کپنهاگ پلیس نیروی Jorgen برگن Skov گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با عمل سر از دانمارک امنیتی و خدمات اطلاعاتی (PET) Flemming Drejer.

“او است که مظنون به تلاش برای به دست آوردن اسلحه و مهمات برای انجام یک عملیات تروریستی در جایی” برگن Skov گفت: کاهش به ارائه جزئیات در مورد محل حمله برنامه ریزی شده.

“شما باید بدون شک که حیوان تلاش منجر به پیشگیری از یک حمله تروریستی,” او گفت:.

Drejer مرد گفت: برنامه ریزی شده بود “یکی از چندین حملات” است و پلیس معتقدند که او به تنهایی اقدام. این مرد تا به حال “یک شبه نظامی اسلامی انگیزه” Drejer اضافه شده است.

هر دو Dreyer و برگن Skov گفت: این حادثه بود و نه مربوط به یک مورد در ماه دسامبر که در آن مقامات دانمارکی بازداشت حدود 20 نفر مظنون به داشتن روابط با تروریسم اسلامی.

این گمان را پیش از محاکمه بازداشت شنوایی در جمعه برگن Skov گفت.

هیچگاه در خنثی چندین برنامه ریزی تندرو حملات در سال های اخیر است. در یک مثال پلیس مانع یک حمله مربوط به یک روزنامه که در سال 2005 منتشر کرده بود 12 کاریکاتور حضرت محمد.

kp/اس ام اس (AP, Reuters)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>