برای اولین بار یک تب بالا خیس عرق و درد عضلانی. سپس تقریبا یک ماه بعد عجیب و غریب حسی که پایین سمت راست بدن او.

Darlene Gildersleeve فکر او تا به حال بهبود از COVID-19. پزشکان گفتند که او فقط نیاز به استراحت. و برای چند روز هیچ کس مشکوک او بدتر شدن علايم مرتبط — تا زمانی که ممکن است 4 تماس تصویری هنگامی که پزشک او شنیده ام او لکنت زبان و مشورت با یک متخصص.

“شما تا به حال دو سکته مغزی” یک متخصص مغز و اعصاب گفت: او در بیمارستان است. این Hopkinton, New Hampshire, مادر سه است که تنها 43.

لخته شدن خون است که می تواند باعث سکته مغزی و حملات قلبی و انسداد خطرناک در پاها و ریه ها به طور فزاینده ای یافت در COVID-19 بیماران از جمله برخی از کودکان. حتی کوچک لخته است که می تواند آسیب به بافت های سراسر بدن شده اند دیده می شود در بیماران بستری و در کالبد شکافی مخدوش پزشکان درک درستی از آنچه بود که یک بار در نظر گرفته شده به طور عمده یک عفونت دستگاه تنفسی است.

“من باید فروتن و می گویند من نمی دانم چه چیزی در رفتن وجود دارد اما پسر ما نیاز به پیدا کردن که چون مگر اینکه شما می دانید چه بیماری زا [بیماری زا] مکانیسم است که آن را به سختی به انجام مداخله” دکتر Anthony Fauci ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی, متخصص اظهار داشت: در طول یک مجله پزشکی مصاحبه ماه گذشته.

پزشکان و دانشمندان در ده ها تن از بیمارستان ها و دانشگاه ها در سراسر جهان به دنبال جواب در حالی که در تلاش برای اندازه گیری ویروس بيماران خطرات لخته و آزمایش مواد مخدر برای درمان و یا جلوگیری از آنها را.

Gildersleeve گفت: مقامات بهداشتی “نیاز به قرار دادن یک هشدار فوری در مورد سکته مغزی” و coronavirus. نمی دانستند که ممکن است لینک “ساخته شده من شک خودم” هنگامی که علائم ظاهر شد, او گفت:.

اکثر لخته-تولید بیماری

برخی از شرایط است که برخی از COVID-19 بيمار در معرض عوارض شدید از جمله چاقی و دیابت را افزایش می دهد لخته خطرات. اما بسیاری از مقامات بر این باورند که چگونه حملات ویروس ها و راه پاسخ بدن هر دو بازی در یک نقش است.

“COVID-19 ترین ترومبوتيک [لخته-تولید] بیماری که تا کنون دیده ایم در طول عمر ما,” دکتر گفت: Alex Spyropoulos یک لخته متخصص و استاد در فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی در منهست, New York.

لخته شدن خون دیده شده است در دیگر coronavirus عفونت از جمله سارس اما در مقیاس بسیار کوچکتر است.

دانشمندان بر این باورند coronavirus وارد بدن از طریق آنزیم-گیرنده های موجود در سراسر بدن از جمله سلول های پوشش داخل رگ های خونی. برخی معتقدند که آن را ممکن است ترویج لخته شدن توسط نوعی مجروح شدن آن عروق به عنوان آن گسترش می یابد. که ممکن است باعث آسیب شدید پاسخ ایمنی بدن تلاش می کند برای مبارزه با عفونت و در نتیجه التهاب آن نیز ممکن است آسیب عروق و ترویج لخته شدن دکتر گفت: والنتین Fuster مدیر از کوه سینا بيمارستان قلب در نیویورک است.

عکس های ارائه شده توسط Warnell Vega, 33, در مارس سال 2020 نشان می دهد او را با خود Aaryelis در بروکلین شهر نیویورک. وگا سقوط در خانه, مارس 19 از لخته مسدود کردن عروق ریه. پزشکان فکر می کنم آن را coronavirus-مرتبط است. (Warnell وگا/آسوشیتد پرس)

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از COVID-19 بیماران دچار لخته. مطالعات از چین و اروپا و ایالات متحده نشان می دهد نرخ اعم از 3 درصد به 70 درصد از بستری COVID-19 بيمار; بیشتر rigourous تحقیقات مورد نیاز است برای تعیین درست شيوع ایالات متحده موسسه ملی بهداشت می گوید.

شیوع افسردگی در بیماران مبتلا به بیماری خفیف ناشناخته است و این سازمان می گوید وجود ندارد شواهد کافی برای توصیه معمول لخته غربالگری برای تمام ویروس بیماران بدون لخته شدن علائم آن ممکن است شامل تورم و درد و یا مایل به قرمز discolouring در یک دست یا پا.

برخی از بیمارستان ها پیدا کرده اند 40 درصد از مرگ و میر در COVID-19 بیماران از لخته شدن خون. Spyropoulos گفت که درست در 23-سیستم بیمارستان در شهر نیویورک در منطقه Northwell بهداشت و درمان است که درمان بیش از 11,000 COVID-19 بيمار.

موارد وجود دارد که کاهش تقریبا نیمی در ماه گذشته اجازه می دهد زمان بیشتری برای تحقیق قبل از یک انتظار دوم و شاید سوم موج عفونت او گفت: “ما در حال مسابقه در برابر زمان برای پاسخ به این کلید بالینی سوالات.”

بیماران بستری با هر بیماری شدید در صورت افزایش خطر لخته شدن قسمتی از بستری و غیر فعال. آنها معمولا دریافت داروهای رقیق کننده خون برای پیشگیری است. برخی از پزشکان در حال تلاش بالاتر از دوز معمول برای پیشگیری در بیمارستان بستری coronavirus بیماران.

نتایج مختلفی در لخته-busters

چند استفاده کرده اند قدرتمند لخته متلاشیکننده دارو به طور معمول برای درمان سکته مغزی با نتایج مختلط. در ارشاد صادر مارس 12, NIH گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز است برای نشان دادن اینکه که رویکرد هر گونه مزایای.

Fuster درگیر شد و در تحقیقات اولیه در حدود 2,800 COVID-19 بيمار در پنج بیمارستان در کوه سینا سیستم. نگاهی به نتایج خود را نشان می دهد کمی بهتر شانس زنده ماندن ویروس برای بیماران هواکش که دریافت رقیق کننده های خون از میان کسانی که نمی. اگر چه نتایج قطعی همه COVID-19 بيمار در کوه سینا دریافت رقیق کننده های خون برای لخته پیشگیری مگر اینکه آنها در معرض خطر خونریزی بالقوه-عوارض Fuster گفت.

برخی از COVID-19 بيمار مانند Gildersleeve توسعه خطرناک لخته زمانی که عفونت خود را به نظر می رسد که فروکش Spyropoulos گفت. بیماران تحت درمان در Northwell برای بیماری شدید به خانه فرستاد با یک بار در روز خون رقیق و به زودی منتشر می شود مطالعه جزئیات تجارب خود را. Spyropoulos شده است پرداخت می شود مشاور Janssen Pharmaceuticals, سازندگان Xarelto این دارو با نام تجاری.

علاوه بر این Northwell است این است که در چند مرکز پژوهش که با استفاده از رقیق کننده های خون برای لخته پیشگیری در COVID-19 بيمار نه بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در یک مطالعه منتشر شده در مارس 15, دانشگاه کلرادو پزشکان دریافتند که ترکیب نمرات دو آزمون اندازه گیری لخته شدن نشانگر در خون می تواند کمک به تعیین که بیماران را توسعه بزرگ و خطرناک شدن ، یک آزمون اقدامات یک پروتئین به نام قطعه D-dimer باقی مانده از منحل شدن ، سطوح بالا گاهی اوقات نشان می دهد خطرناک لخته که به صورت عمیق در وریدهای پا و سفر به ریه ها و یا ارگان های دیگر.

دکتر Behnood Bikdeli از دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی گفت: D-dimer سطوح در بسیاری از COVID-19 بيمار شده اند نگران کننده بالا تا آنجا که 50 برابر بیشتر از حالت عادی است.

نگرانی در مورد لخته شدن خون در COVID-19 بيمار باعث اخیر 30-صفحه اجماع بیانیه از یک گروه بین المللی از پزشکان و محققان. Bikdeli نویسنده سرب.

آن را می گوید که آزمایش برای پیدا کردن لخته است که نیاز به درمان شامل اشعه ایکس یا سونوگرافی امتحانات اما خطری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از آنجا که این ویروس بسیار مسری است. Bikdeli گفت که او نگران زمانی که دنده محافظ بود که کمیاب تر برخی از خطرناک لخته بودند تشخیص داده نشده و درمان نشده است.

فیزیکی فاصله ممکن است افراد کم تحرک بیشتر و بیشتر در معرض خطر لخته به خصوص افراد مسن بنابراین پزشکان باید تشویق فعالیت یا تمرین است که می توان در خانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در این بیانیه می گوید.

Warnell وگا کردم که مشاوره پس از سقوط در خانه, مارس 19 از لخته مسدود کردن عروق ریه. پزشکان در کوه سینا Morningside فکر می کنم آن را coronavirus-مرتبط است. Vega, 33, یک ناهار ساز برای شهر نیویورک, مدرسه کودکان صرف یک هفته در بخش مراقبت های ویژه اکسیژن و رقیق کننده های خون که به او شده است گفت: برای ادامه مصرف در مدت سه ماه.

“من فقط باید به سازمان دیده بان برای هر گونه خونریزی و باید مراقب باشید به برش خودم” وگا گفت.

سازمان دیده بان | چاقی می تواند بدتر COVID-19

برخی از مطالعات نشان می دهد چاقی می تواند منجر به شدیدتر COVID-19 عفونت اما کانادا داده است که هنوز وجود ندارد. 1:58

Gildersleeve جدید Hampshire بیمار سکته مغزی شد و همچنین ارسال با خون رقیق. او می شود درمان فیزیکی برای بهبود قدرت و تعادل است. او هنوز هم تا به برخی از بی حسی و مشکلات بینایی است که رانندگی کردن در حال حاضر.

پزشکان قادر به پیش بینی زمانی که و یا اینکه آیا او می دست آوردن همه توانایی های خود را.

“من در تلاش برای مثبت باقی می ماند در مورد دوره نقاهت” او گفت:. “من فقط باید صبور باشید و گوش دادن به بدن من و نه فشار بیش از حد سخت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de