گاوها در حال ارسال به کشتار به عنوان تقاضا برای شیر کاهش مییابد

Mسنگ ایالات متحده دامداران در حال ارسال گاو خود را برای تبدیل به همبرگر پس از coronavirus کاهش تقاضا برای شیر و افزایش تقاضا برای خرده فروشی ارزان گوشت گاو.

حتی با صنعت بسته بندی گوشت می آمد احاطه شده توسط خاموش شدن ناگهانی تعداد شیر گاو فرستاده شده به کشتار افزایش یافته است 2.3% در چهار هفته گذشته با توجه به INTL fcstone. پردازنده های پرداخت حق بیمه در میان موجی از تقاضا برای کاهش مقرون به صرفه از خریداران هوازدگی همه گیر در خانه گفت: Dave Kurzawski ارشد کارگزار در شرکت در شیکاگو است.

آمریکا لبنیات می تواند به کاهش خود گله اندازه این سال توسط 80000 تا 90000 میان پر از شیر و اکثریت قریب به اتفاق خواهد سر به گوشت گاو در بازار, او گفت:.

“گوشت گاو بدون چربی اصولا از گاوهای شیری به نخست گوشت از روز” Kurzawski گفت: از طریق تلفن. “این می تواند زمین و آنچه در نظر گرفته می شود گوشت و زمین چاک.”

Coronavirus دارای نقش برآب امید برای لبنیات بازیابی فقط به عنوان صنعت تا به حال انتظار می رود برای دیدن رشد گله و قیمت های بهتر در سال 2020 است. در حالی که این ویروس به افزایش خرده فروشی شیر در فروشگاه های مواد غذایی, از آن شده است به اندازه کافی برای جبران سریع کاهش تقاضا از رستوران ها و مدارس و کشاورزان را مجبور به تخلیه شیر به محدود کردن منابع در یک زمان از سال زمانی که گاوها در حال ورود خود سازنده ترین دوره است.

آتی از شیر مورد استفاده در cheesemaking از دست داده اند و بیش از 20 درصد در این سال به عنوان مستندات تضعیف تقاضا برای پنیر و کره. در همان زمان عمده فروشی گوشت گاو قیمت دو برابر به یک رکورد در میان کشتارگاه انجام دهند.

دامداران با هدف کاهش شیر خروجی 5 درصد به 15 درصد با توجه به افزايش عدم تعادل در عرضه و تقاضا گفت: David Darr ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس استراتژی و پایداری افسر با دامداران از امریکا است.

که می تواند شامل گسترش یک دوره که در آن یک گاو نمی لاکتات تغییر رژیم غذایی از گله به کاهش تولید و یا فروش حیوانات, او گفت:.

نتیجه این شده است “فاجعه بار” برای برخی از کشاورزان و کامل تاثیر این ویروس در بازار لبنیات احتمالا نمی خواهد احساس برای یکی دیگر از 30 تا 60 روز Darr گفت.

“ما دیده ایم برخی از مزارع که با استفاده از ترکیبی از هر سه نفر از کسانی که در درون خود گله به تنظیم تولید” Darr گفت. “وجود دارد برخی از مزارع که به دنبال پرداختن به خود را تولید شیر با از بین بردن برخی از حیوانات از خود گله.”

با وجود افزایش اخیر در لبنیات گاو کشتار این گله شده بود روند بالاتر قبل از coronavirus ضربه شمال امریکا است. و به عنوان کمتر کارآمد گاو به طور معمول به آن ممکن است که تولید فرآورده های لبنی می توانید اقامت مداوم قوی حتی با برخی از کاهش در گله.

“به نظر می رسد مانند گاو اعداد هنوز هم در حال بالا رفتن و تولید شیر است که تا هنوز وجود دارد جبران نیروهای” جارد Hutchins پژوهشگر لبنی اقتصاد در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون گفت: از طریق تلفن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>