روزانه نیویورک COVID-19 مرگ و میر زیر 550 برای اولین بار از آوریل 1: فرماندار

نیویورک — افزایش روزانه در coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته است در زیر 550 برای اولین بار در بیش از دو هفته به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: روز شنبه در حالی که هشدار داد که بحران به مراتب بیش از: بیمارستان هنوز گزارش نزدیک به 2000 جدید COVID-19 بيمار در هر روز.

“شما در حال دیدن نیست در مجموع بیش از حد از اتاق اورژانس. این بدان معنا نیست که روز تولدت اینجا هستید دوباره” از حزب دموکرات گفت. “ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی را بلافاصله.”

دولت وارد 540 مرگ و میر جمعه از COVID-19 ویروس کمترین تعداد از آوریل 1.

حدود 13,000 نیویورکی در همه مرده اند پس دولت اول coronavirus مورد گزارش شد 1 مارس فرماندار گفت. دولت کل را شامل نمی شود بیش از 4000 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

بیش از 2700 نفر در نیویورک خانه های پرستاری را از دست داده اند زندگی خود را بیشتر به دور از هر دولت دیگر.

پرستاری خانه “تغذیه دیوانگی برای این ویروس” کومو گفت: روز شنبه اشاره کرد که امکانات تحت فشار هستند از کمبود پرسنل و بیماری و دستياران شکنندگی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات اساسی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

Izaguirre گزارش از چارلستون.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>