دی سی از اعضای گارد ملی تست مثبت برای Coronavirus پس از تظاهرات

(واشنگتن) — اعضای سی گارد ملی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در پی تظاهرات گسترده در سراسر این کشور در هفته گذشته با توجه به ستوان سرهنگ بروک دیویس سخنگوی گارد.

او گفت: گارد نخواهد انتشار دقیق در کل اما مقامات ایالات متحده گفت: آنها بر این باورند آن است که تعداد زیادی حداقل تا کنون.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به انتشار اطلاعات عمومی. مثبت آزمايشات اولین گزارش مک کلاچی.

ادامه مطلب: ‘پلیس و نژاد پرستی هستند مشکلات سلامت عمومی.’ چگونه مینیاپولیس معترضان ادعا با COVID-19

در حالی که برخی از نیروهای گارد در پاسخ به اعتراضات عینک محافظ تجهیزات بیشتر نبود با پوشیدن ماسک و آن را تا حد زیادی غیر ممکن است برای حفظ هر اجتماعی فاصله.

در یک بیانیه دیویس گفت: واحد فرماندهان بودند مسئول برای حصول اطمینان از نیروهای نظامی خود را پایبند به دستورالعمل های تماس برای اعضای گارد به پوشیدن تجهیزات حفاظتی و حفظ اجتماعی فاصله که در آن عملی است.

او گفت: نیروهای پزشکی غربالگری coronavirus قبل از ورود خود را و نمایش در خواهد آمد قبل از اینکه آنها را ترک.

به گفته مقامات حدود 5000 نفر از اعضای گارد بودند در سی برای ناآرامی های مدنی از جمله به عنوان بسیاری از 1,200 از سی گارد. باقیمانده در آمد از 11 متحده: فلوریدا, آیداهو, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی و یوتا است.

به گفته مقامات گارد اعضای بازگشت به صفحه اصلی متحده باقی می ماند ممکن است در وظیفه وضعیت و ادامه پرداخت می شود برای دو هفته دیگر به طوری که می توان آنها را در قرنطینه اگر آنها در معرض خطر ابتلا به عفونت کروناویروس.

ادامه مطلب: ‘شاید او کمک کند.’ سی معترضان می گویند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و گالوانیزه حرکت خود را

اداره فدرال زندانها که اعزام ده ها تن از افسران خود شورش تیم به خیابان های واشنگتن در حال حاضر ارائه coronavirus آزمون برای آن دسته از افسران در واشنگتن یک سخنگوی آژانس روز سه شنبه گفت. آژانس نیز ساخت ترتیبات برای افسران به آزمایش می شود زمانی که آنها بازگشت به جامعه که در آن آنها به طور منظم کار می کنند اگر آنها نمی خواهند به آزمایش می شود در واشنگتن سخنگوی, Justin Long, گفت:. آژانس نمی تواند وادار کارکنان خود را به آزمایش می شود.

یک سخنگوی اف بی آی که تا به حال عوامل بازجویی از افراد بازداشت شده در تظاهرات در سراسر ایالات متحده و همچنین مستقر نخبه خود را نجات گروگان تیم در واشنگتن نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا این عوامل خواهد بود تست شده و یا اینکه آیا آنها دستور به پوشیدن ماسک در حالی که مشغول به کار در این زمینه است. آژانس فقط می خواهم بگویم که این کار با دیگر مقامات به “ادامه برای اطمینان از اقدامات در محل برای محافظت از FBI نیروی کار” اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات خاص.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>