سی شهردار رئیس جمهور خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به جلوگیری از نوشتن تفرقه توییتهایی و کمک به این کشور التیام

On, یکشنبه, شهردار واشنگتن دی سی بر نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جلوگیری از نوشتن توییتهایی که او می گوید: تقسیم کشور به کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه داد موجب مرگ یک مرد مینیاپولیس, جورج فلوید.

ساعت پس از جوامع در سراسر کشور بودند را گاهی اوقات-درگیری های خشونت آمیز بین اجرای قانون و معترضان d. C. شهردار موریل Bowser از حزب دموکرات گفت: در دیدار با مطبوعات است که مسئولان در هر سطح از دولت باید کار را به “درمان درد نکنه که مردم احساس هستند.” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Bowser خود گفت که این باید شروع با پیام های خود را در رسانه های اجتماعی.

در توییتر در این هفته پس از فلوید مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن به معترضان هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” و هشدار داد تظاهرکنندگان در کاخ سفید است که “ترین سگ باطل” محافظت اموال.

Bowser خود و رئیس جمهور که به مدت طولانی به حال ستیز رابطه رد و بدل barbs شنبه پس از رئیس جمهور با انتقاد از اداره پلیس شهری از ناحیه کلمبیا واکنش به تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب گذاشته شده توسط شهردار در یک توییت در روز شنبه گفت که او تا به حال حاضر به اجازه d. C. پلیس به “درگیر شدن” با معترضان در کاخ سفید در روز جمعه. این سرویس مخفی در بیانیه ای گفت که در همان روز که Metropolitan Police واقع شد در صحنه در طول تظاهرات.

Bowser خود در پاسخ به رئیس جمهور در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه اصرار دارد که سی پلیس در حال کمک به سرویس مخفی “مثل ما انجام داده اند به معنای واقعی کلمه ده ها بار در پارک لافایت.” او همچنین با انتقاد از رئیس جمهور را “سگ باطل & شوم سلاح” صدای جیر جیر برای فراخوانی دوران تبعیض نژادی است.

در توییتر نوشت: “هیچ سگ باطل & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد. ترس/تنهایی… من بخوانيد و ملت ما تمرین زیادی داری حتی در حالی که این رئیس جمهور همچنان به تلاش برای تقسیم ما است.”

“من فکر می کنم که رئیس جمهور مسئولیت برای کمک به آرامش کشور و او می تواند شروع با ارسال تفرقه توییتهایی که به معنای گوش دادن به segregationist گذشته کشور ما” Bowser خود گفت: به میزبان چاک تاد در روز یکشنبه. او افزود که در جوامع در سراسر کشور “وجود دارد که مردم عصبانی هستند و افرادی که در حال صدمه زدن به. و برخی از انجام آن را در راه است که مفید به ما شود. اما ما هنوز هم باید اذعان کرد که صدمه دیده است و خشم.”

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>