کومو می گوید نیویورک coronavirus وضعیت را به جایی که آن را 21 روز پیش

جانبازان و امور بیمارستان ها شده اند غرق بیماری همه گیر کوروناویروس به انتظار موجود. در واقع نظام سلامت شده است قادر به قرض دادن یک دست کمک به جانبازان تحت درمان COVID-19 مشکل در امکانات دولتی. اما ریچارد سنگ پزشک مسئول از جانبازان اداره بهداشت و درمان تایید شده به واشنگتن پست برای اولین بار است که سیستم کوتاه در ماسک ها و لوازم دیگر.

“من تا به حال 5 میلیون ماسک ورودی که ناپدید شد” سنگ گفت: اعتراف او را مجبور به حرکت به “ریاضت سطوح” در برخی از بیمارستان ها.

کمبود که قبلا رد و مقامات مربوط است به این واقعیت است که بسیاری از لوازم منحرف شد به ملی ذخایر به درخواست سازمان مدیریت اضطراری فدرال. سنگ در نهایت دریافت برخی از محموله های که ارائه یک بافر برای پرسنل پزشکی, اما و بیمارستان ها هنوز هم اختیار به جیره تجهیزات استفاده مجدد و یا ضدعفونی ماسک و یا اجازه می دهد تا کارکنان را در خود را دارند.

باربارا گله های مراقبت های ویژه در مینیاپولیس و بیمارستان و رئیس جمهور از محلی AFGE اتحادیه فصل گفت: کارکنان مراقبت از COVID-19 بیماران تنها می تواند دریافت N95 ماسک های جراحی اگر درگیر در آنها فوق العاده خطرناک روش و دیگر کارگران بیمارستان شده اند گفت: به پوشیدن ماسک صورت برای یک هفته و اصلی تسمه هم اگر آنها را شکستن. در ادامه مطلب واشنگتن Post. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>