کشتی کروز با کروناویروس بیماران اجازه داده می شود به حوض در فلوریدا

پس از تبدیل به دور از بنادر در جنوب امریکا امریکا هلند را زاندم کشتی کروز اجازه داده شد به اسکله در بندر باتلاقی در فورت لادردیل فلوریدا در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

نه نفر در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus. هلند امریکا صاحب کارناوال شرکت وجود دارد گفت: 45 مسافران که در حال خفیف بیمار و آنها را از اقامت در کشتی به بهبود می یابند. این شرکت گزارش داد که 10 نفر در هیئت مدیره هستند و نیاز به توجه فوری پزشکی و چهار سالمندان مسافران کشته شده اند و حداقل دو دلیل برای COVID-19.

این زاندم مجموعه بادبان از بوئنوس آیرس در مارس 7 و قرار بود به توقف در شیلی و دیگر آمریکای جنوبی پورت قبل از رفتن به فورت Lauderdale. به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گسترش این زاندم اجازه داده نمی شد به حوض در آن برنامه ریزی پورت. آخرین بار مسافران و خدمه قادر به قایق بود در 14 مارس و مسافران شده اند خود quarantining در اتاق خود از مارس 22.

با هیچ جای دیگری برای رفتن به زاندم منتظر در سواحل پاناما و خواهر خود کشتی روتردام آمد به آن کمک چیدن مسافران سالم و مصرف آنها را در هیئت مدیره. هلند و امریکا کارناوال Corp. و فلوریدا مقامات روزها را صرف کار بر روی یک توافق است که اجازه زاندم و روتردام به پیاده شدن مسافران در بندر باتلاقی. به دلیل تعداد COVID-19 مورد در فلوریدا مقامات محلی نگران بودند در مورد قریب به اتفاق بیمارستان با بیمار مسافران کشتی.

وجود دارد 1,250 مسافران و 1,186 خدمه در زاندم و روتردام آسوشیتد پرس گزارش. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) گفت: مسافران و خدمه که نشان نمی دهد که علائم این ویروس خواهد شد قرار دادن در اتوبوس های خصوصی رانده شده به فرودگاه های محلی و به طور مستقیم سوار بر روی هواپیما. هلند و امریکا گفت: بیشتر خواهد بود رفتن به خانه بر پروازهای چارتر. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>