کروز کشتی قایقرانی برای مکزیک پس از ممانعت از ورود در جامائیکا و گرند کیمن بیش از Coronavirus نگرانی

یک کشتی توسط کارشناس کشتی قایقرانی برای Cozumel مکزیک روز شنبه پس از آنکه مقامات در دو کارائیب پورت موثر خودداری کرد و به مسافران اجازه پیاده شدن بیش از coronavirus نگرانی.

این شرکت گفت که آن را دریافت کرده است “رسمی و نهایی مجوز” به صدا در Cozumel با وجود زودتر گزارش به خلاف و انتظار رسیدن شب چهارشنبه به وقت محلی.

در روز سه شنبه جامائیکا مقامات تاخیر تخلیه تصمیم گیری در کارشناسی ارشد Meraviglia برای “چند ساعت” با توجه به بیانیه های قبلی از این شرکت است. یک شبه گرند کیمن مقامات کشتی تخلیه در جورج تاون. تصمیمات اولین ویروس مربوط انکار در بنادر در آمریکا.

“در هر دو مورد کشتی به طور موثر تبدیل دور به سادگی بر اساس ترس” این شرکت اعلام کرد.

ژنو-بر اساس MSC Cruises بخشی از کارشناس گروه برگزار شد نزدیک حمل و نقل و لجستیک شرکت. اما سهام صنعت همسالان کارناوال Corp., Royal Caribbean Cruises Ltd. و نروژی کروز خط Holdings Ltd. به شدت کاهش یافت و روز شنبه با کارناوال رسیدن به پایین ترین سطح خود از اکتبر سال 2013.

کروناویروس در حال حاضر باعث این صنعت به شماره گیری پشت قرار گرفتن در معرض در آسیا, که در آن شرکت های نسبتا کوچک اما رو به رشد حضور. اما Meraviglia حادثه — همراه با نصب موارد coronavirus در ایتالیا — به نظر می رسد سیگنال پتانسیل گسترده تر اختلال در بازارهای بزرگتر تشدید ضربه به کروز سهام.

“این امر می تواند ویرانگر به کروز کسب و کار اگر اختلال گسترش از آسیا به هسته بازارهای مانند کارائیب” C. پاتریک Scholes یک تحلیلگر در SunTrust گفت: در یک ایمیل به چهارشنبه.

Cozumel است کارشناس Meraviglia بعدی برنامه ریزی پورت از تماس.

MSC Cruises که می گوید آن را ندارد هر گونه شواهد از coronavirus در کشتی گفت: آن را در تماس با محلی مقامات بهداشتی در مکزیک به اطمینان حاصل شود که تصمیم خود را در تخلیه اساسا مبتنی بر.

این شرکت گفت: آن پرونده های پزشکی نشان می دهد یک مورد آنفولانزای فصلی در یکی از اعضای خدمه که سوار کشتی در میامی پس از سفر از مانیل.

پیش از آن در روز آن را به نظر می رسد معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد پس از ورود. یک گزارش از مکزیک Milenio روز چهارشنبه گفت: ورود به کشتی در Cozumel در حال حاضر لغو شده است با استناد به یک منبع در بندر مقام.

اما وزیر بهداشت Alejandra آگور کرسپو — از Quintana Roo دولت که در آن Cozumel واقع شده است — به نظر می رسید به اکو کارشناس یافته است که عضو خدمه در سوال تا به حال به طور منظم آنفولانزا نمی coronavirus.

قسمت است آخرین نمونه از یک کشتی کروز به ظاهر به دام افتاده در دریا بیش از coronavirus نگرانی دولت ها به دنبال حفظ موارد دور از سواحل خود را. حوادث آمار ضریب اطمینان مصرف کننده در طول اوج رزرو فصل کتک کروز سهام و درخواست شرکت ها برای کاهش سود تخمین زده شده برای سال.

تا به حال در این درگیری بیش از کشتی های کروز در نظر گرفته شده در آسیا و اروپا است. این Meraviglia افتضاح حملات بسیار نزدیک به صفحه اصلی برای ایالات متحده و آمریکای لاتین که در آن برزیل تایید کرد اولین coronavirus مورد.

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

کارناوال سقوط 7.5 درصد به $33.14, در حالی که رویال کارائیب کاهش یافت و 8.1 ٪ به $82.34 و نروژ کاهش یافت و 7.9 درصد به $36.21.

(به روز رسانی با شرکت نظر در پاراگراف دوم)

–با کمک از Andrea ناوارو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>