کروز مسافران شروع به پیاده در ژاپن به عنوان 2-هفته ویروس قرنطینه به پایان می رسد

آخرین:

  • ژاپن می گوید حداقل 621 الماس شاهزاده مسافران باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
  • مقامات بهداشت اجازه می دهد برخی از مسافران با منفی COVID-19 آزمون به پیاده.
  • خدمه کار می کرد که از طریق قرنطینه انتظار برای اقامت در کشتی است.
  • امور جهانی می گوید: تعدادی از کانادا که تست مثبت برای ویروس افزایش یافته و به 43.

صدها نفر از مردم شروع پیاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن روز چهارشنبه به عنوان رئیس جمهوری این کشور را از دست داده و از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره نصب شده است.

گزارش اولیه پیشنهاد حدود 500 نفر خواهد بود مجاز کردن الماس شاهزاده بوش کروز است که لنگر انداخت در یوکوهاما در جنوب توکیو. مصیبت برای مسافران و کارکنان زمانی شروع شد که کشتی قرنطینه در فوریه. 3 پس از یک سابق مسافر بود که مبتلا به این ویروس در هنگ کنگ است.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم روی عرشه کشتی است که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور. الماس شاهزاده خانم است در سایت از اکثر عفونت ها در خارج از چین که در آن بیماری به نام COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته. به عنوان چهارشنبه, 621 موارد شناسایی شده اند در میان اصلی 3,711 مردم در کشتی ژاپنی مقامات بهداشت گفت.

“من بسیار مشتاق به این کشتی” استرالیا مسافر ویکی Presland و گفتگو کرد. دقیقا همان است که اجازه داده می شود زمانی که با این حال هنوز روشن نیست.

بسیاری از دولت های خارجی می گویند که آنها نمی خواهد اجازه دهید در مسافران از کشتی تا زمانی که آنها را یکی دیگر از دوره قرنطینه پس از آن قابل توجه بود برای دیدن مسافران پیاده به تاکسی و ناپدید می شوند به یوکوهاما.

ژاپنی, سربازان کمک اسکورت برخی از مسافران از جمله یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار که عینک ماسک برگزار شد و عصا. برخی از مسافران در اتوبوس برای حمل و نقل به ایستگاه قطار. برخی از مردم هنوز هم در کابین کشتی خداحافظی دست تکان داد خود را از بالکن به کسانی که می خواهم در حال حاضر ترک.

“من کمی نگران هستم اگر من خوب به کشتی, اما آن را بسیار دشوار جسمی” 77 ساله از سایتاما در نزدیکی توکیو که خاموش کردم با همسرش گفت Kyodo News. “در حال حاضر ما فقط می خواهم به جشن می گیرند.”

کسانی که پیاده شدن کشتی در ژاپن با منفی ویروس تست را انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و رایگان برای راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

اتوبوس حامل مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز ترک بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو در روز چهارشنبه. (یوجین Hoshiko/آسوشیتد پرس)

او گفت: این طرح تایید شده توسط کارشناسان موسسه ملی بیماری های عفونی. مسافران تنها خواسته خود را در شرایط بهداشتی با دقت برای چند روز و آگاه محلی مقامات بهداشتی در صورتی که هر گونه علائم یا نگرانی او گفت:.

برخی از مسافران گفت: در توییتر آنها را دریافت و بررسی سلامت فرم درخواست اگر آنها تا به حال علائمی مانند سردرد و تب یا سرفه. مسافران که آزمایش منفی بود و هیچ علائم هنوز هم تا به حال به خود درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از خروج.

خدمه به اقامت در کشتی

مقامات ژاپن را صرف چندین روز برگزاری ریسک بالا تخلیه حدود 2000 نفر دیگر بودند که نگه داشته روی عرشه کشتی در یوکوهاما.

حتی اگر مقامات ژاپن اصرار تعدادی از بیماران آلوده است درست کردن ده ها تن از موارد جدید در کشتی همچنان به کوه روزانه.

قرنطینه شد تا حد زیادی برای مسافران به دلیل خدمه نگهداری های دو اتاق و ادامه داد: برای خدمت به مهمانان ارائه مواد غذایی, حروف, حوله و امکانات رفاهی و ورود مسافر کابین برای تمیز کردن. خدمه نیز خوردند در گروه خدمه سالن ظروف سرباز یا مسافر.

خدمه در حال انتظار برای اقامت در کشتی.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت: روز شنبه که 169 نفر که تست مثبت اخیرا هنوز در کشتی به عنوان آنها منتظر برای حمل و نقل به بیمارستان. هنوز روشن نیست که اگر این رقم تغییر کرده بود توسط چهار شنبه.

ایمنی و حمل و نقل تدارکات برای حرکت صدها نفر از مردم را تست مسئولان ژاپنی.

ایالات متحده تخلیه بیش از 300 نفر در طول تعطیلات آخر هفته که در حال حاضر در قرنطینه در ایالات متحده آمریکا برای از 14 روز. کره جنوبی در اوایل روز چهارشنبه بازگشت هفت نفر از کشتی کروز قرار دادن شش کره جنوبی و یک ژاپنی اعضای خانواده به قرنطینه.

دیگر مسافران خارجی بودند به برداشت چارتر پرواز های ارسال شده از کانادا و استرالیا و ایتالیا و هنگ کنگ است.

43 کانادایی آزمایش مثبت برای COVID-19

در روز سه شنبه امور جهانی کانادا گفت: 256 کانادایی بودند در هیئت مدیره بوش و 43 تا به حال آلوده شده است. دولت فدرال اجاره یک هواپیما به ترابری بیشتر از کانادا مسافران به کانادا. این انتظار به پرواز در خارج از ژاپن در روز جمعه.

تنها کانادایی و دارندگان اقامت دائم از کشتی که آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد بود واجد شرایط برای هیئت مدیره منشور جهانی امور کانادا گفت.

کانادا پرواز را به بازگشت مسافران کروز به CFB ترنتون در انتاریو است. از وجود آنها منتقل می شود کرن برای 14 روز در قرنطینه در منو کانادا موسسه آموزش.

دولت آمریکا گفت: آمریکایی ها که تصمیم به باقی می ماند در هیئت مدیره کشتی در ژاپن به جای بازگشت در یک پرواز اجاره نمی تواند بازگشت به خانه برای حداقل دو هفته پس از آنها به ساحل می آیند. دولت چیدن تا مسافر دیگر سیاست های مشابه.

مقامات ایالات متحده اشاره کرد مسافران ممکن است قرار گرفتن در معرض این ویروس جدید در حالی که در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

مقامات ژاپن دفاع از قرنطینه در میان سوالات

ژاپن رتبه دوم در جهان پس از چین در تعداد تایید ویروس با توجه به این کشتی عفونت. کشور آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به کشتی کروز قرنطینه اگر چه مقامات دولتی بالا را در دفاع از قرنطینه و پردازنده تست عملیات.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga دفاع ژاپن را از دست داده و قرنطینه: “در ابتدا ایالات متحده ابراز قدردانی برای طرف. و وجود دارد بسیاری از آمریکایی ها که تصمیم به اقامت در کشتی.”

ژاپنی, مقامات بهداشتی می گویند 14 روز قرنطینه در کشتی کافی بود اشاره کرد که همه آنها به جز یکی از بیش از 500 ژاپنی عودت از مرکز ویروس در چین که در ابتدا آزمایش منفی بود عاری از ویروس در پایان از 14 روز در قرنطینه.

در چین جدید ویروس موارد در ادامه به سقوط شنبه با 1,749 بیشتر عفونت و 136 اضافی مرگ و میر را اعلام کرد. خریداران نگاه ضد عفونی کننده ژل در فروش در 7Fresh سوپر مارکت در پکن در روز سه شنبه. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

آن دسته از مقامات نیز در دفاع از اقدامات صورت گرفته در کشتی. حدود 1000 نفر از اعضای خدمه گفته شد به سایش فولاد ماسک و شستن دست های خود با استفاده از اسپری های ضد عفونی کننده و توقف عملیات در رستوران ها و سرگرمی های دیگر مناطق پس از Feb. 5 زمانی که اولین گروه از 10 عفونت گزارش شده و شروع 14 روز در قرنطینه اعلام شد.

مسافران بودند دستور به ماندن در کابین خود و راه رفتن در اطراف و یا تماس با دیگر مسافران. کسانی که در پنجره کابین می تواند بیرون رفتن بر روی عرشه برای حدود یک ساعت در هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>