قیمت نفت خام شاقول افزایش spectre از کاهش مخارج زیان کار در کانادا oilpatch

غوطه وری قیمت نفت فرود با یک غول ضربه در کانادا روز دوشنبه ارسال لرزش در سراسر oilpatch و بالا بردن شبح کاهش هزینه های تولید کاهش و کاهش شغل.

سقوط باعث شد شدید دو whammy — ترس از گسترش COVID-19 می تواند باعث یک رکود جهانی و قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

عواقب فوری تیره و تار شد.

معیار قیمت برای آمریکای شمالی نفت وست تگزاس اینترمدیت در ابتدا کاهش یافت و بیشتر در یک روز از سال 1991 در جنگ خلیج فارس قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در $31.13 ما در هر بشکه پایین $10.15 ما در روز دوشنبه.

“این یکی از بزرگترین شوک های است که ما در 40 سال گذشته” جرمی McCrea یک تحلیلگر با ریموند جیمز گفت: اوایل روز دوشنبه.

جهانی محک, قیمت نفت خام برنت بسته کردن 24 درصد در $34.36 ما در هر بشکه رسید.

انرژی کانادا سهام نیز با چکش با S&P/TSX پوش شاخص انرژی پایین بیش از 27 درصد است.

در حال حاضر این کشور در بخش نفت و گاز مانند دیگران در سراسر جهان است — وزن خرید اینترنتی و تلاش برای ارزیابی پتانسیل پیامدهای اگر قیمت اقامت این پایین برای سال آمده است.

بخش انرژی حساب برای بیش از 11 درصد از کانادا تولید ناخالص داخلی.

تماشا کنید: کاهش قیمت نفت یکی دیگر از ضربه برای آلبرتا :

آلبرتا مبارزه اقتصادی بود ضربه ای ویرانگر با کاهش عمده قیمت نفت در روز دوشنبه. 1:48

ناظران بازار در حال حاضر هشدار داد که آسیب پذیر ترین شرکت ها خواهد بود کسانی که حمل بیش از حد بدهی بالا هزینه های عملیاتی و دسترسی محدود به منابع مالی است.

McCrea گفت: این وضعیت خواهد شد یک آزمایش از شرکت های مالی سلامت.

“سوال این است که … قدرت ماندن و ترازنامه آن را از طریق این اختلاف است که این کشورها باید” McCrea گفت.

در کوتاه مدت او انتظار دارد که شرکت ها می تواند به کاهش سرمایه خود را صرف برنامه توسط 30 تا 40 درصد است. تولید نفت نیز پایین آمده بسیار به سرعت.

این اخبار ناخوشایند برای یک بخش نفت و گاز است که تا به حال سهم خود را از مبارزات در سال های اخیر که آیا آن خط لوله تنگناها و یا اشباع از نفت خام است که موجب آلبرتا برای محدود کردن تولید نفت در استان است.

بیشتر کاهش می یابد در کانادا تولید ممکن است در واقع از بین بردن فشار در خط لوله شبکه. اما روز دوشنبه خبر نمی سهولت فعلی اضطراب در اطراف oilpatch هنوز سوزش از هزاران نفر از مشاغل زیان در سال های اخیر است.

آلبرتا برتر Jason Kenney روز دوشنبه گفت که دولت او اولویت خواهد بود حفاظت از مشاغل و اقتصاد است.

اما زمانی که قیمت نفت افت و پایین ماندن نفت در شرکت احساس فشار مالی. برای برخی از شرکت های فشار نقطه ممکن است 45 دلار آمریکا در هر بشکه رسید. برای دیگران آن را می توان در $30s.

“کانادا بخش واقعا شروع به احساس درد زیر 40 دلار در هر بشکه گفت:” پیتر Tertzakian مدیر اجرایی قوس موسسه تحقیقات انرژی در کلگری.

“اما تاکید می کنم آن را نه فقط در کانادا شرکت های نفت و گاز. این یک صنعت جهانی.”

متخصص گلن Carell, حق با این نسخهها کار در کف بازار بورس نیویورک دوشنبه. سهام رفت و به یک شیب اسلاید دوشنبه در وال استریت به عنوان coronavirus نگرانی و سقوط قیمت نفت گسترش زنگ از طریق بازار, راه اندازی اولین تجارت خودکار توقف در بیش از دو دهه است. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

برخی از مفسران دیدن قیمت های جدید به جنگ به عنوان یک راه برای هدف قرار دادن ایالات متحده به نفت شیل تولید کنندگان که در حال حاضر رو بیشتر سرمایه گذار و بررسی دقیق پس از گذراندن بزرگ در رشد تهاجمی در سال های اخیر است.

کانادا oilpatch, از سوی دیگر, وارد نزاع لاغر کارآمد تر و نوآورانه تر از پنج سال پیش زمانی که قیمت نفت ضربه سورتمه. در بسیاری از راه های کانادا بخش “نبرد سخت” Tertzakian گفت.

“ما اینجا واقعا نوآوری کاملا به طور قابل توجهی متوسط هستند و بهتر از ما بودند در سال 2014 به آب و این” او گفت:. “اما این به این معنا است که زیر 40 دلار است برای رفتن به آسان به را است.”

مهم ترین و سخت ترین سوال به پاسخ این است که چه مدت طول خواهد این وضعیت گذشته است.

وقتی که می آید به اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی حداقل وجود دارد برخی از تاریخ را به تکیه.

Tertzakian گفت: جنگ قیمت — صرف نظر از صنایع درگیر — دارای چهار مرحله است: اعلام جنگ وجین کردن از بالا-هزینه شرکت کنندگان تسلیم و در نهایت بازگشت به حالت عادی قیمت گذاری شده است.

“هر شرکت متفاوت است اما زیر 40 دلار می بینیم قطعا بسیاری از بسیاری از گونه گفت:” پیتر Tertzakian مدیر اجرایی قوس موسسه تحقیقات انرژی در کلگری. (مونتی کروگر/CBC)

او انتظار ندارد هر دو طرف به تسلیم احتمالا برای یک چهارم یا دو اما هیچ کس نمی تواند با اطمینان می دانیم.

رویترز گزارش جهان برترین صادر کنندگان فرآورده های نفتی هر کدام جنگ سینه در حدود 500 میلیارد دلار برای آب و شوک های اقتصادی و در حال ساخت صعودی صداهای مورد استقامت خود را به عنوان آنها مربع است.

مسکو روز دوشنبه گفت: این می تواند مقاومت در برابر قیمت نفت از 25 دلار-30 دلار آمریکا در هر بشکه برای 6-10 سال. ریاض در ضمن می توانید استطاعت نفت در 30 دلار آمریکا در هر بشکه را به فروش بیشتر نفت خام برای نرم کردن ضربه به درآمد خود را با توجه به رویترز منابع آشنا با این موضوع.

تاثیر coronavirus حتی ممکن است مشکل تر برای پیش بینی با تاکید بر سیستم مراقبت های بهداشتی مصرف کننده, رفتار, تجارت و اقتصاد جهانی است. همه کسانی که همه چیز را تحت تاثیر قرار دهد مصرف نفت به عنوان نشان داده شده توسط این شیب افت تقاضای نفت در چین تا کنون.

آژانس بین المللی انرژی گفت: در این هفته که از آن انتظار دارد تقاضای جهانی برای رها کردن این سال برای اولین بار از زمان بحران مالی در 2008/2009.

به عنوان آلبرتا, برتر, کنی گفت: “ما در قلمرو ناشناخته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>