جمعیت خودرا برای امتحان اماده سواحل در سراسر ایالات متحده بالا بردن فیزیکی فاصله نگرانی

از آخر هفته روز یادبود مارک غیر رسمی شروع تابستان در ایالات متحده به معنای جمعیت بزرگ در سواحل و هشدارها از مقامات یکشنبه در مورد مردم بی توجهی coronavirus فیزیکی-فاصله گرفتن قوانین و خطر حیات این معضل که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی.

معاونین کلانتر و ساحل گشت تلاش برای مطمئن شوید که مردم را در خود حفظ فاصله از دیگران به عنوان آنها آغشته به اشعه بر روی شن و ماسه و در پارک ها و تفریح و سرگرمی سایت در سراسر کشور است.

در منطقه تمپا در امتداد ساحل خلیج فارس فلوریدا جمعیت آنقدر بزرگ است که مقامات در زمان فوق العاده ای گام از بسته شدن در پارکینگ به این دلیل که آنها کامل است. Pinellas County Sheriff باب Gualtieri گفت: حدود 300 نمایندگان شد گشت زنی در سواحل به اطمینان حاصل شود مردم آن را دریافت بیش از حد نزدیک است.

در روز شنبه نشان می دهد بحث دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که او “بسیار نگران” در مورد صحنه های از مردم ازدحام با هم بیش از آخر هفته.

“ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج شما باید پوشیدن ماسک,” او گفت: ABC این هفته.

در غرب ویرجینیا, ATV سواران ماجرا گسترده 1,120-کیلومتر هتفیلد-McCoy در شبکه از وسیله نقلیه همه زمین مسیرهای پیاده روی در اولین آخر هفته آن را اجازه بازگشایی پس از وقوع در زمان نگه دارید. اردو و کابین باز شد به عنوان به خوبی.

در میسوری مردم بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک تعطیلات نقطه داغ محبوب با Chicagoans بیش از آخر هفته. یک ویدئو نشان داد که کهنه, استخر, که در آن گردشگران lounged نزدیک به هم و بدون ماسک, St. Louis ایستگاه KMOV-تلویزیون گزارش شده است.

گرفتم جشن آخر هفته روز یادبود در Osage ساحل این دریاچه از رشتهکوه اوزارک Mo. در روز شنبه. (توییتر/Lawler50 از طریق بی بی سی)

در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., تیراندازی فوران شنبه شب همراه beachside جاده که در آن بیش از 200 نفر جمع شده بودند و دیده بودند مهمانی و رقص با وجود محدودیت. چندین نفر زخمی شدند و به بیمارستان منتقل می کردند.

در نیویورک Orchard Beach in the Bronx, کودکان و نوجوانان بازی با اسباب بازی ها و مردم نشسته در صندلی تاشو. برخی عینک کت زمستان در یک بازی سرد و شادی بخش روز به عنوان درجه حرارت در تلاش برای رسیدن به 16 C. بسیاری از عینک و ماسک و نشست جدا از دیگران.

مرگ و میر نزدیک 100,000

ایالات متحده در مسیر به پیش افتادن از 100,000 coronavirus مرگ و میر در چند روز آینده در حالی که اروپا دیده می شود بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مرده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که تقریبا به طور قطع طلب بخشایش تلفات.

نیویورک تایمز مشخص ترسناک با اختصاص پنج شنبه کل صفحه به یک لیست طولانی از اسامی کسانی که فوت کرده اند در ایالات متحده است. تیتر: “یک نا معلوم از دست دادن.”

پوشش نیویورک تایمز دیده می شود برای فروش در شهر نیویورک در روز یکشنبه. (Andrew Kelly/فردا نیوز)

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت گلف برای دومین روز متوالی در باشگاه خصوصی در ویرجینیا. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بازی های برگزار شده هفته قبل در این آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همزمان پنج شنبه برنامه اندازه گیری کامل با Sharyl Attkisson که او احساس خوب پس از دو هفته دوره از اثبات نشده دارو هیدروکسی کلروکین و یک مکمل روی از او محافظت در برابر ویروس اعلام کرد “به بهترین دانش من, من اینجا هستم.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج از یک وسیله نقلیه به عنوان او حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در Sterling, Va., در روز یکشنبه. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

رییس جمهور در این هفته را صرف هل دادن مواد مخدر در مقابل توصیه های بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. هیدروکسی کلروکین می تواند کشنده عوارض جانبی.

موضوع پوشیدن ماسک در مکان و اقامت چند پا از هم جدا شده مملو از لحاظ سیاسی با برخی از آمریکایی ها به خیابان ها در اعتراض به این قوانین به عنوان یک تخطی از حقوق خود است.

مردم پوشیدن ماسک صورت, پردازنده, یک هواپیما در جورج بوش فرودگاه بین قاره ای, هوستون در روز یکشنبه. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

Repubican رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو است که هدف چنین تظاهرات اصرار احتیاطی نباید حزبی مسئله است.

“این است که در مورد سیاست. این است که در مورد این که آیا شما در حال لیبرال یا محافظه کار چپ یا راست جمهوری خواه یا دموکرات” DeWine گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات. “آن شده است بسیار روشن چه مطالعات نشان داده اند, شما به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را تا آنجا که برای محافظت از دیگران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>