COVID-19 روانی تلفن: پریشانی روانی در میان آمریکایی ها سه برابر شده است در طول بیماری همه گیر در مقایسه با سال 2018

Lخوردند ماه گذشته به عنوان کامل وزن COVID-19 بحران شد و اقامت در این کشور را شانه ها بیش از یک چهارم بزرگسالان آمریکایی ملاقات معیار است که روانشناسان استفاده برای تشخیص روانی جدی رنج و بیماری است. که نشان دهنده حدود 700 درصد افزایش از قبل از همه گیر داده های جمع آوری شده در سال 2018 است.

در حالی که این افزایش در پریشانی روانی نشان داد تا در سراسر سن و گروه های جمعیتی جوان, بزرگسالان و کسانی که با کودکان با تجربه ترین تلفظ خوشه. در میان بزرگسالان در خانه با کودکان و نوجوانان زیر سن 18 رای از ناراحتی شدید از فقط 3 درصد در سال 2018 به 37 درصد در ماه گذشته.

این ارقام در میان قبر—هر چند نه کاملا تعجب آور—یافته های یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه ایالتی سن دیگو و دانشگاه ایالتی فلوریدا. این مطالعه در حال حاضر در preprint که به معنی آن هنوز تحت بررسی دقیق و رسمی انتشار. در حالی که اولیه آن داده ها در میان برای اولین بار به ارائه جزئیات بیشتر در محدوده این کشور coronavirus روانشناختی مرتبط با مبارزات.

در ماه گذشته حدود 70 درصد از آمریکایی ها با تجربه متوسط تا شدید پریشانی روانی—سه رای دیده می شود در سال 2018 است. “من انتظار می رود وجود دارد به افزایش, اما حتی من چگونه بزرگ آن می گوید:” ژان Twenge coauthor از این مطالعه و استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی سن دیگو.

Twenge مطالعه با استفاده از داده های جمع آوری شده در سال 2018 به عنوان بخشی از طرح ملی سلامت و مصاحبه بررسی (NHIS) یک بررسی سالانه ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که نظارت یک شعبه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این NHIS شامل یک تحقیق معتبر شش مورد در مقیاس طراحی شده برای اندازه گیری بیماری های روانی. ماه گذشته Twenge و همکارانش با استفاده از همان شش مورد مقیاس برای ارزیابی سلامت روانی بیش از 2000 آمریکایی در سراسر این کشور است. آنها در مقایسه با آمار و ارقام خود را به سال 2018 داده ها به منظور تولید و یافته های خود را.

Twenge می گوید به شدت از سلامت روان اختلاف او مطالعه نشان داد احتمالا باید به عنوان یک شوک است. “در برخی از راه این است که یک طوفان کامل برای مسائل مربوط به سلامت روان” او می گوید. “ما در حال برخورد با انزوای اجتماعی, اضطراب, اطراف, بهداشت و درمان و مشکلات اقتصادی. همه این شرایط مربوط به سلامت روان چالش های در حال هدف قرار دادن بسیاری از ما همه در یک بار.”

محققان کارش با Twenge را مطالعه می گویند که در بالا از دست دادن شغل و آشکار خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19 عنصر عدم اطمینان باعث شده است آمریکایی ها یک معامله بزرگ از ناراحتی روانی. “مردم نمی دانند که ما در حال رفتن برای بازگشت به زندگی عادی و کاملا اضطراب تحریک می گوید:” دکتر گری کوچک استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

این COVID-19 بحران مجبور است سیاستمداران ایالات متحده و مقامات بهداشت عمومی به یک از دست دادن-از دست دادن معضل: هر دو گروه در حال حاضر وزن زندگی و مرگ خطر افشای مردم به این ویروس در برابر چند برابر سختی های ایجاد شده توسط stay-at-home بخشنامه ها و کسب و کار تعطیل. بیشتر و بیشتر اعضای هر گروه باید در مورد پیامدهای روانی مرتبط با هر سناریو—از جمله شبح افزایش افسردگی و خودکشی ، این مطالعه جدید به نظر می رسد برای اثبات آن.

در حالی که برخی ممکن است اشاره به مقاومت روانی به عنوان یک دلیل برای بازگشایی اقتصاد و آسانسور محدودیت Twenge می گوید که دوره عمل نیز مملو. “باز کردن بیش از حد به زودی و پس از آن نیاز به بسته به پایین نیز می تواند پیامدهای بسیار منفی از سلامت روان چشم انداز مانند افزایش بیشتر در پریشانی روانی,” او می گوید.

“اگر وجود دارد یک سیاست پیام در اینجا” او می افزاید: “این که مردم رنج می برند و ما نیاز به قرار دادن منابع به سلامت روان درمان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>