COVID-19: آنچه در جهان می توانند یاد بگیرند که از آفریقا

آفریقا تعداد coronavirus عفونت در حال افزایش است و با آن ترس از یک فاجعه است. اما این قاره دارای دانش گسترده در برخورد با بیماری های عفونی است که کشورهای صنعتی استفاده می تواند.

جهانی تاج بحران فلج آفریقایی کلانشهرهای. در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی سرمایه اقتصادی نظامی مستقر شد برای نظارت بر اعمال حکومت. در اوگاندا در غیر این صورت پر جنب و جوش سرمایه کامپالا بازارها و مغازه ها بسته باقی می ماند. تنها چند boda bodas (تاکسی موتور) اجرای خیابان. این موتورسیکلت دیگر مجاز به حمل مسافر هستند اما به جای آن استفاده می شود برای تحویل خدمات و مایحتاج.

زندگی نیز کاهش در دیگر شهرهای آفریقایی. برای هر نوع “عادی” برای بازگشت تاج همه گیر باید موجود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این همان چیزی است که برخی از کشورهای آفریقایی می تواند از بهره مند شوند گفت: احمد Ogwell Alex معاون مدیر آفریقا مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (آفریقا CDC).

Senegal Coronavirus 3D printer for making face masks (Getty Images/AFP/J. Wessels)

سنگال است که منجر به راه آینده با روش ساده و اقتصادی راه حل های مانند این چاپگر 3D است که باعث می شود ماسک صورت

او با تقدیر از اقدام سریع دولت های آفریقایی: “این درس را به ما آموخته است که در طول سال 2014 بحران ابولا در غرب آفریقا” Ogwell Alex گفت. “ما مداخله کرده و به سرعت با معنی دانش و ثابت شرکای اجتماعی در جوامع است که در حال حاضر آزمایش شده در جامعه است.” این کمک کرده به پایین نرخ ابتلا به عفونت در آفریقا تا کنون Alex گفت: در طول یک پنل آنلاین بحث و گفتگو در مورد موضوع: “COVID-19 – اوایل درس هایی از آفریقا است.”

آفریقا و نه بی دفاع قربانی

با وجود موفقیت های اولیه سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد که در آفریقا می تواند بیشتر تحت تاثیر COVID-19 از دیگر مناطق جهان است. اما آفریقا است نه بی دفاع قربانی این بیماری همه گیر. این دیدگاه نیز برگزار شده توسط رابرت Kappel, استاد بازنشسته در موسسه مطالعات آفریقایی در دانشگاه لایپزیگ. “ما یک درس را یاد بگیرند. همچنین در درک ما از آفریقا که قاره آفریقا است این قاره از بیماری های همه گیر از سلامت و بحران اقتصادی” Kappel گفت: DW. “آفریقا یک قاره است که چیزهایی را که به دست خود در راه بسیار متفاوت.”

به گفته گاوین کلیسا رئیس Aurum موسسه — آفریقای جنوبی مراقبت های بهداشتی موسسه نگهداری از راه دور و کنترل عفونت نیست مفاهیم جدید برای آفریقا جمعیت با توجه به مدت طولانی مبارزه با بیماری های ریوی و سل. حتی مواد موجود آموزشی در سل و اچ آی وی/ایدز می تواند در مبارزه با COVID-19 با تغییرات جزئی.

“در مقایسه با برخی از کشورهای صنعتی کشورهای آفریقایی برای تصمیم علمی و صدا راه حل. ما شاهد رهبری ظهور در کشورهای آفریقایی مانند کجای” کلیسا گفت.

در خانه رشد ایده های نوآورانه

Kappel ستایش محلی تعهد نوآورانه کوچک و شرکت های متوسط. آنها را تبدیل به بازیکن مهم در تولید محصولات دارویی. برای مثال ماسک و یا مواد ضد عفونی کننده.

“وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در اینجا نیز اعتماد در دانش محلی که در دسترس است در کشورهای آفریقایی” Kappel گفت. بسیاری از شروع یو پی اس نیز تا حدودی با حمایت دولت و نقش مهمی در تامین تجهیزات پزشکی به مردم.

A Red Cross volunteer measures temperature of a man in Kampala. (AFP/S. Sadurni)

زندگی در پایتخت اوگاندا کامپالا به شدت تغییر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

موفق مبارزه با ابولا و دیگر بیماری های عفونی نشان می دهد که آن است که همیشه یک سوال از دریافت مقدار زیادی از کمک های بین المللی و یا مبالغ هنگفتی از پول است. این امر در واقع لازم است در صورتی که تعدادی از عفونت افزایش یافته و بحران از دست شدم.

تا کنون به نظر می رسد در فاز اول coronavirus بحران جوامع محلی سازمان های جامعه مدنی و ایجاد روسای موفق به محدود کردن گسترش یافته است. مزیت دیگر این بود که این ویروس رسیده آفریقا نسبتا دیر به این قاره وقت اضافی برای آماده سازی.

بحران به عنوان یک فرصت

این واقعیت است که آفریقا است اما درمانده قاره اخیرا تاکید کرد آفریقایی روشنفکران در دو نامه. در میان آنها, سنگال, نویسنده و موسیقیدان Felwine Sarr این کامرونی دانشمند علوم سیاسی Achille Mbembe و نیجریه جایزه نوبل ادبیات برنده Wole Soyinka.

در نامه سه خواستار آن است که آفریقا باید ارائه “یک بنیادی قدرتمند و پایدار پاسخ به یک تهدید واقعی است که نه باید اغراق آمیز و نه به حداقل برسد اما به جای پنجه عقلانی.”

آنها به نام دولت خود را به استفاده از وضعیت به ظاهر قوی تر از بحران است. سیستم های بهداشتی نیاز به تبدیل مواد خام باید در نهایت پردازش می شود به صورت محلی و اقتصاد باید متنوع تر.

Uta Steinwehr کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>