در سراسر کشور مستند در هند برای جلوگیری از گسترش از کروناویروس که باعث مشکلات اقتصادی برای همه شهروندان است به آسیب رساندن به این کشور را کارگران جنسی که در حال پیدا کردن آن غیر ممکن است برای زنده ماندن.

Neha [این نام تغییر یافته است برای محافظت از هویت خود را] 23 سال, سکس کارگر, کار در دهلی نو در حالی که بقیه خانواده اش زندگی می کند در هند شمالی هاریانا دولت است. او تنها نان آور خانواده می پردازد و برای آموزش او را برادر و خواهر و همچنین صورتحساب های پزشکی برای بیمار ،

این مستند در سراسر کشور اجرا شده توسط دولت هند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اتحاد چپ Neha و بسیاری دیگر از کارگران جنسی بیکاری.

“اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد, وجود خواهد داشت تنها یک گزینه باقی مانده برای من: خودکشی” Neha گفت: DW در طول یک مصاحبه تلفنی.

ادامه مطلب: Coronavirus مستند: دهلی نو در تلاش برای خوراک مهاجران در پشت سمت چپ

Neha خانواده نمی داند هر چیزی در مورد شغل او. آنها فکر می کنم او با این نسخهها کار به عنوان یک فروشنده در یک شرکت کوچک در دهلی نو. صاحبخانه تا به چشم پوشی از ماه آوریل اجاره, اما او را مجبور به پرداخت بهره در ماه آینده را اجاره. “چگونه من می خواهم به انجام این کار ؟ من کاملا clueless” او گفت:.

هزاران نفر از کارگران جنسی در سراسر هند مشابهی روبرو هستند مصیبت. با توجه به سازمان های محلی تقریبا 5,000 دختران کار به عنوان روسپی در دهلی G B جاده منطقه است. بسیاری از آنها زندگی می کنند در اتاق های اجاره ای در نقاط مختلف شهر و حدود 1500 زنده در G B جاده را در منطقه نور قرمز.

شده است وجود دارد یک ممنوعیت کامل فعالیت های خود را به صورت هفته به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

ادامه مطلب: خشونت خانگی افزایش می یابد و در میان coronavirus مستندات در آسیا

افزایش صندوق برای کارگران جنسی

برخی از سازمان های غیر دولتی در حال کار برای کمک به کارگران جنسی در این زمان دشوار است.

“ما در حال جمع آوری کمک مالی برای کارگران جنسی. بسیاری از مردم جلو آمده و به ما کمک کند. ما ارائه شده حدود 800 کارگران جنسی به, تاریخ, اما آن را تنها خواهد شد کافی برای چند روز” Anurag Garg از کت Katha غیر انتفاعی گفت: DW.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

Amit Kumar, مدیر, همه, هند, شبکه ای از کارگران جنسی گفت: DW که بسیاری از کارگران جنسی به بازگشت به روستاهای خود را با توجه به وضعیت فعلی. کسانی که هنوز در دهلی نو هستند رو به یک چشم انداز وخیم او اضافه شده است.

“بسیاری از آنها چیزی برای خوردن” کومار گفت. “دولت ساخته شده است که برخی از ترتیبات برای کارگران مهاجر اما هیچ چیز انجام شده است [انحصاری] برای کمک به کارگران جنسی.”

در نامه ای به دولت زنان کمیسیون از دهلی نو خواسته است مقامات برای کمک به کارگران جنسی.

ادامه مطلب: کروناویروس در هند: Bihar را به سیستم بهداشت و درمان مواجه خطر سقوط

تاثیر بسیار زیادی در بخش غیر رسمی

برخی از 1.3 میلیارد نفر در هند شده اند تحت 21-day مستند از مارس 25 در پاسخ به شیوع کروناویروس. وجود دارد محدودیت در مردم ترک خانه های خود را تنها با خدمات ضروری بودن مجاز به تابع.

مقامات اشاره کرده اند آنها را گسترش مستند تا پایان ماه. معلوم نیست چگونه این تاثیر معاش روزانه دستمزد کارگران و کسانی که مشغول به کار در این کشور رسمی بخش است.

ادامه مطلب: تحت coronavirus مستند دهلی زاغه نشينان مبارزه برای به دست آوردن آب

کارگران جنسی به صورت گسترده تبعیض در جنوب کشور آسیایی و کار خود را نه به رسمیت شناخته شده به عنوان قانونی است. حتی پس از پایان مستند اجتماعی فاصله داشته باشد تاثیر منفی بر امرار معاش خود.

Mahasweta موکرجی مدیر سازمان غیر دولتی Durbar گفت که کارگران جنسی نمی خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد کار خود را حتی پس از پایان دولت به پایان می رسد مستند.

“آنها را مجبور به صبر کردن برای حداقل یک ماه تا مطمئن شوید که همه گیر نیست ، این ویروس به احتمال زیاد برای انتقال در فاحشه خانه ها,” Mukherje گفت:, و اضافه کرد که دولت باید اعلام کند یک بسته اقتصادی برای کارگران جنسی به طوری که آنها می تواند به زنده ماندن از بحران.

ادامه مطلب: Coronavirus: هند مسجد رویداد می شود عفونت کانون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de