COVID-19 شیوع: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان شنبه

آخرین:

  • ایران می گوید: “دهها هزار نفر” ممکن است آزمایش برای کوروناویروس.
  • بحرین را تهدید می کند ‘اقدامات قانونی علیه کسانی که در بازگشت از ایران بدون اینکه تست شده است.
  • مجموع انباشته تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافته است به 888.
  • کره جنوبی گزارش 813 مورد جدید.
  • رشد خوشه در ژاپن در شمال جزیره هوکایدو.
  • انتاریو گزارش 8 مورد یک مرد در 80s در با سفر در تاریخ مصر است.
  • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا آماده است.

از کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 کشته شدن 43 نفر در میان 593 موارد تایید شده در ایران جمهوری اسلامی وزارت بهداشت خبر داد.

سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour خواست مردم برای دور ماندن از تجمع جمعی از جمله مجالس ترحیم برای کسانی که تسلیم شدن به این ویروس و محدود کردن سفر خود را. او گفت: ایران در حال آماده سازی برای امکان “دهها هزار نفر” تحت آزمایشات ویروس.

ایران دارای بالاترین میزان مرگ و میر در خارج از چین به کانون شیوع آغاز شد که در اواخر سال گذشته. این آمار و ارقام جدید از ایران این هل مجموع موارد در خاورمیانه به بیش از 720.

بیش از 84,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند بیماری اکثریت بزرگی در چین با مرگ و میر شکوه 2,800.

رمان coronavirus پدید آمده در پایان سال 2019 در شهر ووهان که در آن دانشمندان بر این باورند که این ممکن است به انسان از حیوانات در یک بازار محلی که در آن خفاش و مار و دیگر حیوانات فروخته شد. چین به طور موقت تعطیل کردن همه این بازارها در ماه ژانویه است.

موارد جدید در سرزمین اصلی چین برگزار کرده اند ثابت در کمتر از 500 گذشته چهار روز با تقریبا همه آنها در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

پزشکان بررسی درایور های مشکوک به علائم COVID-19 در Goyang شمال سئول در روز شنبه. کره جنوبی در گزارش خود بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد است. (Jung Yeon-je/خبرگزاری گتی ایماژ)

فهرست کشورهای لمس توسط بیماری صعود به حدود 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند باید گزارش خود را در مورد اول است.

کره جنوبی دوم سخت ترین ضربه های کشور گزارش شده 813 موارد جدید در روز شنبه — بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه و افزایش آن در مجموع به 3,150.

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس.

سازمان دیده بان | که افزایش خطر سطح به سطح “بسیار بالا”:

در بالا بردن سطح خطر از “بالا” به “بسیار بالا’ چه کسی می گوید آن را سیگنالینگ است که کشورها باید آماده برای موارد اولیه از coronavirus. 0:55

هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست که در آن کارشناسان به نگرانی در مورد در حال رشد خوشه از بیماران مبتلا به ناشناخته راه های انتقال.

بهداشت و درمان کانادا تایید کرده است موارد 16 و هفت در بریتیش کلمبیا هشت در انتاریو و کبک.

کل جمع تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافته است به 888, آخرین اطلاعات نشان می دهد و آن را بدترین آسیب دیده کشور در اروپا است. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد با هر گزارش 57 مورد و دو مورد مرگ در فرانسه.

روز شنبه, بحرین, تهدید به پیگرد قانونی در برابر مسافران که از ایران و تا به حال تست شده برای این ویروس و همچنین منع تجمعات عمومی به مدت دو هفته. این جزیره کوچک ملت در سواحل عربستان سعودی شده است با آمار 38 مورد و تعطیل کردن پروازها برای متوقف کردن گسترش ویروس.

همه از بحرین را مورد لینک بازگشت به ایران. بحرین وزارت کشور در بیانیه ای گفت که 2,292 مردم آمده بودند به پادشاهی از ایران قبل از اعلام شیوع بیماری وجود دارد. از کسانی که تنها “310 شهروندان” تا به حال نام مقامات و تحت تست این وزارتخانه گفت.

وزارت “تأیید کرد که مورد نیاز حقوقی رسیدگی خواهد شد هر کسی که در بازگشت از ایران در ماه فوریه و نمی را به قرار ملاقات برای تست” وزارت کشور گفت. “آن برجسته شده است که جلوگیری از شیوع عفونت مسئولیت افراد و جامعه به عنوان یک کل است.”

سالن کارگر در استرالیا آزمایش مثبت

استرالیا اعلام کرد که ممنوعیت سفر اتباع و غیر مقیم دائم از ورود به کشور از ایران در روز شنبه. استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت که از 1 مارس کسانی که مردم را مجبور به صرف دو هفته در یک کشور دیگر قبل از اینکه مجاز به استرالیا.

شهروندان استرالیا, اقامت دائم خود و خانواده نیاز به از خود جدا برای دو هفته پس از بازگشت از ایران.

سازمان دیده بان | بیماری عفونی پزشک توضیح می دهد که چه چیزی اتفاق می افتد با COVID-19:

از جوراب زنانه ساقه بلند در منابع به تغییر برنامه سفر ملی به نظر می رسد در چگونه کانادایی می تواند آماده شدن برای یک coronavirus شیوع و آنچه ممکن است غیر ضروری. 1:52

استرالیا مقامات نیز در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن تا 40 نفر است که رفت و به ساحل طلا سالن آرایش و درمان توسط یک متخصص ارایش وزیبایی که تشخیص داده شد با COVID-19 روز جمعه. 63 سال بود و به تازگی از ایران آغاز شده و احساس بد در روز پنج شنبه در حالی که مشغول به کار در مو به همراه سالن آرایش در یک مرکز خرید در سوتپرت Queensland.

زن تبدیل به نهمین Queenslander به سقوط بیمار با این ویروس. او در حال حاضر در یک وضعیت با ثبات و در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه.

استرالیا در حال حاضر تایید شده 23 مورد از این ویروس جدید است.

70 نفر در ژاپن در جزیره هوکایدو

خیابان های متروک در شهر ساپورو در ژاپن شمالی اصلی جزیره هوکایدو که در آن یک وضعیت اضطراری صادر شد تا اواسط ماه مارس. هفتاد موارد — بزرگترین از یک استان در ژاپن — تشخیص داده شده اند در این جزیره ریاست که در آن کارشناسان به نگرانی در مورد در حال رشد خوشه از بیماران مبتلا به ناشناخته راه های انتقال.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” در حالی که U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “پنجره فرصت” برای حاوی ویروس بود باریک.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 درصد از بالا اخیر ساخت این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم خاموش نامیده می شدند از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS.

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش و در ایتالیا — که به گزارش 888 موارد بیشتر از هر کشور در خارج از آسیا — رزرو هتل در حال سقوط و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود است. دولت سوئیس ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در حالی که در کلیسای جامع کلن در آلمان حوضه از آب مقدس بودند خالی از ترس از گسترش میکروب ها.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه در New England Journal of Medicine, چینی, مقامات بهداشت گفت: مرگ و میر از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 1.4 درصد بر اساس 1,099 بیماران در بیش از 500 بیمارستان ها در سراسر چین است.

با فرض وجود دارد بسیاری از موارد با هیچ و یا بسیار خفیف علائم رای “ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یک تحریریه در مجله. است که می تواند این ویروس بیشتر شبیه شدید آنفلوآنزای فصلی از یک بیماری شبیه به آن ژنتیکی عموزاده سارس, سندرم حاد تنفسی شدید و یا MERS Middle East respiratory syndrome.

رشد اقتصادی می تواند آهسته

با توجه به سهولت از گسترش این ویروس می تواند به دست آوردن footholds در سراسر جهان و بسیاری می میرند.

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و در هفته گذشته نشان می دهد که برخی از شرکت ها می تواند به تعویق انداختن سرمایه گذاری و طرح های توسعه. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>