COVID-19 شیوع: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان جمعه

جهان آماده برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس در روز جمعه به عنوان امیدوار است این بیماری می تواند شامل به چین از بین رفت و سرمایه گذاران ریخته سهام در انتظار یک رکود جهانی.

کره جنوبی گزارش داد 315 بیشتر ویروس موارد آوردن آن افزایش روز به 571 و تعداد عفونت به 2,337. برای اولین بار خود را روزانه افزایش پیشی گرفته است که از چین که گزارش 327 موارد جدید — آوردن مجموع آن موارد به بیش از 78,800 تقریبا با 2,800 مرگ و میر.

بازارهای سهام آسیا سقوط بیشتر جمعه در پی گسترش ویروس ترس تعمیق جهانی تار و مار بعد از وال استریت تحمل آن یکی از بزرگترین روز کاهش در نه سال.

توکیو معیار کاهش یافت توسط غیر منتظره ای حاشیه ای از 3.7 درصد و در سئول و سیدنی کاهش یافته است بیش از سه درصد; دلار هنگ کنگ و شانگهای شاهد ضرر و زیان بیش از 2.5 درصد است. قیمت نفت کاهش یافت در انتظارات فعالیت های صنعتی و تقاضا ممکن است قرارداد.

سرمایه گذاران شده بود با اعتماد به نفس این بیماری پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر ممکن است تحت کنترل است. اما شیوع بیماری در ایتالیا کره جنوبی و ایران باید سوخت ترس این ویروس در حال تبدیل به یک تهدید جهانی است که ممکن است از خط خارج تجارت و صنعت.

“این ویروس همه گیر بالقوه” سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو در روز پنج شنبه. “این است که یک وقت برای ترس. این زمان برای اقدام برای جلوگیری از عفونت و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر.”

1st موارد برای نیجریه, نیوزیلند

نیجریه مقامات بهداشتی گزارش دادند این کشور در مورد جدید کروناویروس در لاگوس اول تایید ظاهر این بیماری در جنوب صحرای آفریقا است. مواردی از این ویروس در حال حاضر تایید در مصر و الجزایر در شمال آفریقا.

کمیسر بهداشت برای لاگوس, نیجریه بزرگترین شهرستان در روز جمعه گفت که یک شهروند ایتالیایی که وارد نیجریه در فوریه. 25 از میلان در یک سفر کسب و کار بیمار روز بعد.

کمیسر شبیه Abayomi مرد گفت: منتقل شد به لاگوس دولت امنیت زیستی امکانات برای جداسازی و تست. بیمار بود بالینی پایدار و بدون عوارض جدی و موفق بودن در بیماری های عفونی بیمارستان در Yaba, Lagos.

او گفت که مقامات مشغول به کار بودند به شناسایی تمام انسان مخاطبین پس از او وارد شده در نیجریه.

تماشا کنید: بیماری های عفونی پزشک توضیح می دهد که چه چیزی اتفاق می افتد با COVID-19

متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch به نظر می رسد در مفاهیم COVID-19 جهانی برسد و بدون علامت انتقال این بیماری است. 2:18

نیوزیلند مقامات بهداشت نیز روز جمعه گفت که این کشور به حال خود اولین مورد یافت شده در یک فرد در 60s خود را که به تازگی از ایران.

مقامات بهداشت گفت: نتایج آزمون از طریق مثبت در بعد از ظهر جمعه. فرد تحت درمان در شهرستان آوکلند بیمارستان و فرد اعضای خانواده نیز شده بود جدا شده به عنوان یک احتیاط.

نیوزیلند و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: این اعتماد به نفس بود به خطر بهداشت عمومی از عفونت بود که به خوبی مدیریت شده است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی

کره جنوبی گفت: جنوب شرقی شهر Daegu و مناطق اطراف آن اختصاص بسیاری از عفونت های جدید. مقامات شده اند بسیج سلامت عمومی ابزار برای جلوگیری از شیوع بیماری به Daegu منطقه اما افزایش تدریجی موارد در جای دیگر نگرانی که مقامات در حال از دست دادن کنترل ویروس.

سیزده نفر کشته شده اند که تا کنون در کشور است.

تماشا کنید: کره جنوبی راه اندازی آزمون جاده ای

در میان افزایش تقاضا برای ویروس, تست Goyang کره جنوبی است که کاهش زمان انتظار با کنار تست. 0:25

یک هیوندای کارگر آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه منجر به تعلیق تولید در یک خودروساز کارخانه در جنوب شرقی شهر اولسان

مجلس ملی این کشور با تصویب قانون تقویت مجازات برای کسانی که به نقض خود انزوا بیش از سه برابر جریمه و اضافه کردن این امکان از یک سال در زندان است.

نظامی نیز به نام مشترک آموزش برنامه ریزی با نیروهای ایالات متحده.

شیوع این بیماری باعث شده است تا کره جنوبی پسر گروه BTS به لغو آن برنامه ریزی مارس کنسرت در سئول با توجه به آن برچسب موسیقی ضربه بزرگ سرگرمی.

BTS حال برنامه ریزی یک “نقشه از روح” تور مارس 11-12 و 18-19 در سئول در ورزشگاه المپیک.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ژاپن

ژاپنی ها جزیره هوکایدو اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه بیش از گسترش سریع این ویروس جدید است. فرماندار گفت: اورژانس ادامه خواهد داد و تا اواسط ماه مارس و خواست همه ساکنان خانه بمانند این آخر هفته که او گفت: یک زمان بحرانی برای حفظ وضعیت از حال بدتر شدن است.

تعداد موارد در هوکایدو افزایش یافته است به سرعت در حال در روزهای اخیر به 63.

این کشور در مدارس آماده به برای تقریبا یک ماه در حرکت است که ارسال خواهد نزدیک به 13 میلیون کودک خانه را ترک و چند نفر دست نخورده توسط این ویروس در جهان سوم-بزرگترین اقتصاد است.

رویدادهای ورزشی و کنسرت در ژاپن در حال حاضر لغو شده و توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea گفت: بیش از حد آنها می خواهم تا اواسط ماه مارس. بسته شدن دیزنی اقامتگاههای تفریحی در ژاپن گذشته از طریق 15 مارس خود اپراتور ژاپنی, شرقی, زمین شرکت ، روز جمعه گفت. دیزنی پارک در هنگ کنگ و شانگهای باقی می ماند بسته شده است.

توکیو دیزنی لند بسته خواهد شد با شروع از شنبه مارس 15, اپراتور, شرقی, زمین شرکت ، گفت: در روز جمعه. (Issei کاتو/فردا نیوز)

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تا به حال نام برای همه مدارس به نزدیک تا اواخر ماه مارس هر چند تصمیم گیری برای انجام این کار ساخته می شد به صورت محلی.

“مهم ترین چیز این است برای جلوگیری از عفونت پس وجود ندارد بسیاری از گزینه های دیگر” گفت: Norinobu Sawada, معاون مدیر Koizumi مدرسه ابتدایی.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

دولت سوئیس اعلام کرد ممنوعیت فوری جمعه در تمام “عمومی و خصوصی” حوادث در کشور شامل بیش از 1000 نفر به عنوان یک اندازه گیری برای توقف گسترش coronavirus.

اندازه گیری اعلام کرد که جمعه می آید را حداقل تا مارس 15, مقامات گفت. دولت گفت که “آگاه باشید که این اندازه گیری خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در زندگی عمومی در سوئیس است.”

“با این حال حرکت است و انتظار می رود به ارائه حفاظت موثر به مردم در سوئیس و برای سلامت عمومی” ، “باید آن را جلوگیری و یا تاخیر در گسترش این بیماری در سوئیس در نتیجه کاهش آن و شتاب گرفتن است.”

سوئیس گزارش شده 15 تایید موارد جدید کروناویروس. آن مرزهای شمال ایتالیا است که دیده می شود بزرگترین خوشه ای از موارد در اروپا است.

بریتانیا در حال حاضر 19 تایید موارد جدید کروناویروس ولز پس از شناسایی اولین مورد و دو مورد جدید پیدا شد در انگلستان, مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز جمعه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

کبک اولین presumptive مورد coronavirus شناسایی شد در یک زن که به تازگی از سفر به ایران, استانی وزیر بهداشت گفت: پنجشنبه شب بود.

زن در زمان یک هواپیما از ایران به قطر و قبل از ورود در فرودگاه مونترال روز دوشنبه وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت: در بداهتا کنفرانس خبری.

تماشا کنید: چگونه در کانادا در حال آماده سازی برای شیوع کروناویروس

کانادا مقامات بهداشت عمومی برنامه های دقیق برای آماده سازی برای یک شیوع کروناویروس در اینجا. 1:52

زودتر Ontario گزارش ششم مورد COVID-19 روز پنج شنبه. این هفت نفر دیگر موارد در کشور هستند در بریتیش کلمبیا.

کانادا آژانس بهداشت عمومی است که در نظر گرفتن سهام از نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی و لوازم دیگر را به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن در اطراف در مورد یک بیماری همه گیر.

این ویروس که هنوز درمان یا واکسن را نگه می دارد به مکان های جدید در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>