COVID-19 در حال حاضر در هر کشور آفریقایی به عنوان کوچک لسوتو سوابق خود را برای اولین بار مورد

لسوتو ثبت اولین مورد از COVID-19 روز چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: تبدیل شدن به آخرین کشور در آفریقا مبتلا شود توسط ویروس.

وزارت گفت: آن را به حال انجام شده 81 آزمون COVID-19 از مسافران از آفریقای جنوبی و عربستان سعودی که یکی از آنها مثبت بود. بیمار که شد نشانه هایی از بیماری جدا شده است.

وزارت بود و در انتظار نتایج از 301 تست های دیگر.

از راه دور با ارتفاع بالا پادشاهی است که در مورد این منطقه از جزیره ونکوور ، nestled در آفریقای جنوبی رشته کوه. آن را قبلا در امان coronavirus اگر چه آن بزرگتر و بیشتر کشورهای همسایه ثبت بیش از 11,000 موارد است.

موارد افزایش در آفریقا

Coronavirus آهسته بوده است به گسترش در آفریقا اما موارد در حال افزایش است. به عنوان در 8:45 p. m. و آفریقا تا به حال 69,764 تایید موارد COVID-19, 2,421 مرگ و میر و 23,857 بهبود با توجه به رویترز شمارش بر اساس اظهارات دولت و سازمان بهداشت جهانی داده است.

در همین حال سازمان ملل متحد وضعیت اقتصادی جهان و چشم انداز گزارش منتشر شده روز شنبه گفت: این بیماری همه گیر است که “تشدید فقر و نابرابری” با حدود 34.3 میلیون نفر از مردم به احتمال زیاد به سقوط به زیر خط فقر شدید در سال 2020 — 56 درصد از آنها در آفریقا است.

این بیماری زده در یک زمان عدم اطمینان سیاسی در لسوتو کشور حدود دو میلیون نفر است. نخست وزیر توماس Thabane با توجه به پایان هفته آینده پس از ائتلاف سقوط در مجلس.

مورد میان می آید عدم اطمینان سیاسی در لسوتو. در این مارس 18, عکس لسوتو دفاع نیروی گشت پایتخت, Maseru, در مارس 18. لسوتو نخست وزیر توماس Thabane ارسال نیروهای نظامی بر روی خیابان برای “برقراری نظم” متهم unnamed سازمان های اجرای قانون از تضعیف دموکراسی است. (ملیس ملیس/خبرگزاری گتی ایماژ)

خروج خود را خواهد روشن راه را برای یک راه حل به بحران سیاسی که فوران در اواخر سال گذشته زمانی که او و او در حال حاضر همسر متهم شدند توسط پلیس از قتل همسر سابق خود نزدیک به سه سال پیش است. هر دو آنها را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

معلوم نیست که او گام خواهد شد اگر چه مجلس در حال حاضر موقت به نام وزیر دارایی Moeketsi Majoro خود را به عنوان جایگزینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>