COVID-19: Nanomachines مستقر می شود به مبارزه بعدی ویروسی همه گیر

محققان ژاپنی تا به حال موفقیت با ناچیز روبات ها هستند که به اندازه کافی کوچک به داخل و خنثی کردن یک سلول سرطانی – و آنها می خواهید خلاقیت خود را به آماده شدن برای مقابله با آینده شیوع مرگبار ویروس ها.

مبارزه علیه بعدی در جهان همه گیر است و به احتمال زیاد انجام شده توسط هزاران نفر از نانو روبات ها از پلیمرهای مصنوعی و پروتئین ژنتیکی مواد و ترکیبات آلی است. آنها می تواند ازدحام از طریق بدن انسان, شناسایی, تشخیص و سپس نفوذ ویروس ذرات به از بین بردن آنها را از داخل, در حالی که دیگران “قطار” سلول های ایمنی برای حمله به ذرات ویروسی.

اگر این ایده از انسان خلق سفر از طریق بدن به انجام روشهای پزشکی برای تلفن های موبایل مانند طرح یک 1960s, علمی تخیلی, فیلم, Kazunori Kataoka موافقم. او می خندد هنگامی که این ایده قرار است به او. به وضوح او آن را قبل از شنیده.

او در حال حاضر نشان داده برخی از نتایج مثبت در درمان سرطان.

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس شکسته است حاشیه بیش از حد به زودی برای Dr Kataoka و همکارانش در مرکز نوآوری از زمينه نانوپزشکی (iCONM) در شهرستان کوسکی درست در جنوب توکیو, اما آنها می دانند که دیر یا زود جهان را یک بار دیگر چهره یک ویروس ناشناخته است که حتی بالاتر عفونت و میزان مرگ و میر بالاتر. و آنها در حال افزایش تلاش ها برای مبارزه با این تهدید جدید.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

‘در بدن در بیمارستان’

“ما کار کرده اند در مفهوم “در بدن در بیمارستان’ و نه سال با توابع مورد نیاز برای انجام داخلی روش های پزشکی ساخته شده را به یک nanomachine,” او گفت: DW.

“دستگاه های متعدد خواهد گردش خودگردان در بدن به تشخیص ناهنجاری های ارائه تشخیص و سپس انجام درمان لازم است.”

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

مقیاس که در آن iCONM محققان در حال کار هستند دشوار است به درک. دستگاه هایی که اجرا خواهد شد به انسانی بیماران کمتر از 100 نانو متر در سراسر آنها را در حدود یک ده هزارم ضخامت یک ورق کاغذ.

کروی دستگاه ها مولکول های عملکردی که خود جمع آوری هستند رو توسط نور یا گرما از بدن و انجام طیف وسیعی از وظایف.

در حالی که برخی از نفوذ به سلول های بیمار و انتشار دارو به خنثی کردن آنها از درون دیگران را جمع آوری شیمی و اطلاعات بالینی قبل از بازگشت از طریق بدن به کاشت تراشه در جایی که اطلاعات منتقل خواهد شد به پزشکان خارج از بدن برای تجزیه و تحلیل بیشتر.

هر یک از کازئينی – کلوئیدی, نانو حوزه ها تشکیل شده از طریق خود مونتاژ از پلیمرها در محلول آبی است – محصور شده با آب دوست پوسته آن را “یواشکی” و اطمینان حاصل شود که سیستم ایمنی بدن را ندارد آن را رد کند.

تا به حال بسیاری از تحقیقات متمرکز در درمان سرطان است و علت مرگ و میر در ژاپن از سال 1981. این امر تا حدی به دلیل پیری از ژاپن جمعیت با بسیاری از سرطان ها رخ می دهد در افراد در سن 50 یا بیش از.

بیشتر بخوانید: ژاپن هل Avigan مواد مخدر در برابر COVID-19

در داخل یک سلول سرطانی

“نانو کازئينی به اندازه کافی کوچک به داخل یک سلول سرطانی و این تکنولوژی در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی در کشورهای مختلف در سراسر جهان گفت:” دکتر Kataoka. شده اند وجود دارد امیدوار کننده تحولات با پستان و پانکراس سرطان و nanomolecule محصولات پزشکی انتظار می رود برای نشان دادن نتایج مثبت در فاز سه مطالعه که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید قبل از پایان این سال است.

دیگر محققان در حال کار بر روی دستگاه های مشابه است که قادر خواهد بود به نفوذ پر بسته بندی شده مویرگ ها در مغز به تحویل داروها برای تومورهای مغزی دقت درمان امکان تحویل دارو با غلظت تا 100 برابر قوی تر از معمولی موجود درمان است.

کار نیز در راه است در زمینه بیماری های سیستم عصبی مرکزی مانند آلزایمر و دقت تحویل مسنجر ribonucleic acid (mRNA) که به شما کمک در بازسازی بافت و یا برای بازگرداندن عملکرد حسی یا motorcells مانند غضروف در مفاصل اندام از افراد مسن.

شیوع کروناویروس است متمرکز توجه در استفاده از smart nanomachines به آینده مبارزه با بیماری های همه گیر با استفاده از mRNA با توجه به ساتوشی اوچیدا زیستی-استاد مهندسی در دانشگاه توکیو است.

ادامه مطلب: یووال نوح هرری در COVID-19: ‘بزرگترین خطر ویروس خود را’

مولکولی-سطح دارو

“در حال توسعه مواد مخدر به کار در سطح مولکولی برای مبارزه با چیزی مانند coronavirus دشوار است و طول می کشد زمان طولانی است.” “ترکیبات مختلف نیاز به غربالگری برای پیدا کردن یکی که موثر در برابر ویروس بدون آسیب رساندن به سلول های انسان و بدن اما با سرعت بسیار حیاتی در توسعه داروها برای کنترل یک بیماری همه گیر.”

“ماکرومولکولی مواد مخدر و ترکیبات بیولوژیکی که موجب پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک ارائه بهتر سیستم عامل برای مبارزه با coronavirus” اوچیدا گفت. “ما nanomachines می توانید پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک به ارائه آنها را با خیال راحت و کارآمد برای هدفمند ارگان های بدن است.”

با سیستم برای تحویل پروتئین و نوکلئوتید در حال حاضر در دسترس استاد اوچیدا می گوید: مطالعات انجام شده بر روی راه هایی برای مبارزه با یک coronavirus شروع می شود در حدود یک سال است.

ادامه مطلب: چرا جهان گرسنه است برای یک coronavirus مواد مخدر ساخته شده در هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>