COVID-19: ایتالیا قرنطينه شمالی در واکنش به کاهش سرعت گسترش coronavirus

آخرین:

ایتالیا در زمان یک صفحه از چین راهکار بیش از آخر هفته اقدام به قفل کردن از 16 میلیون نفر — بیش از یک چهارم از جمعیت نزدیک به یک ماه به توقف بی امان مارس از رمان coronavirus در سراسر اروپا است.

مراسم عروسی و موزه سینما و مراکز خرید هستند و همه تحت تاثیر محدودیت های جدید که تمرکز بر روی یک راه باریک از شمال ایتالیا اما در حال اخلال در زندگی روزمره در سراسر کشور است.

سردرگمی حاکم بود پس از قرنطینه اعلام شد با ساکنان و گردشگران از ونیز به میلان در تلاش برای کشف کردن چگونه و چه زمانی این اقدامات جدید خواهد شد را به عمل قرار داده. مسافران کهنه روی عرشه کشتی ایستاده-اتاق-تنها قطار tucking چهره خود را به روسری و های بهداشتی ژل.

پس از تست توده کشف بیش از 7,300 عفونت ایتالیا در حال حاضر ثبت شده بیشتر در مورد از این ویروس بیش از هر کشور اما چین که در آن بیماری است که در حال عقب نشینی است. مرگ و میر در کشور افزایش یافت به 366.

روز دوشنبه دولت ایتالیا خواست اتحادیه اروپا برای اتخاذ یک بسته از اقدامات برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس در اقتصاد بلوک.

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: دولت می تواند هزینه های یک “عظیم شوک درمانی” برای جبران تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

در سراسر جهان بیشتر و بیشتر حوادث لغو شد و یا پنهان در پشت درهای بسته از پاپ یکشنبه سرویس به یک ماشین فرمول یک مسابقه در بحرین به رقابت سومو در ژاپن که در آن کشتی گیران وارد این عرصه در ماسک صورت و نياز به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کانادا و آمریکا و آمار مناطق در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

در کشور کانادا, Ontario وزارت بهداشت در روز یکشنبه گزارش سه مورد جدید از COVID-19. پوست بهداشت عمومی را پوشش می دهد که منطقه وسیعی در شمال و غرب تورنتو اعلام کرد یک مرد در 50s خود را که به تازگی در بازگشت از آلمان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

کبک کرده اند در مجموع چهار نفر را تایید کرد و presumptive موارد است. جدید ترین بیمار گزارش شده در استان کبک کانادا منطقه جنوب شرقی مونترال — اخیرا در بازگشت از یک سفر دریایی, مقامات گفت.

آلبرتا است گزارش سه presumptive و یک مورد تایید شده از COVID-19. دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: همه این موارد از COVID-19 در این استان به تاریخ ها مربوط به سفر.

B. C. گزارش شده 27 نفر.

“ما شاهد پیشرفت در سراسر جهان دیده ایم آنچه اتفاق افتاده است در جوامع دیگر و ما در حال آماده سازی به عنوان بهترین ما می توانیم برای آن” دکتر بانی هنری, B. C. سلامت عمومی افسر گفت: در روز شنبه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

سوال بزرگ در مورد اینکه آیا برای حفظ ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات و دیگر بالقوه “فوق العاده-پخش” گردهمایی به عنوان ویروس جدید وارد متحده است.

در اورگان دولتی کیت براون اعلام کرد: 60 روز وضعیت اضطراری در روز یکشنبه به عنوان coronavirus موارد در دولت دو برابر شده و به 14.

“ما همه چیز را در قدرت ما برای حفظ Oregonians امن” براون گفت: در یک کنفرانس خبری.

گزارش های رسانه ها قرار داده و تعداد موارد در ایالات متحده در بیش از 500.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

در خاورمیانه وجود داشته است بیش از 7000 تایید موارد با اکثریت قریب به اتفاق در سخت آمار ایران است که دیده می شود 194 و میر گزارش شده. کارشناسان نگرانی ایران ممکن است underreporting آن موارد است.

ویروس جدید باعث شده است که عمده اقتصادی اختلالات از جمله در جهانی حمل و نقل هوایی است که کمک می کند تقاضا برای نفت است. یک نشست اوپک با روسیه در هفته گذشته موفق به دیدن کشور موافق کاهش تولید. در پاسخ به عربستان سعودی هشدار داده است آن را به افزایش تولید آن و بریده بریده خود را در قیمت به پنجه پشت سهم بازار.

عربستان سعودی بسته هوایی و دریایی سفر به نه کشور تحت تاثیر این رمان coronavirus دوشنبه به عنوان رییس بازارهای سهام سقوط بیش از نگرانی در مورد گسترش شیوع اثر را در اقتصاد جهانی است.

قطر اعلام کرد در روز دوشنبه آن تعلیق مدارس و دانشگاه ها از سه شنبه, مارس 10, برای کنترل شیوع کروناویروس به گفته دولت آمریکا ،

ایران منتشر کرده است حدود 70,000 زندانیان به دلیل شیوع کروناویروس در کشور ایران قوه قضائیه رئیس Ebrahim Raisi در روز دوشنبه گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در اروپا

فرانسه را به 1,126 تایید coronavirus موارد و 19 و میر ناشی از یکشنبه شب و شیوع این بیماری است که با داشتن یک تاثیر فزاینده ای در منطقه یورو در دومین اقتصاد است.

آلمان روز دوشنبه گزارش داد 210 جدید تایید موارد coronavirus موسسه کخ رابرت گفت.

پیتر کک سمت چپ یک سخنگوی اسلینگن آم نکا دولت های منطقه به شمار می از یک ماشین برای عکاسان نشان می دهد که چگونه به درایو جدید برای آزمون از رمان coronavirus با این نسخهها کار در Nuertingen جنوب آلمان است. (توماس Kienzle/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تعداد موارد در آلمان افزایش یافت به 1,112 از 902 گزارش روز یکشنبه.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به صندلی نشست اضطراری بر روی این ویروس است. یکشنبه وجود دارد 278 موارد در کشور بی سی گزارش داد

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ژاپن و کره جنوبی

در کره جنوبی مقامات گزارش 165 جدید کروناویروس موارد آوردن ملی شمارش به 7,478 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش به 51. اعداد نشان داد میزان افزایش عفونت های جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 11 ماه در یکی از مهمترین و به شدت تحت تاثیر کشورهای خارج از سرزمین اصلی چین است.

کره جنوبی سربازان آماده به انجام کار در یک مجتمع آپارتمانی است که تحت انزوا در میان توده عفونت کروناویروس بیماری گزارش شده در دائگو کره جنوبی. (Kim Kyung-Hoon/فردا نیوز)

یک Japan Airlines Co., Ltd. کابین اپراتور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus هواپیمایی گفت: آخرین مورد در آنچه که تبدیل به یک گسترش شیوع ژاپن.

عفونت پس از رسانه های محلی گزارش دادند که یک نفر در استان کاناگاوا مرده بود از این ویروس در آوردن این کشور شمار کشته شدگان تا کنون به 15 از جمله هفت از قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در چین

سرزمین اصلی چین و خارج از استان هوبی, گزارش جدید محلی منتقل, موارد, دوم راست, بعد, به عنوان یکی از مقامات ارشد حزب کمونیست رسمی هشدار داد در برابر کاهش هوشیاری در برابر این بیماری و خطر برای ثبات اجتماعی.

“ما باید اقامت محتاط نمی تواند کورکورانه خوش و باید جنگ نكرديم…” گفت: چن Yixin دبیر کل حزب کمونیست سیاست و قانون کمیسیون.

“ما نباید کاهش هوشیاری در برابر این بیماری همه گیر و الزامات پیشگیری و کنترل است.”

چین تا به حال 40 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در يكشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 44 مورد یک روز زودتر و کمترین تعداد از سازمان بهداشت آغاز شده و انتشارات در سراسر کشور داده شده در Jan. 20.

از موارد جدید در روز یکشنبه در 36 بودند عفونت های جدید در ووهان در استان هوبئی در حالی که چهار نفر باقی مانده در استان گانسو بودند وارداتی از ایران است.

تعداد کل وارداتی موارد آمار 67 از جمله چهار گانسو موارد است.

در اینجا نگاهی به برخی از مناطق دیگر از نگرانی در سراسر جهان

دولت کارگر disinfects یک دبیرستان در مانیل روز دوشنبه در بحبوحه نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19. (ماریا قهوهای مایل به زرد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

  • فیلیپین رئیس جمهور با اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در سراسر کشور پس از تایید مقامات بهداشتی بیش از آخر هفته اولین محلی انتقال رمان coronavirus.

  • نیجریه یک دوم تایید coronavirus, مورد, کشور, وزیر بهداشت گفت: در توییتر در روز دوشنبه. اولین مورد یک مرد ایتالیایی که در سفر به جنوب غربی ایالت Ogun.

  • سنگاپور اجازه خواهد داد که کاستاریکا فرتونا کروز کشتی به اسکله در روز سه شنبه و پس از آن رد شد توسط تایلند و مالزی است.
     
  • ویژه کره شمالی پرواز اعتقاد به حمل ده ها تن از دیپلمات ها و دیگر خارجی ها وارد روسیه در شرق دور این کشور تدابیر خود را مستند به دفع کردن coronavirus. کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری, اما آن رسانه های دولتی نشان داده اند هزاران نفر از مردم شده اند قرنطینه. کره شمالی برداشته از یک ماه قرنطینه در دیپلمات های خارجی در هفته گذشته اجازه دادن به آنها برای خروج از کشور در صورت نیاز.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>