COVID-19: در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان جمعه

آخرین:

  • ایران با محدود کردن سفر بین شهرها به عنوان COVID-19 موارد آمار 4,747 با 124 مرگ و میر.
  • 12 بدون علامت موارد گزارش شده در کشتی کروز در مصر و محلی که وزارت بهداشت می گویند.
  • انتاریو و کبک هر دو گزارش موارد جدید در روز جمعه.
  • B. C. گزارش COVID-19 مورد با هیچ شناخته شده سفر تاریخچه به نقاط آلبرتا گزارش 1 مورد.

تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus اتهام به سمت 100,000 جمعه با جهانی ترساندن upending روال تهدید معیشت و باعث قرنطينه.

سهام آسیا بود را پس از یک روز خشن در وال استریت و عواقب ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در حال تبدیل شدن روشن به مردم در سراسر جهان است. متوقف سفر و گسترده تر رکود اقتصادی مرتبط با شیوع تهدید به آمار در حال حاضر تلاش جوامع برای سال آمده است.

“که در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود را پرسید:” الیاس al-Arja سر از صاحبان هتل’ اتحادیه در بیت لحم در اسرائیل و کرانه, که در آن گردشگران ممنوع شده است و طبقه کلیسای توقیف.

رئیس سازمان غذا آژانس برنامه جهانی غذا هشدار داد از پتانسیل “ویرانی مطلق” به عنوان شیوع اثرات موج دار شدن از طریق آفریقا و خاورمیانه است.

نشانه هایی از ویروس تغییر به دور از ریشه های خود را در چین در حال تبدیل شدن روشن تر هر روز.

چین گزارش 143 موارد جدید جمعه همان یک روز زودتر و در حدود یک سوم آنچه در این کشور بود که با دیدن یک هفته پیش. فقط یک ماه پیش چین گزارش چند هزار مورد جدید در روز outnumbering عفونت در جای دیگر در جهان حدود 120 به 1. مشکل در حال حاضر بدبختانه با شیوع مهاجرت به اروپا — که در آن ایتالیا و آلمان و فرانسه بيشترين موارد — و فراتر از آن.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

یک مورد جدید از coronavirus در قبل از میلاد است و نه مربوط به سفر و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار از درون جامعه است. 2:09

مقامات بهداشت در B. C. در حال بررسی پس از یک زن که تا به حال هیچ سفر تاریخچه به مناطق در برخورد با کروناویروس شیوع و تا به حال نشده است در تماس با COVID-19 بیماران آزمایش مثبت برای این بیماری است. این زن در 50s بازدید دکتر با آنفولانزا مانند علائم سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: پنج شنبه.

هنری پنجشنبه به خبرنگاران گفت که این زن با سفر تاریخچه به منطقه آسیب دیده است که یکی از هشت مورد جدید در استان است.

کبک که تا به حال دو موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه گزارش داد یک سوم presumptive مورد روز جمعه در یک فرد که تا به حال در سفر به فرانسه.

انتاریو مقامات بهداشت روز جمعه گزارش جدید در مورد کسی که تا به حال سفر به لاس وگاس. آخرین انتاریو مورد به ارمغان می آورد کل موارد گزارش شده در این استان به 24.

آلبرتا اعلام کرد اولین presumptive مورد در روز پنج شنبه.

در ضمن در شرق انتاریو یک گروه کانادایی که صرف هفته تحت قرنطینه — برای اولین بار در یک کشتی کروز در ژاپن و سپس در یک کنفرانس مرکز در Cornwall, Ont. — انتظار می رود که اجازه خروج از انزوا جمعه.

نخست وزیر جاستین ترودو در دفاع از خود تصمیم به کانادا مرزها به اتباع خارجی که از کشورهایی که شیوع این بیماری در حال گسترش است.

چندین کشور را ممنوع اعلام کرد مسافران از این کشورها اما ترودو گفت: دوشنبه کانادا است که مصرف آن منجر به از کسی که توصیه کرده است در برابر برنامه های سفر و یا محدودیت های تجاری به کشورهای برخورد با COVID-19 موارد است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده بیش از 230 نفر تکان دهنده اضطراب سراسر کشور در هیچ جا بیش از آن در گوشه شمال غربی ایالت واشنگتن که در آن مقامات هستند تا نگران داشتن فضایی برای مراقبت از بیمار آنها انتظار می رود نزدیک به 4 میلیون دلار آمریکا روز جمعه به بیش از یک متل کنار جاده ای.

به سمت جنوب در ساحل اقیانوس آرام گارد ملی کالیفرنیا چتربازان اهتزاز درآمده را از یک هلیکوپتر نظامی ارتش به تحویل ویروس, کیت های آزمایش برای تعظیم از شاهزاده بزرگ کشتی کروز. این کشتی با 3,500 روی دستور داده شد به ماندن در دریا پس از یک مسافر از آن قبلی سفر درگذشت coronavirus و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شدند.

خط کروز گفت: نمونهبرداری از 45 مسافر و خدمه و نتایج انتظار می رود بعد از جمعه.بزرگ شاهزاده خانم است که توسط همان خط به عنوان الماس شاهزاده خانم که در قرنطینه یک پورت ماه گذشته. بیش از 700 نفر در هیئت مدیره آلوده شدند.

در نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای دولت خود را که دیدم آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است.

دیده بان: کارشناسان بالا بردن سوال در مورد ایالات متحده آماده سازی برای COVID-19

منتقدان می گویند دولت ایالات متحده در واکنش به شیوع کروناویروس بود آهسته عنوان تهدید و می توانست بدتر از گسترش. 1:56

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس. این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به این تهدید است.

سنا گذشت و اندازه گیری, روز شنبه برای کمک به مقابله با شیوع امید اطمینان یک ترس عمومی و تسریع دولت در پاسخ به این ویروس

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی و ژاپن

دوم سخت ترین-آمار کشور کره جنوبی نیز ثبت یک کاهش قابل توجه در عفونت های جدید و سازمان بهداشت جهانی به یمن گفت: او از دیدن “نشانه های دلگرم کننده” وجود دارد.

کره جنوبی گزارش داد 505 موارد اضافی جمعه از بالا از 851 روز سه شنبه. این کشور به تبلیغ آن “قابل توجه تشخیصی و درمان توانایی” اما معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت: “این آسان نیست برای پیش بینی در مورد چگونگی وضعیت … می بازی.”

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی در مورد کوروناویروس قدم زدن به عنوان شکوفه های گیلاس شکوفه در روز جمعه در استان سایتاما ژاپن. (Athit Perawongmentha/فردا نیوز)

ژاپن همچنین برای مقابله با برخی تنش ها بیش از آن تصمیم گیری در اطراف شیوع به سئول ابراز “پشیمانی شدید” که ژاپن را قرنطینه همه بازدید کننده از کره جنوبی با توجه به افزایش شیوع بیماری های ویروسی.

ژاپن 14 روز قرنطينه همچنین به درخواست بازدید کنندگان از چین است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

موارد افزایش در آلمان و فرانسه اما ایتالیا باقی مانده است مرکز اروپا شیوع بیماری به ویژه در شمال. این کشور تا به حال 148 مرگ و میر و آن را مرگبارترین سایت برای این ویروس در خارج از چین است.

دولت ایتالیا محدود بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک به حفاظت از افراد مسن که بیشتر در معرض خطر تسلیم شدن به COVID-19. اما با مدارس بسته در سراسر کشور بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ بودند به نام به وظیفه به عنوان آخرین لحظه مربوط به هر حال.

حتی واتیکان بود ضربه توسط ویروس با tiny city-وزارت امور خارجه تایید اولین مورد جمعه اما نمی گویم که آلوده شد. واتیکان اصرار داشت پاپ فرانسیس که بیمار شده است تنها سرد است.

واتیکان گفت که در حال همکاری با مقامات ایتالیایی برای حفظ coronavirus از گسترش با یک تعلیق فرانسیس هفتگی مخاطبان دیده می شود به احتمال زیاد.

یک مرد دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت در ایستگاه واترلو در لندن در روز جمعه. انگلستان در گزارش اول خود را به مرگ یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه. (هنری Nicolls/فردا نیوز)

یک بیمار مبتلا به یک بیماری زمینهای در جنوب شرقی انگلستان درگذشت پنج شنبه بعد از تست مثبت جدید coronavirus تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در انگلستان به تسلیم شدن به این بیماری است.

فردی که نه مشخص است که در میان 115 نفر در انگلستان که آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است.

اسپانیا, در ضمن, تایید کرده است چهارم آن مرگ یک زن مسن در مادرید. مقامات بهداشتی را شناسایی موارد 16 در مرکز سالمندان با حضور او و چهار نفر دیگر موارد در این شهر است. وجود دارد 261 موارد تایید شده در کشور اسپانیا است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

ایران روز جمعه گفت این رمان coronavirus را کشته است 124 در میان مردم 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی به مقامات هشدار داد آنها ممکن است استفاده از “زور” به محدود کردن سفر بین شهرها.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

تهدید ممکن است برای متوقف کردن مردم از استفاده از این بسته در مدارس و دانشگاه ها به عنوان بهانه ای برای رفتن به دریای خزر و ایرانی دیگر نقاط تعطیلات. ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور بالا اهلبیت. مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 تحولات در سراسر جهان

مقامات بهداشت با این که هشدار برای هفته ها از خطرات در کشورهایی که سیستم مراقبت های بهداشتی لازم نیست که منابع و یا ظرفیت برای مقابله با شیوع اشاره کرد که آفریقا یک منطقه از نگرانی های خاص.

در اینجا برخی از آخرین تحولات در کشورهایی که هنوز دیده می شود تعداد زیادی از موارد اما باقی می ماند یک منطقه از نگرانی.

  • دوازده موارد جدیدی از کروناویروس ثبت نام در نیل کشتی کروز همه بدون علامت وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک بیانیه مشترک در روز جمعه. این افراد همه کارگران مصر در کشتی که عنوان شده است به جنوب شهر اقصر بیانیه ای گفت:.

  • کامرون وزارت بهداشت در روز جمعه خود را تایید اولین مورد از coronavirus58 ساله شهروند فرانسوی که وارد در پایتخت یائونده در فوریه. 24. آن مرد گفت: قرنطینه شده در شهر مرکزی بیمارستان. کامرون چهارم صحرای کشور به گزارش coronavirus پس از نیجریه و سنگال و آفریقای جنوبی است.

  • پرو ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirusرئیس مارتین Vizcarra گفت: در یک بیانیه تلویزیونی روز جمعه به این بیماری شروع به گسترش در سراسر جنوب امریکا. بیمار 25 ساله که در حال سفر به اسپانیا و فرانسه و جمهوری چک Vizcarra اضافه شده است. آمریکای جنوبی همسایه آرژانتین و شیلی نیز اعلام کرد خود را برای اولین بار مورد تأیید این هفته در حالی که تعداد موارد تایید شده اند در برزیل.

  • استرالیا که قبلا گفته است که با برنامه ریزی به صورت عمده شیوع اعلام کرد 1 میلیارد دلار استرالیا (در حدود $890 میلیون دلار کانادا) برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19. برخی از کسب و کار در استرالیا بسته شد جمعه در پی نگرانی بیش از موارد مشکوک.

  • سنگاپور ستایش که برای تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس هشدار داد در روز جمعه که مرگ و میر تبدیل خواهد شد و “اجتناب ناپذیر” به عنوان یک جهانی همه گیر پدیدار می شود. بیش از دو ماه پس از آن مورد سنگاپور نگه داشته است عفونت به بیش از 100 نفر با مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>