COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از جنگ ویتنام

برای همه کسانی که بوده است در تلاش برای فرار با Netflix بکشد در حالی که اجتماعی فاصله آماده شدن برای Netflix بکشد نشان می دهد همه چیز در مورد اجتماعی فاصله.

Orange is the New Black خالق Jenji کهن است به اجرایی تولید جدید Netflix گلچین سری, فاصله اجتماعیخواهد شد که تولید از راه دور و تنظیم طول coronavirus بحران در هر خبرنگار هالیوود. Orange is the New Black‘s تارا Herrmann, Blake مک کورمیک و هیلاری Weisman گراهام نیز تولید با گراهام به عنوان مجموعه ای showrunner.

“کار ما به عنوان قصه است برای منعکس کردن واقعیت و در این عجیب و غریب, سردرگم واقعیت همه ما تجربه ما احساس پرشور در مورد پیدا کردن اتصال به همه ما باقی می ماند از راه دور” نشان می دهد تولید کنندگان گفت. “تجربه اجتماعی فاصله در حال حاضر جهانی است اما هیچ فردی داستان همان است. از طریق طیف گسترده ای از قصه ها و لحظات برخی از زمین لرزه و برخی دنیوی ما امیدواریم که برای ضبط یک لحظه در زمان.”

به عنوان هالیوود تولید شده اند مجبور به تعطیل در طول coronavirus همه گیر برخی از نشان می دهد که در ادامه از راه دور با زنده شنبه شب و در اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد تولید قسمت از خانه است. اوایل امروز اعلام شد که یک روز در یک زمان تولید خواهد شد کاملا متحرک قسمت از فیلمبرداری نمی تواند ادامه دهد و پارک و تفریح و سرگرمی را نیز به بازگشت برای یک مراسم ویژه در اواخر این هفته به ضرب گلوله به طور کامل از راه دور در مورد قرنطینه زندگی است.

پارک های تولید کننده Michael Schur هر چند گفت: مهلت روز سه شنبه که بر اساس تجربه خود را در این ویژه “من فکر نمی کنم که هیچ راه این است که یک روش پایدار برای ساخت تلویزیون.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>