COVID-19 تن کشته و بیش از 100 ، 000 آمریکایی

Fما ماه پس از اولین مورد از COVID-19 تایید شد در ایالات متحده آمریکا کشور coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 ضربه 100,047 از 6 شرقی در مه 27, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

که بیشترین تایید مرگ از هر کشور در جهان است. آن را معادل کل جمعیت از متوسط شهرستانها مانند آلبانی, n. y. یا بوکا راتون فلوریدا. آن را بیشتر در آمریکا زندگی می کند از دست داده بودند به جنگ کره و جنگ ویتنام و هفت. 11, 2001 حملات ترکیب شده است.

همچنین در پایان کم از پیش بینی مرگ را تخمین می زند. در ماه آوریل به عنوان مثال مقامات کاخ سفید هشدار داد که بين 100000 240,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 حتی با اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله. محققان مستقل اغلب تولید و حتی بالاتر را تخمین می زند. یک دانشگاه هاروارد سیاست های بهداشتی کارشناس گفت: NPR در 26 ماه مه که ایالات متحده می تواند اضافی 100,000 COVID-19 مرگ و میر در این تابستان به تنهایی.

روزانه متحده coronavirus موارد و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای پس از یک اوج در مارس—از جمله در بسیاری از این کشور سخت ترین ضربه از مناطق مانند شهر نیویورک—اما کارشناسان هشدار داده اند که مناطق روستایی ممکن است را دیده اند بدترین COVID-19 نشده است. و با وجود این پیشرفت دیده ایم که تا کنون صدها نفر از مردم در ایالات متحده هنوز در حال مرگ از coronavirus هر روز. در طول هفته پایان مارس 26 حدود 7000 نفر در آمریکا درگذشت از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 ردیاب.

هر چند تشخیص جدید در حال شروع به کاهش در ایالات متحده منجر جهان در coronavirus موارد و همچنین مرگ و میر. همانطور که از 6 شرقی در مه 27, نزدیک به 1.7 میلیون مورد گزارش شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. (که دست کم اگر هر چیزی با توجه ناکافی تست ظرفیت و تعداد افرادی که توسعه خفیف بیماری و نه به دنبال توجه پزشکی.) و پس از ثابت کاهش در شماره جدید مورد تأیید هر روز این روند به نظر می رسد که معکوس خود را در روزهای اخیر.

که به احتمال زیاد در بخشی به دلیل این کشور تعهد اجتماعی فاصله به نظر می رسد متزلزل به عنوان متحده بازگشایی و تابستان آب و تساوی مردم از خانه های خود.

هر چند ممکن است احساس بدترین بیماری همه گیر است که پشت سر ما بالا سازمان بهداشت جهانی رسمی هشدار داد در 26 ماه مه که “ما درست در وسط موج اول [از coronavirus موارد] در سطح جهان” و گفت: “ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” در بسیاری از نقاط جهان.

آن را غیر ممکن است برای پیش بینی دقیقا زمانی که COVID-19 موارد و مرگ و میر را در سطح کردن خوب. اما کارشناسان می دانند که در صورت عدم وجود یک واکسن است که می تواند گسترده مصونیت اجتماعی فاصله است میان بهترین و تنها راه برای نگه داشتن عفونت بستری و مرگ و مير به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. یک دانشگاه کلمبیا تجزیه و تحلیل منتشر شده مارس 20 تخمین زده است که 36,000 زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر آمریکا به طور گسترده به تصویب رسید و اجتماعی-سیاست فاصله یک هفته زودتر از بسیاری از مکان ها را در اواسط ماه مارس.

100,000 زندگی می کند در حال حاضر از دست رفته در ایالات متحده خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از آنچه اتفاق افتاده است به جای.

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>