COVID-19 ترکیبات آفریقا از قبل موجود بخش بهداشت و درمان مشکلات

آفریقا نخبگان باید یک رکورد از وي در خارج از کشور برای درمان پزشکی. به عنوان جهانی در بخش بهداشت و درمان سگک تحت Covid-19 و پروازهای ماندن آنها مجبور هستند به صورت مزمن وضعیت بیمارستان ها در خانه.

نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari و زیمبابوه سابق رئیس جمهور رابرت موگابه شده اند در میان آفریقا بدنام ترین بالا مشخصات گردشگران پزشکی در سال های اخیر است.

به عنوان COVID-19 pandemic, لوکس از پرواز در خارج از کشور است که دیگر واقعا یک گزینه برای چند ممتاز در آفریقا است.

بیشتر بخوانید:پزشکان اعتصاب تشدید بحران در بخش بهداشت و درمان زیمبابوه

به منظور محافظت از خود را شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی دولت ها در سراسر این قاره را بسته مرزها و توقف ترافیک هوایی. بیش از 30 آفریقا را 57 فرودگاه بین المللی بسته شده اند و یا به شدت محدود پرواز, با توجه به وزارت امور خارجه ایالات متحده.

پرواز انتقالها نشان می دهد تنها چند هواپیما عبور بیش از قاره آفریقا با بسیاری از آنها در پروازهای داخلی.

کم رضایت حتی قبل از COVID-19

یک نظرسنجی که توسط پان-آفریقایی Afrobarometer شبکه تحقیقات به تازگی نشان داد که بیش از نیمی از تمام آفریقایی به بدون مراقبت های پزشکی لازم است حداقل یک بار در یک سال داده شده. چهار در 10 بيمار تجربه انتظار طولانی و یا هرگز دریافت مراقبت در حالی که در حدود یک در هشت بازگو نیاز به پرداخت رشوه به منظور به دست آوردن درمان است.

آفریقایی شناسایی سلامت به عنوان دومین-مهم ترین مشکل ملی خود را دولت باید آدرس با توجه به Afrobarometer. هزینه های مراقبت های بهداشتی در آفریقا است که تقریبا 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی حدود نیمی از میانگین جهانی است.

کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری از کشورها غرق خواهد شد اگر coronavirus گسترش می یابد. اتیوپی تا به حال فقط سه تخت بیمارستان به ازای هر 10 ، 000 نفر در سال 2015 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. جمهوری آفریقای مرکزی دارای سه فن در مجموع و در زیمبابوه پزشکان گزارش داده اند انجام لخت دست, عمل جراحی برای عدم دستکش.

اما با آفریقا نخبگان در حال حاضر ریشه در صفحه اصلی وجود دارد که امیدواریم آنها شروع به صرف پول بیشتر در محلی تجهیزات پزشکی.

کوچک بودجه برای بهداشت و درمان در نیجریه

Nigeria suicide bombing attack in Konduga, Maiduguri hospital(Reuters)

آفریقا بزرگترین اقتصاد نیجریه نیز فاقد بهداشت مناسب زیرساخت

در نیجریه حدود 41 درصد گزارش مشکلات در به دست آوردن مراقبت های پزشکی با توجه به Afrobarometer بررسی. این نه به عنوان یک شگفتی آمده با توجه به پایین مراقبت های بهداشتی هزینه توسط دولت در سال های اخیر با وجود توافقات قبلی.

در سال 2001 سران دولت گرد هم آمدند در ابوجا, نیجریه و توافق کردند که حداقل 15 درصد از بودجه ملی هر کشور باید شخم زده به بخش بهداشت و درمان.

در عین حال این واقعیت به نظر می رسد بسیار متفاوت در نیجریه و بسیاری از کشورهای دیگر. “در واقع در سه سال گذشته بوده است معلق در هوا در حدود 3.9 درصد (در نیجریه). به طوری که دور از جایی که ما قرار بود” می گوید: دکتر اسامه Enabulele سابق رئیس جمهور نیجریه انجمن پزشکی. این است که بیشتر برجسته شده در این واقعیت است که حدود 60 درصد از تمام نیجریه به دنبال درمان های پزشکی در کلینیک های خصوصی به جای بیمارستان های دولتی.

ادامه مطلب:رئیس جمهور نیجریه Buhari, بازگشت به خانه پس از درمان پزشکی

در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت و اهدا کنندگان خصوصی شده اند و تلاش برای بهبود وضعیت. برای مثال در این کشور تنها پنج تست امکانات چهار نفر از آنها عمومی و یکی از آنها خصوصی است. این تعداد در حال حاضر مطرح شده است تا نه است.

“برخی از دولت های ایالتی برای مثال جلوتر رفته اند برای تهیه به عنوان بسیاری از 20 هواکش از یک پایه از حدود یک یا دو” Enabulele می گوید. در خارج سرمایه گذاری به سیستم مراقبت های بهداشتی در حال کمک به ارائه اضافی حفاظتی تجهیزات تست کیت و دستگاه تهویه مصنوعی, او می گوید.

“ما شده اند از دست دادن حدود 2 میلیارد دلار (€ 915 میلیون دلار) سالانه در حساب از گردشگری پزشکی است و بدیهی است که کمک نمی کند مجلل, فعالیت, برنامه های, پروژه ها و فعالیت ها در زیرساخت های بهداشت و درمان در کشور ما می گوید:” Enabulele.

این COVID-19 ممنوعیت سفر ارائه فرصتی به او می گوید. “من این را تجربه به عنوان یکی است که نخبگان و به خصوص غنی آنهایی که در حال حاضر خود را متعهد بیشتر به ارائه برای بخش بهداشت و درمان.”

زیمبابوه نخبگان در مراحل

Zimbabwe | Medical workers are preparing for possible corona cases(Reuters/P. Bulawayo)

بیش از یک دوجین coronavirus موارد در زیمبابوه تایید شده است اما وجود تنها یک مرکز آزمایش در کل کشور

منجمد پزشکی, پست, پایه, پزشکی, کمبود, کمبود آب, صف های طولانی در بیمارستان ها و پزشکان در اعتصاب است. “زیمبابوه را در سیستم مراقبت های بهداشتی در شکل بد … و پس از آن آمد COVID-19 می گوید:” برکت Gwanyira از هراره مبتنی بر سازمان های غیر دولتی و شهروندان سلامت سازمان دیده بان.

در زیمبابوه به COVID-19 همه گیر است تشدید مراقبت های بهداشتی بحران است که در سال. وجود دارد در حال حاضر 14 تایید موارد coronavirus و تنها یک مرکز آزمایش در کل کشور در ویلکینز بیمارستان در هراره.

سی سال Zororo Makamba, یک روزنامه نگار شناخته شده بود و اولین ثبت مرگ مرتبط با COVID-19. او در حال درمان در ویلکینز بیمارستان و برادر خود را از گزارش در شرایط وخیم در تاسیسات. عدم شاخه مانع استفاده از ونتیلاتور و ضروری پزشکی تا به حال به منابع توسط Makamba خانواده.

به تازگی دولت unfroze 4,000 پست برای سلامت کارگران است. “ما هنوز پرستاران که در حال رفتن به محل کار به دلیل آنها نمی باید لباس های محافظ می گوید:” Gwanyira. “این موضوع حتی قبل از COVID-19 شیوع. آنها در آب برای شستن الکل پاک از سواب.”

فقدان اصول اولیه مانند آب و برق را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی برای سال Gwanyira می گوید. در حال حاضر او شاهد مختلف چگونه ثروتمند پله در برای کمک به.

ارتباطات از راه دور مغول تلاش Masiyiwa اهدا کرده است 45 هواکش به بیمارستان های دولتی. پیشرو سوخت شرکت Sakunda منابع درگیر در نوسازی و بهسازی دو بیمارستان در هراره.

اما Gwanyira نگران است که این بیمارستان تنها در دسترس کسانی که می توانند هزینه درمان است.

مراقبت های بهداشتی کمک های محدود

در حالی که در حال رشد است و امید است که سرمایه گذاری در سیستم مراقبت های بهداشتی را افزایش با توجه به رشته نخبگان این اقدامات در برابر گسترش COVID-19 نیز پیامدهای نامطلوب.

محدودیت های مسافرتی را به حال نگران عوارض: کمک به سازمان ها در حال مبارزه برای نگه داشتن تجهیزات و پرسنل در حال حرکت در یک منطقه که در آن میلیون ها نفر تکیه بر کمک از خارج برای مراقبت های اولیه.

“سفر محدودیت هایی که قرار داده شده است در محل توسط بسیاری از دولت ها را به خطر اندازد توانایی ما برای ما و کارکنان ما کمک های انسان دوستانه که در آن آنها مورد نیاز است می گوید:” پاتریک یوسف ورودی مدیر منطقه ای برای آفریقا از کمیته بین المللی صلیب سرخ.

برخی از سازمان ها از جمله Medecins Sans Frontieres (MSF) می گویند که آنها با عجله پرسنل به برخی از مکان قبل از مرز تعطیلی و لوازم برای حفظ امکانات در حال اجرا برای هفته های آینده از آنجا که دولت ها باید نگه داشته مرزهای باز برای کمک های انسان دوستانه.

به عنوان COVID-19 موثر هل غنی به سرمایه گذاری در محلی پزشکی زیرساخت یک فرصت برای حل مسائل در اطراف سیستم مراقبت های بهداشتی در آفریقا باز کرده است. اما شک و تردید بیش از که در نهایت به نفع و چه اتفاقی می افتد هنگامی که سفر محدودیت ها برداشته باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>