COVID-19 مورد افزایش در 41 کشور ایالات متحده; افزایش می ترسید پس از تاریخ 4 ژوئیه جشن

آخرین:فلوریدا بزرگترین شهرستان, دستور, رستوران ها و سالن های ورزشی بسته دوباره شنبه به دلیل افزایش در تایید co

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

آخرین:

فلوریدا بزرگترین شهرستان, دستور, رستوران ها و سالن های ورزشی بسته دوباره شنبه به دلیل افزایش در تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان به عنوان ایالات متحده پدید آمده از یک چهارم جولای آخر هفته پیک نیک احزاب استخر و ساحل گردش است که مقامات بهداشت ترس می تواند سوخت به سرعت در حال بدتر شدن شیوع.

دیدم در اثر محدودیت برداشته و سپس معکوس پس از تجدید حیات از موارد دیده شده است در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر و انتظار می رود که دوباره بعد از تعطیلات که دیدم حزب را برانگیخت و sunbathers جمع آوری بسیاری از بدون ماسک در یکی از بزرگترین تعطیلات آخر هفته از تابستان است.

موارد تایید شده در حال افزایش در 41 از 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا و درصد آزمون آینده را مثبت برای این ویروس در حال افزایش است در 39 متحده است.

فلوریدا که برای تمام زمان بالا از 11,400 موارد شنبه و دیده خود را تست مثبت رای بیش از دو هفته گذشته رسیدن به بیش از 18 درصد بوده است به خصوص ضربه سخت همراه با دیگر Sunbelt متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس.

ساکنان محلی جهانرو, گی, امتیاز پلیس در حالی که در اعتراض به بسته سواحل در چهارم جولای در گالوستون تگزاس. (Adrees Latif/فردا نیوز)

در فلوریدا میامی-Dade County, جمعیت 2.7 میلیون شهردار کارلوس Gimenez صادر اضطراری جهت بسته شدن رستوران ها و برخی دیگر از مکان های سرپوشیده و هفت هفته پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

"ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی" Gimenez در بیانیه ای گفت.

سالن مو و فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند همراه با استخر هتل و اردوهای تابستانی. سواحل را بازگشایی در این شهرستان در روز سه شنبه پس از بسته شدن بیش از آخر هفته.

"اما اگر ما با دیدن ازدحام مردم و زیر بهداشت عمومی قوانین من مجبور خواهد شد به نزدیک سواحل دوباره" شهردار هشدار داد.

مقامات در تگزاس گفت: بیمارستانها در خطر غرق شدن است. بستری شدن در بیمارستان ایالت رسید گذشته 8,000 برای اولین بار در طول تاریخ چهارم جولای آخر هفته بیش از چهار برابر افزایش در ماه گذشته است.

هوستون مقامات گفت: واحد مراقبت های ویژه وجود دارد که بیش از ظرفیت.

سازمان دیده بان | اپیدمیولوژی در COVID-19 سریع جهانی افزایش, اقیانوس اطلس حباب و ساحل بشود:

دکتر کریستوفر Labos می گوید coronavirus است که هنوز هم در گردش حتی زمانی که اعداد به نظر می رسد بسیار کم و بهداشت عمومی اقدامات هنوز هم باید به دنبال به نگه داشتن آن را تحت کنترل. 8:18

در امتداد مرز با مکزیک دو به شدت بیمار بيماران پرواز صدها کیلومتری شمال دالاس و سن آنتونیو به دلیل بیمارستان ها در دره ریو گراند کامل بودند.

در آریزونا تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته 100,000. مقامات بهداشتی دولت گفت: بیش از نیمی از کسانی که آلوده و یا بیش از 62,000 هستند تحت 44.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت گفت: افزایش است رانده می شود در بخش بزرگی از افراد جوان است که بی توجهی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و هشدار داد که آنها به راحتی می تواند گسترش آن تر و بیشتر مردم آسیب پذیر است.

Coronavirus سرزنش است برای بیش از 535,000 مرگ و میر در سراسر جهان از جمله بیش از 130,000 در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بود در حدود 2.9 میلیون هر چند تعداد واقعی عفونت اعتقاد بر این است به 10 برابر بالاتر است.

بهداشت حرفه ای اداره COVID-19 آزمون به سالمندان بومی گوارانی در برزیل. (مائورو پیمنتل/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در ضمن سه نفر برتر ایالات متحده در سازمان پزشکی با صدور نامه ای سرگشاده خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک فاصله اجتماعی و شستن دست ها اغلب برای کمک به جلوگیری از "بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است."

انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن پرستاران و انجمن بیمارستان های آمریکا صادر شده و این درخواست در شرایطی که از یک ماسک-پوشیدن منظور از واشنگتن است. این نامه گفت: اقدامات انجام شده در اوایل که کمک کند گسترش COVID-19 "شد بیش از حد به سرعت رها شده است."

کاخ سفید دوباره رد تماس برای سراسر کشور سفارش به پوشیدن پوشش صورت.

ظاهر می شود در فاکس و دوستانکاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند و این موضوع به عنوان یک دولت مهم است.

"ما اجازه می دهد ما فرمانداران محلی و محلی ما شهرداران به وزن در که" او گفت:.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

به عنوان 3:07 p. m. ET در دوشنبه کانادا تا به حال 105,774 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 69,454 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,732.

انتاریو دادگاه خواهد شد در شخص دادرسی دوشنبه پس از توقیف برای ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وزارت دادستان کل گفت: دادگاه دوباره باز خواهد شد به تدریج با هدف داشتن تمام دادگاه های عملیاتی توسط Nov. 1. Courthouses بسته شده اند پس مارس 16 با برخی از عملیات در حال حرکت آنلاین.

اولیه طرح بود که 149 دادگاه در هر دو دادگاه عالی دادگستری و دادگاه انتاریو از عدالت باز امروز برای محاکمه و اولیه سوالات در 44 مکان اما در روز شنبه وزارت اعلام کرد که دو نفر از کسانی که در محل بودند هنوز رتبهدهی نشده است آماده به بازگشایی شده است.

در courthouses که در حال بازگشایی خواهد شد پلکسی گلاس موانع در دادگاه, مصاحبه, اتاق, مصرف ادارات و در شمارنده.

سازمان دیده بان | جدید P. E. I. موارد به ما یادآوری خطر هنوز هم در حال حاضر رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید:

هر چند نا امید 2 جدید COVID-19 موارد در P. E. I., Dr. Heather موریسون می گوید تماس با ردیابی تست شده منفی است. 8:01

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

بیش از 200 نفر از دانشمندان به نام برای سازمان بهداشت جهانی و دیگر اذعان کرد که coronavirus گسترش می تواند در هوا — یک تغییر است که می تواند تغییر برخی از اقدامات فعلی گرفته شده برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

در نامه منتشر شده در این هفته در مجله بیماری های عفونی بالینی دو دانشمند از استرالیا و آمریکا نوشت که مطالعات نشان داده اند "فراتر از هر شک معقول است که ویروس ها منتشر شد در طول بازدم صحبت کردن و سرفه در microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا."

این بدان معناست که مردم در برخی شرایط داخلی می تواند در معرض خطر بیشتری از آلوده شدن بیش از آنچه قبلا تصور.

که به مدت طولانی نگهداری می شود که COVID-19 است گسترش از طریق بزرگتر قطرات تنفسی است که سقوط به زمین اغلب زمانی که مردم سرفه یا عطسه.

آن را رد کرده است امکان انتقال هوابرد به جز برای برخی در معرض خطر و روشهای پزشکی مانند زمانی که بیمار برای اولین بار قرار داده و در دستگاه تنفس.

در بیانیه ای در روز دوشنبه آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: آن آگاه بود از این مقاله و بررسی آن با کارشناسان فنی.

سازمان دیده بان | قطرات میکروسکوپی توضیح COVID-19 گسترش در برخی از موقعیت ها استاد می گوید:

امضا کنندگان این نامه خواستار این است که به تغییر و توصیه های خود را در اطراف COVID-19 هوابرد انتقال می گوید: این امر می تواند عاقلانه برای انجام تا آنجا که ما می تواند به کم کردن ویروس. 6:00

هند پیشی روسیه با جهان سوم بیشترین تعداد رمان coronavirus موارد در حدود 700,000 با توجه به آخرین داده ها به عنوان شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

وزارت بهداشت داده در روز دوشنبه نشان داد بیش از 23,000 موارد جدید در گزارش قبلی 24 ساعت پایین کمی از روز یکشنبه رکورد افزایش تقریبا 25,000.

شده اند وجود دارد تقریبا 20,000 مرگ و میر در هند پس از اولین مورد تشخیص داده شد وجود دارد در ماه ژانویه است.

هند در حال حاضر در جهان سوم بدترین آسیب دیده کشور پشت تنها ایالات متحده و برزیل.

در کلکته مردم دوش دولت سلامت کارگران با گل به افتخار آنها. روز دوشنبه از هند پیشی گرفت و روسیه برای تبدیل شدن به کشور های جهان سوم بیشترین تعداد رمان coronavirus موارد در حدود 700,000. (Dibyangshu سرکار/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آن دیده می شود هشت برابر تعداد موارد به عنوان چین که مشابه به اندازه جمعیت و که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

مقامات گفتند که تا به حال معکوس تصمیم به بازگشایی تاج محل هند, معروف ترین جاذبه های توریستی در شهر آگرا در 200 کیلومتری جنوب دهلی نو روز دوشنبه پس از موجی از موارد جدید در این منطقه است.

اما برخی دیگر از بناهای تاریخی در داخل و اطراف پایتخت دهلی نو افتتاح شد در روز دوشنبه و البته با تعداد بسیار کمی از بازدید کنندگان. هند هل دادن به جلو با تسهیلات به آن بیش از دو ماه از مستند, در میان تیره و تار پیش بینی های اقتصادی.

مقامات یونان می گویند اکثریت موارد جدید گزارش وجود دارد دوشنبه آمده اند از گردشگران پس از یک دور جدید از مرز و فرودگاه دهانه هفته گذشته است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 43 تازه تایید موارد ثبت شده در آخرین 24 ساعت گزارش دوره 36 که تشخیص داده شد در گردشگری نقاط ورود.

یک راننده اتوبوس می ایستد در مقابل وسیله نقلیه خود را به عنوان که گردشگران با پوشیدن ماسک موج از یک اتوبوس پس از ورود خود را در نیکوس Kazatzakis فرودگاه بین المللی در Heraklion جزیره کرت, یونان در روز چهارشنبه. (هری Nakos/آسوشیتد پرس)

گردشگری حیاتی برای صنعت و اقتصاد و محدودیت برای مسافران شده اند کاسته در هفته های اخیر.

گردشگران بسیاری در حال حاضر در معرض تنها به نقطه چک.

تعداد موارد تایید شده در یونان بود در 3,562 در حالی که مرگ و میر بدون تغییر بود در 192.

از فیلیپین گزارش شده بزرگترین سنبله در coronavirus عفونت در روزهای اخیر بالا بردن امکان آن شلوغ سرمایه ممکن است قرار می گیرد و تحت سخت مستند.

وزارت بهداشت گزارش 2,434 موارد در روزهای اخیر بسیاری از آنها در شهر مانیل بالا بردن تعداد موارد در سراسر کشور به بیش از 44,250 از جمله 1,297 مرگ و میر. عفونت و مرگ و میر در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

وزیر کشور ادواردو Ano گفت: این امکان وجود دارد که سرمایه منطقه ممکن است بازگشت به یک مستند اگر سربازان ارتش همچنان ادامه دارد و بیمارستان ها پر کنید دوباره.

یک رفت و آمد متوسط بررسی شده است توسط یک کارگر قبل از اینکه اجازه هیئت مدیره در یک اتوبوس در مانیل فیلیپین است. (عزرا Acayan/گتی ایماژ)

حداقل یکی از عمده مانیل بیمارستان, چینی, عمومی بیمارستان و مرکز پزشکی گفت: آن COVID-19 بخش در حال اجرا در ظرفیت کامل و درخواست کرد که از بیماران گرفته می شود در جای دیگر.

رهبر استرالیا پرجمعیت ترین دولت می گوید دولت او تصمیم به بستن مرز خود را با ضربه ویکتوریا دولت نشانه یک مرحله جدید در این کشور coronavirus بیماری همه گیر.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian تا به حال مدت طولانی است که یک منتقد می گوید که بسته مرزهای خود را به حالت زمانی که مرکز آن سیدنی استرالیا تا به حال بزرگترین تعداد COVID-19 موارد است.

اما او تا به حال تغییر موضع خود در حفظ استرالیا داخلی مرزهای باز به این دلیل که وضعیت در ملبورن, پایتخت ویکتوریا, بی سابقه بود.

اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید شناسایی شده در ملبورن در هفته های اخیر بودند از جامعه انتقال است. در همه جا دیگری در استرالیا, اکثریت قریب به اتفاق موارد آلوده شدند و یا خارج از کشور بوده است آلوده بازگشت مسافر Berejiklian گفت.

"چه اتفاق می افتد در ویکتوریا هنوز رخ داده است در هر نقطه دیگری در استرالیا," او گفت:. "این یک بخش جدید از این بیماری همه گیر و مانند آن نیاز به یک نوع جدید از پاسخ."

مقامات بهداشت با یک سواب نمونه ای از یک مرد در درب غربالگری و تست برای COVID-19 در پاکستان است. کشور وزیر امور خارجه برای آزمایش سلامت مثبت در روز دوشنبه. (Aamir قریشی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پاکستان و وزیر امور خارجه برای سلامت ظفر میرزا آزمایش مثبت برای coronavirus آخرین مشخصات بالا وزیر دولت به قرارداد ویروس.

وزیر امور خارجه Moahmood قریشی جمعه اعلام کرد که او بیش از حد آزمایش مثبت برای ویروس.

پاکستان ثبت کرده است 231,813 عفونت و 4,762 مرگ و میر. نخست وزیر عمران خان حاضر به اعمال دقیق مستندات و کاسته است بسیاری از محدودیت. او دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک و جسمی فاصله هر چند اکثر مردم به خصوص فقرا و ساکنان در تراکم شهرها قادر به نگه داشتن خود را از راه دور.

پاریس's, موزه لوور که در خانه های مونا لیزادوباره شنبه پس از چهار ماه coronavirus مستند و بدون آن معمول بزرگ کثیری.

یک بازدید کننده با پوشیدن یک ماسک صورت طول می کشد یک تصویر در مقابل لئوناردو داوینچی شاهکار مونالیزا. پاریس, موزه لوور, که در خانه های نقاشی بازگشایی دوشنبه پس از چهار ماه coronavirus مستند. (فرانسوا Guillot/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ماسک صورت بودند باید و تعداد بازدید کننده محدود بود با رزرو مورد نیاز است. در میان قطره ای از بازگشت گردشگران شد زینو Vandenbeaghen که سفر از بلژیک برای لذت بردن از فضای غیر معمول در هر دو موزه لوور و کاخ ورسای.

حدود 70 درصد از غول موزه — 45,000 متر مربع از فضا — مسکن 30,000 موزه لوور گسترده ای از آثار است دوباره در دسترس بازدید کنندگان گرسنگی هنر در مستند.

"این بسیار عاطفی برای تمام تیم ها که آماده اند این بازگشایی" گفت: Jean-Luc مارتینز مدیر موزه.

بخش عمده ای از بازدید کنندگان به آنچه که در جهان بود, ترین-بازدید از موزه قبل از همه گیر مورد استفاده از خارج از کشور رهبری مسافران از ایالات متحده است.

موزه لوور است و به امید بازگشایی جذب خواهد کرد و بازدید کنندگان از نزدیک به صفحه اصلی از جمله منطقه پاریس است نیروبخش برای شیرجه رفتن در اعداد است.

سازمان دیده بان | از بازگشایی موزه لوور در پاریس با سخت امنیتی و اقدامات احتیاطی در COVID-19:

موزه مدیر می گوید: تعداد بازدید کنندگان بسیار محدود است که برخی ممکن است پیدا کردن خود را در یک لحظه نادر: 'به تنهایی در مقابل مونا لیزا.' 0:47

مارتینز گفت: موزه انتظار داشتم که فقط از 7 ، 000 بازدید کننده در روز بازگشایی. قبل از همه گیر به عنوان بسیاری از 50 ، 000 نفر در هر روز تور لوور در شلوغ ترین ماه های تابستان.

تعداد coronavirus موارد در قطر بیش از 100,000 روز دوشنبه با 546 موارد جدید اضافه شده و پنج کشته در 24 ساعت گذشته.

با جمعیت حدود 2.7 میلیون نفر انرژی-غنی ایران دارای یکی از بالاترین سرانه تعداد موارد تایید شده.

کنیا و رئیس جمهور اوهورو کنیاتا اعلام کرد روز دوشنبه یک مرحله به مرحله بازگشایی این کشور از COVID-19 مستندات بلند کردن محدودیت های سفر در داخل و خارج از نایروبی پایتخت و امکان سفر هوایی برای از سرگیری.

کنیاتا گفت: این کشور به یک سطح معقول از آمادگی برای بخشی از شل شدن محدودیت اما خواست احتیاط و هشدار داد در برابر بی پروا رفتار.

تجاری داخلی و پروازهای مسافری در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد در 15 ژوئیه کنیاتا گفت: در حالی که مسافرت های بین المللی از سر گرفته خواهد شد Aug. 1

یک آرایشگر تمایل به مشتری در حالی که با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. کنیا و رئیس جمهور روز دوشنبه اعلام کرد مرحله به مرحله بازگشایی این کشور از COVID-19 مستندات بلند کردن محدودیت های سفر در داخل و خارج از نایروبی پایتخت و امکان سفر هوایی برای از سرگیری. (تونی Karumba/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مساجد و کلیساها اجازه خواهد داشت برای میزبانی, خدمات, دوباره, اما برای حداکثر یک ساعت با تنها 100 نمازگزاران مجاز در یک زمان.

کنیا تایید کرده بود نزدیک به 7,900 موارد coronavirus در جولای 6, با 160 مرگ و میر با موارد همچنان رو به صعود است. در شنبه 389 عفونت های جدید گزارش شده در کشور بزرگترین واحد-روز پرش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب