COVID-19 مورد افزایش در کشتی کروز به عنوان چین می گوید دیگر, دکتر, درگذشت

ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان گفت: آنها باید تایید 88 بیشتر در مورد از این ویروس جدید در یک قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو.

این موارد جدید را به مجموع در الماس شاهزاده به 542.

امور جهانی کانادا گفته بودند 256 کانادایی در هیئت مدیره کشتی. از کسانی 32 آزمایش مثبت برای COVID-19 است که ناشی از کروناویروس جدید.

کانادایی و دارندگان اقامت دائم که سالم خواهد بود واجد شرایط به هیئت مدیره پرواز چارتر است که در حال حاضر انتظار می رود به ترک ژاپن در روز پنج شنبه.

عنوان قبلی با پروازهای چارتر آوردن مردم به کانادا از شیوع این کانون در ووهان, چین با پرواز خواهد رسید در CFB ترنتون. از آنجا مسافران را گرفته و به سوی AV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., برای 14 روز در قرنطینه.

امور جهانی گفت: این امر در ادامه به ارائه پشتیبانی برای افرادی که اقامت در ژاپن پس از برگ هواپیما.

روز دوشنبه بیش از 300 آمریکایی مسافران از جمله 14 که تست مثبت برای coronavirus فرود آمد پشت در ایالات متحده پس از آنها پرواز از ژاپن در پروازهای چارتر. آنها در قرنطینه پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

دولت ژاپن بارها در دفاع از اثربخشی قرنطینه و bristled در برابر انتقاد که کشتی شد یک ویروس انکوباتور به جای یک مرکز قرنطینه.

Westerdam مسافران بازگشت به خانه

در ضمن مسافران از دیگر کشتی کروز که لنگر انداخت در کامبوج در هفته گذشته پس از تبدیل دور در پنج پورت دیگر انتظار می رود برای شروع پرواز در روز سه شنبه پس آزمون برای کروناویروس جدید این کشور به نخست وزیر گفت.

یک زن آمریکایی که تا به حال شده است در Westerdam کشتی کروز آزمایش مثبت برای این ویروس در آخر هفته پس از یک پرواز خاص اجاره توسط کروز خط رسیده مالزی باعث تجدید موشکافی برای صدها نفر از مسافران و خدمه هنوز در هیئت مدیره و یا در ساحل در کامبوج.

روز یکشنبه دو کانادایی که روی Westerdam بازگشت به خانه از طریق فرودگاه ونکوور. مقامات بهداشتی کانادا خواسته اند مسافران بودند که در کروز به منزوی کردن خود برای 14 روز و گزارش به محلی مقامات بهداشت عمومی در عرض 24 ساعت به نظارت برای علائم COVID‑19.

Holland America Line است که متعلق به شرکت کروز کارناوال های غول پیکر پارسیان گفت: 255 مهمانان و 747 خدمه هنوز روی Westerdam که لنگر انداخت در بندر سیهانوکویل در کامبوج روز جمعه در انتظار ترخیص کالا از گمرک.

“پیش بینی ما این را چند روز و تا حد زیادی قدردانی کامل از تمام مقامات درگیر در حل و فصل این وضعیت” یک بیانیه از خط کروز گفت.

یکی دیگر از 406 مسافران که منتقل شده است به پنوم پن آزمایش منفی برای عفونت است.

مدیر بیمارستان می میرد و در سخت ضربه ووهان

چین در همین حال گزارش شده 1,886 موارد جدید و 98 مرگ و میر بیشتر در روز سه شنبه. که افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

شیوع است موجب اختلال و چین ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال برای اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو نیز که به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

با وجود قوانین سختگیرانه در استفاده از ماسک و ایمنی مناسب پزشکی کارگران شده اند برجسته در میان قربانیان به خصوص در مرحله اولیه از وقوع.

ووهان سلامت اداره اعلام کرد و گفت Liu Zhiming یک مدیر بیمارستان آلوده شد و درگذشت با وجود “all-out” در تلاش برای او را نجات دهد.

او حداقل هفتم کارگر بهداشت به مرگ از COVID-19 بیماری در میان بیش از 1700 پزشکان و پرستاران است که باید تبدیل به بیمار. مرگ می آید به عنوان مقامات با احتیاط تشویق یک کاهش در تعداد روزانه موارد و مرگ و میر همراه با نتایج حاصل از یک مطالعه نشان می دهد اکثر افرادی که قرارداد این ویروس تنها با تجربه علائم خفیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>