COVID-19 بازی سرزنش تشدید آنلاین با آگهی مبارزات انتخاباتی پرداخت برای چین و ایالات متحده

وجود دارد در حال رشد است واکنش نسبت به چین در میان برخی از مردم در ایالات متحده برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و چینی رسانه های دولتی هل دادن به عقب با یک مهاجم کمپین تبلیغاتی آنلاین.

بیش از چند هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سرزنش چین به صورت همه گیر و گفت نکردن اطلاعات و متوقف باید این ویروس را قبل از گسترش آن در گذشته مرزهای خود را, اما شاید آن را “انتخاب کنند.” و چین به طور فزاینده ای هدف ایالات متحده برای بی مهارت خود را coronavirus پاسخ.

در حال حاضر دوئل مبارزات ramping تا به صورت آنلاین با یک سری از تبلیغات پرداخت می شود توسط رسانه های دولتی چین و جمهوری خواهان برای انتخابات در ماه نوامبر.

“در ابتدا همه نوع تلاش برای درک آنچه که قرار بود [با این ویروس] و آنچه باید انجام شود” گفت: دانشگاه استنفورد محقق ونسا Molter که در حال مطالعه آنلاین چین مبارزات انتخاباتی آگهی.

“[اما اکنون] وجود دارد حرکت به سوی, ‘درست این است که روایت ما می خواهید برای ترویج. اجازه دهید آن را خارج وجود دارد.”

و در حالی که دانشمندان در سراسر جهان با عجله برای یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و بیماری همه گیر تحت کنترل برخی هشدار می دهند افزایش تضاد است و آن را سخت تر برای آنها را به انجام کار خود را.

یک جمهوری خواه انتخابات استراتژی

مغلوب ساختن پیشی جستن ramped تا شعارهای خود به سمت چین این هفته در تماس تلفنی با این بیماری همه گیر “بدترین حمله” تا کنون در ایالات متحده است.

“این است که بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی. شده است وجود دارد هرگز یک حمله شبیه به این” او به خبرنگاران گفت در دفتر بیضی در روز چهارشنبه.

“و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را می تواند متوقف شده است در منبع. آن را می تواند متوقف شده است در چین. آن را باید متوقف شده است درست در منبع آن نبود.”

کاخ سفید نیست و به تنهایی در فشار چین برای پاسخ در مورد دست زدن به آن از coronavirus. کشورهای دیگر مانند استرالیا خواستار تحقیقات مستقل.

اما با توجه به یک یادداشت به بیرون درز سیاسی از ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته که با این نسخهها کار به انتخاب اوباما به آمریکاآن را نیز تبدیل به یک استراتژی مبارزات انتخاباتی به عنوان ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

ده ها تن از پرداخت جمهوریخواه تبلیغات سرزنش چین برای coronavirus سیل Facebook اغلب استفاده می شود به عنوان یک ابزار مالی توسط نامزدها برای انتخابات برنامه شامل لینک های هدایت کاربران به کمک مالی.

این تصویر از نامزد Kathaleen دیوار جدید آگهی مبارزات انتخاباتی نشان میدهد که چگونه دو چین برای coronavirus بیماری همه گیر. (Kathaleen دیوار برای کنگره/یوتیوب)

جمهوری خواه کیسی عسکر در فلوریدا تاجر در حال اجرا برای کنگره منتشر تبلیغ در Facebook که می گوید چین “دروغ در مورد کوروناویروس” و “انداخته ووهان همه گیر در جهان است.” تگزاس جمهوریخواه نامزد Kathaleen دیوار منتشر مشابه میلادی آغاز می شود که “چین مسموم مردم ما” را نشان می دهد و این ویروس پرواز در سراسر اقیانوس به آمریکا

در یکی دیگر از انتخابات, آگهی وقت نیویورک سناتور آنتونی Palumbo نشان می دهد چین شارژ با یک تروریست جرم بیش از آن coronavirus پاسخ برای کمک به کسب و کار جمع آوری خسارت و غرامت.

چینی تبلیغات داشتن یک تاثیر قابل توجهی’

در طرف دیگر از جهان چین مبارزه با مهاجم های تبلیغاتی به رنگ آن coronavirus پاسخ شفاف و موثر و به تغییر سرزنش را بر روی ایالات متحده است.

“پوشش های برچسب چین باید برای بازگشت به کاخ سفید” می خواند یکی از آخرین Facebook تبلیغات از رسانه های دولتی خروجی صدای آمریکا.

رادیو فردا نیز در حال اجرا است و این به طور گسترده ای مشاهده ویدئو انیمیشن که مسخره ایالات متحده coronavirus پاسخ. وجود ده ها پست های دیگر مانند آن را در Facebook را جستجو آگهی کتابخانه.

سازمان دیده بان رادیو فردا تصویری:

“در همان زمان که این تصویر مثبت از چین بوده است و ترویج آن را نیز که ایالات متحده ممکن است در گسل” گفت: Molter از دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه که مطالعات تاثیر منفی فن آوری اطلاعات.

“اما به خصوص که این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن ایالات متحده سخت است چرا که کاخ سفید شکست خورده است.”

Molter می گوید: چینی ها تبلیغات تلاش رسیده است و ده ها میلیون نفر از Facebook کاربران از اواسط فوریه که آن ها شروع به رقیب روسیه در کمپین دروغ در آخرین انتخابات آمریکا.

استنفورد تخمین روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس به دست آمده حدود 40 میلیون برداشت در آن تاثیر عملیات در اطراف 2016 انتخابات.

“تاثیر واقعا گسترده ای برای رسیدن به” او گفت:.

همچنین در باز. بسیاری از این تبلیغات در حال پخش توسط رسانه های دولتی چین با تایید حساب و میلیون ها نفر از پیروان. برای مثال CGTN های دولتی چین اخبار آژانس در حال اجرا برخی از این تبلیغات تا 100 میلیون لایک در Facebook — بیش از سه گانه که از سی ان ان.

در تابستان گذشته توییتر تصمیم به ممنوعیت تمام رسانه های دولتی تبلیغات پس از چین تبلیغات علیه معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ باعث یک واکنش. Molter استدلال می کند که سایت ها از جمله Facebook و YouTube باید به دنبال کت و شلوار.

“من فکر می کنم این امر می تواند روشن مرحله اول به سادگی می گویند” ما دیگر به گرفتن پول از دولت در رسانه ها به گسترش آن تبلیغات است.’ اما این سیاست تصمیم,” او گفت:.

سرکوب مطبوعات آزاد

همه این تبلیغات و اظهارات در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر با نفوذ چین ترک را در آن مطبوعات آزاد می گوید: ملیسا چان یک روزنامه نگار آمریکایی که گزارش ها در چین و الجزیره را به پکن خبرنگار تا مطبوعات و اعتبار لغو شد توسط دولت در سال 2012.

در ماه مارس پکن لغو اعتبار از روزنامه نگاران شاغل در چین برای نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال.

“آن را بدتر و بدتر” گفت: چان از سرکوب مطبوعات است.

این خبرنگاران با وال استریت ژورنال در میان کسانی که مجبور به ترک پس از آنکه چین اعلام کرد این امر اخراج روزنامه نگاران آمریکایی از سه اصلی روزنامه های ایالات متحده در ماه مارس است. (گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ)

چان است مراقب باشید به تمایز بین نوظهور جمهوری خواه روایت و حمایت دولت چین تبلیغات.

“وجود دارد برخی از نحوهی اما آنها اساسا متفاوت,” او گفت:. “در ایالات متحده, شما هنوز هم انواع مختلفی از صداها در نظر آنها چگونه می خواهند به رویکرد چین است. این یک مسیه چشم انداز است.”

و در حالی که کاخ سفید پیام ممکن است به نظر می رسد هماهنگ روزنامه نگاران و سیاستمداران هنوز هم حق انتقاد از آن می گوید چان.

“مردم گرفته می شود به زندان و زندانی و اگر آنها در برابر دولت چین پیام.”

منبع داستان

بخش بزرگی از بازی سرزنش بین ایالات متحده و چین حول محور چگونه و از کجا این ویروس نشات گرفته است. هر دو طرف با اشاره انگشتان دست در هر یک از دیگر.

در طول ووهان شیوع یک تئوری توطئه پدید آمده در چین ادعا یک زن آمریکایی که منبع ویروس پیمانکاری آن را پس از سفر او وجود دارد به رقابت در 2019 نظامی جهان بازی.

این نظریه به سرعت زدوده توسط دانشمندان و مقامات امنیتی در سراسر جهان, اما متوقف نمی برخی از مقامات چینی از جمله سخنگوی وزارت خارجه Lijian ژائو از گسترش آن آنلاین.

این هفته دولت چین رسانه های سازمان دوربین مدار بسته آغاز شده در حال اجرا Facebook ads ترویج مصاحبه با سفیر جمهوری مردم چین به ایالات متحده Cui Tiankai که پیشنهاد این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در ووهان.

“به نظر می رسد هر دو ایالات متحده و کشورهای اروپا را در بر داشت زودتر موارد از چین انجام داد. ما نیاز دانشمندان به شکل که.” Cui گفت دوربین مدار بسته.

در حالی که گزارش این هفته پیشنهاد کرد که این ویروس ممکن است به نظر می رسد در فرانسه در دسامبر 2019 یک ماه زودتر از آنچه قبلا تصور وجود داشته که هنوز نمی شده است نشانه آن است که این ویروس در اروپا قبل از نوامبر سال 2019 زمانی که اولین مورد این است که به فکر شناسایی شده اند در ووهان. دانشمندان نیست اما قطعا شناسایی بیمار صفر است.

در همین حال آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال بررسی این که آیا این ویروس می تواند به طور تصادفی موفق به فرار از آزمایشگاه استفاده می شود به مطالعه بیماری های عفونی در ووهان. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او یک “درجه بالایی از اعتماد به نفس” این ویروس از یک ووهان آزمایشگاه خود سازمان های اطلاعاتی هنوز به یک نتیجه گیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>