زن و شوهر قرنطینه در بزرگ شاهزاده خانم سو کروز خط $1 میلیون

Ronald و اوا Weissberger یک فلوریدا, زن و شوهر, گیر روی Grand شاهزاده کشتی کروز که در آن 21 نفر از coronavirus تشخیص داده شده اند در حال پیگرد خط کروز برای $1 میلیون نفر است. طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه مدعی شاهزاده Cruises این شرکت که صاحب و عمل Grand شاهزادهعمل تسامح و این که زن و شوهر در حال حاضر در “خطر واقعی فوری آسیب فیزیکی.”

The Grand شاهزاده شده بود و لنگر انداخته در سواحل سان فرانسیسکو از مارس 4 بعد از کالیفرنیا مقامات حاضر به اجازه دهید آن را حوض زیر تشخیص داده شده اند که مربوط به سفر قبلی با توجه به آسوشیتد پرس.

روز دوشنبه کشتی قادر به اسکله در بندر اوکلند, کالیفرنیا. تخلیه از بیش از 3500 مسافر است انتظار می رود به یک شماره از روز وقوع “به ترتیب اولویت به عنوان تعریف شده و کارگردانی شده توسط هر دو دولت و مقامات محلی” با توجه به بیانیه های عمومی توسط خط کروز.

The Grand شاهزاده set sail on Feb. 21 کروز به هاوایی. در 4 مارس اعلام شد که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آغاز شده بود بررسی یک خوشه کوچک از موارد متصل به یک سفر قبلی از Feb. 11-21. یک مرد در کالیفرنیا که بعد از درگذشت این ویروس بود مسافری که در سفر.

در این مرحله تمام مهمانان در هیئت مدیره نیاز به باقی می ماند در اتاق خود را.

در مارس 6, معاون رئیس جمهور, مایک پنس تایید کرد که از 3,533 مردم بر روی تخته, از زمان سفر, 19 خدمه و دو مسافر در کشتی آزمایش مثبت برای این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19. تنها 46 نفر در کروز مورد آزمایش قرار گرفتند با توجه به پنس. آنها شناسایی شده توسط CDC به عنوان افرادی که با لینک قبلی سفر و مهمانان و خدمه که نشان داد آنفولانزا مانند علائم با توجه به بیانیه های عمومی توسط شاهزاده Cruises.

همانطور که از صبح روز سه شنبه 755 مورد از این ویروس تشخیص داده شده در ایالات متحده و 26 فوت کرده اند با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

طرح دعوی در دادگاه مدعی دو شاکی بودند هشدار در مورد امکان و یا قرار گرفتن در معرض مناسب غربالگری قبل از گام گذاشتن در کوزه. “اگر شاکیان به حال آگاهی از این خطر واقعی قرار گرفتن در معرض قبل از سوار شدن آنها هرگز سوار کشتی” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “با توجه به این متهم در آشکار و سهل انگاری در عدم هشدار شاکیان واقعی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 سرنشین آن آلوده کشتی شاکیان هستند قرنطینه در کابین خود را همراه با بقیه مسافر و خدمه در سواحل سان فرانسیسکو با نگرانی در انتظار سرنوشت خود است.”

همچنین استدلال می کند شاهزاده Cruises باید آموخته شده از تجربه قبلی با استناد به شیوع کروناویروس که روی یکی دیگر از کشتی های خود را از الماس شاهزاده خانم. نزدیک به 700 نفر آلوده با ویروس در حالی که کشتی شد, قرنطینه به مدت دو هفته در بندر یوکوهاما در ژاپن در ماه فوریه و شش نفر را پس از مرگ با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

یک وکیل برای زن و شوهر نیز بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

“شاهزاده خانم بوده است حساس به مشکلات COVID-19 شیوع باعث شده است که ما به مهمانان و خدمه” شاهزاده Cruises گفت: در بیانیه منتشر شده به زمان. “پاسخ ما در طول این فرایند متمرکز شده در خوب بودن ما مهمانان و خدمه در درون پارامترهای اجباری در آمریکا توسط سازمان های دولتی درگیر و در حال تحول پزشکی درک درستی از این بیماری است. ما نه در خدمت شده است با هر گونه دعوی مربوط به این موضوع است و ما نمی خواهد اظهار نظر در هر انتظار دادخواهی.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز یکشنبه گفت: همه شهروندان ایالات متحده باید سفر با کشتی کروز به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

نوشتن به یاس در اگویلرا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>