خواننده کشور Kenny Rogers مرده در 81

بازیگر و خواننده, کنی راجرز, صاف, برنده جایزه گرمی balladeer که میرسد جاز, مردم, کشور, و, پاپ, با, بازدید از قبیل Lucille, لیدی و جزایر در جریان و در آغوش شخصیت او به عنوان “قمار باز” در ضبط و در تلویزیون درگذشت شب جمعه. او 81.

او در خانه در Sandy Springs, Ga., نماینده کیت Hagan آسوشیتدپرس گفت. او تحت مراقبت خانقاه و مرگ طبیعی فوت Hagan گفت.

هوستون به دنیا بازیگر با صدای نیرومند و درشت هیکل و نقره ریش به فروش می رسد ده ها میلیون نفر از سوابق برنده سه جایزه گرمی و ستاره فیلم های تلویزیونی بر اساس “قمار باز” و دیگر آهنگ ها, ساخت او یک سوپراستار در ’70s و 80s در. راجرز رونق برای برخی از 60 سال قبل از بازنشسته از تور در سال 2017 در سن 79. با وجود متقاطع موفقیت او همیشه ترجیح داده می شود از فکر به عنوان یک کشور خواننده.

“شما هم آنچه هر کس دیگری در حال انجام است و شما آن را انجام دهید بهتر است یا شما چه هیچ کس دیگری در حال انجام است و شما را دعوت مقایسه” راجرز گفت: آسوشیتد پرس در سال 2015. “و من را انتخاب کرد که راه از آنجا که من هرگز نمی تواند بهتر از جانی کش یا ویلی یا Waylon در آنچه که آنها انجام داد. به طوری که من پیدا کردم چیزی که من می تواند انجام دهد که نمی دعوت مقایسه آنها. و من فکر می کنم مردم فکر می کردند این بود که من تمایل به تغییر موسیقی کشور است. اما هرگز من موضوع است.”

“Kenny یکی از این هنرمندان است که فراتر, فراتر از یک فرمت و مرزهای جغرافیایی می گوید:” سارا Trahern ارشد اجرایی کشور انجمن موسیقی. “او یک ستاره جهانی است که به معرفی موسیقی کشور به مخاطبان در سراسر جهان است.”

کشور سوپراستار Kenny Rogers است که با انتشار کتاب خاطرات خود با عنوان شانس و یا چیزی شبیه به آن که به نظر می رسد در یک حرفه ای پوشا پنج دهه است. 3:09

راجرز بود پنج بار CMA برنده جایزه و القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013.

درست ژنده پوش به ثروت, داستان راجرز مطرح شد در مسکن عمومی در هوستون ارتفاعات با هفت خواهر و برادر. به عنوان یک 20 ساله او تا به حال یک طلا تنها به نام دیوانه که احساستحت نام کنت راجرز اما وقتی که در اوایل موفقیت متوقف شده او پیوست جاز گروه بابی دویل سه نفر به عنوان امینی نوازنده باس.

اما دستیابی به موفقیت خود آمد که او خواسته شده بود برای پیوستن به جدید کریستی Minstrels, یک گروه محلی در سال 1966. گروه اصلاح به عنوان چاپ اول و به ثمر رساند پاپ ضربه با روانگردان آهنگ فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود). راجرز و اولین نسخه مخلوط کشور-راک و عامیانه در آهنگ های مانند یاقوت را ندارد عشق خود را به شهر, یک داستان یک کهنه سرباز جنگ ویتنام گدایی دوست دختر خود را به ماندن بگیرید.

راجرز و همسرش واندا میلر تماشای مسابقه رافائل نادال از اسپانیا و Marin Cilic از کرواسی در استرالیا, مسابقات تنیس در ملبورن استرالیا در ژانویه. 24, 2011. (تیم Wimborne/فردا نیوز)

پس از این گروه را شکست تا در سال 1974 راجرز خود را آغاز حرفه انفرادی خود را در بر داشت و یک ضربه بزرگ با غمگین کشور تصنیف لوسیلدر سال 1977 که عبور بیش از به پاپ نمودار به دست آورده و راجرز اولین جایزه گرمی. ناگهان ستاره راجرز اضافه شده ضربه پس از ضربه برای بیش از یک دهه است.

قمار بازگرمی برنده داستان آهنگ به قلم همین سچلیتز در آمد در سال 1978 و او شد آهنگ امضا با یک امضا خودداری کنند: “شما باید بدانید که برای نگه `em می دانید که هنگامی که برای ریختن (فولد) ’em.” این آهنگ باعث ضربه فیلم تلویزیونی به همین نام و چند دنباله بیشتر شامل راجرز به عنوان قمار باز حرفه ای بردی هکس و منجر به طولانی سمت حرفه ای برای راجرز به عنوان یک بازیگر تلویزیون و میزبان از چندین تلویزیون فوق العاده.

دیگر بازدید شامل شما تزئین شده زندگی من, هر زمان دو احمق برخورد با Dottie غرب نمی سقوط در عشق با یک خیال باف با Kim Carnes و ترسو از شهرستان. یکی از بزرگترین موفقیت بود بانونوشته شده توسط لیونل ریچی, نمودار دائم الخمر برای شش هفته متوالی در سال 1980. ریچی گفت: در یک سال 2017 مصاحبه با AP که او اغلب به اتمام برساند آهنگ ها تا زمانی که او در حال حاضر تن به تن آنها را که در مورد “بانوی.”

“در ابتدا این آهنگ به نام عزیزم,” ریچی گفت. “و چون زمانی که من برای اولین بار نشستم و او برای اولین بار 30 دقیقه همه او در مورد صحبت شد و او فقط به یک خانم واقعی. یک کشور مرد مانند او ازدواج کرده است ، بنابراین او گفت: “با راه چه نام آهنگ رو؟؟؟”‘ ریچی پاسخ: “خانم.”

در طول سال راجرز کار اغلب با زن دونفری شرکای بسیاری فراموش نشدنی دالی پارتن. این دو زوج در این پیشنهاد از the Bee Gees’ Barry Gibb نوشت که سلیمان در جریان.

Kenny Rogers سپس در 40s او تا به حال یک زمان سخت گیری آن در 1970s, Nashville, جایی که او در نظر گرفته شد بیش از حد به آن را در کشور کسب و کار موسیقی. (جان فوق العاده/آسوشیتد پرس)

“بری بود و تولید یک آلبوم به من و او به من این آهنگ” راجرز گفت: AP در سال 2017. “و من رفتم و آن را آموخته و به استودیو رفت و سنگ را به مدت چهار روز. و من در نهایت به او نگاه کرد و گفت: بری من حتی نمی خواهم این آهنگ دیگر.’ و او گفت: “شما می دانید چه چیزی نیاز داریم ؟ ما نیاز به دالی پارتن.’ من فکر کردم مرد که مرد رویایی است.'”

اتفاقا پارتن بود و در واقع در همان استودیو ضبط در لس آنجلس هنگامی که این ایده آمد.

“از لحظه ای که او پیاده به آن اتاق که آهنگ هرگز صدا همان” راجرز گفت. “از آن زمان در یک کل جدید روح.”

تور با دالی پارتن

این دو خواننده در سفر هم از جمله در استرالیا و نیوزیلند در سال 1984 و 1987 و برجسته شد در یک HBO کنسرت ویژه. در طول سال دو ادامه خواهد داد به رکورد هم از جمله آخرین آنها دوئت “شما می توانید دوستان قدیمی” بود که در سال 2013 منتشر شده. پارتن reprised “سلیمان در جریان” با راجرز در طول همه ستاره بازنشستگی کنسرت برگزار شد در نشویل در اکتبر 2017.

راجرز سرمایه گذاری زمان و پول خود را در بسیاری از دیگر تلاش بیش از کار خود را از جمله شور و شوق برای عکاسی است که منجر به چندین کتاب و همچنین به عنوان یک زندگینامه ساخت آن با موسیقی. او تا به حال یک زنجیره ای از رستوران ها به نام “Kenny Rogers سرخ” و یک شریک در پشت یک مواقعی در برانسون. او همچنین درگیر متعدد خیریه و از جمله صلیب سرخ و MusiCares و بخشی از all-star We are the World ضبط برای قحطی امداد.

هنرمندان ضبط لیونل ریچی, دالی پارتن و Honoree Kenny Rogers انجام در Kenny Rogers: 50 سال نشان می دهد در MGM Grand در Foxwoods در آوریل 10, 2010 در لدیرد سنتر, Conn. (ریک الماس/گتی ایماژ)

توسط ’90s توانایی های خود را به نمودار بازدید مشکلاتی روبرو بود, اگر چه او هنوز هم باقی مانده محبوب زنده سرگرم کننده به طور منظم با تور. هنوز هم او یک مبتکر تاجر و هرگز از تلاش و کوشش برای پیدا کردن راه خود را به عقب بر روی نمودار.

در سن 61 راجرز تا به حال مختصری از باز گشت در کشور نمودار در سال 2000 با یک ضربه آهنگ Buy Me A Roseلطف دیگر خود را مورد علاقه رسانه تلویزیون است. تولید کنندگان از سری Touched By An Angel او را می خواستم به نظر می رسد در یک قسمت و یکی از مدیران پیشنهاد قسمت بود بر اساس آخرین تک. که صلیب-رویداد تبلیغاتی به دست آورده و او را اولین شماره 1 آهنگ کشور در 13 سال است.

راجرز است جان سالم به در برد با همسرش واندا و پسرانش جاستین اردن و کریس کنی جونیور به عنوان به خوبی به عنوان دو برادر و یک خواهر و نوه برادرزاده و خواهرزاده خود را نماینده است. خانواده در حال برنامه ریزی خصوصی خدمات “را از نگرانی ملی COVID-19 اضطراری” بیانیه ای در اوایل روز شنبه به عنوان خوانده شده. یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>