(NASHVILLE, Tenn.) — موسیقی کشور firebrand و نقب زن چارلی Daniels, که تا به حال ضربه زدن با “شیطان رفت به گرجستان” در 83 سالگی درگذشت.

بیانیه ای از روزنامه نگار گفت: Country Music Hall of Famer درگذشت دوشنبه در یک بیمارستان در هرمیتگ تنسی پس از پزشکان گفت که او تا به حال یک سکته مغزی. او قبلا دچار چه به عنوان یک سکته مغزی خفیف در ژانویه 2010 بود و ضربان ساز قلب کاشته شده در سال 2013 اما همچنان به انجام.

دانیلز, یک خواننده و گیتاریست و نقب زن آغاز شده به عنوان یک موسیقیدان جلسه حتی در باب دیلن را “نشویل افق” جلسات. ابتدا در اوایل دهه 1970 پنج قطعه, گروه تور بی وقفه گاهی اوقات انجام 250 یک سال نشان می دهد.

“من می توانید بپرسید که در آن مردم هستند و اگر آنها می گویند `پورشه’ من می توانم بگویم من بازی وجود دارد. اگر آنها می گویند: “باتون روژ” من می گویند من در بازی وجود دارد. وجود ندارد شهر ما بازی نمی در” Daniels گفت: در سال 1998 است.

دانیلز انجام شده در کاخ سفید در سوپر باول در سراسر اروپا و اغلب برای نیروهای نظامی در خاورمیانه است.

او بازی خود را در سال 1980 جان تراولتا, دانلود فیلم Urban Cowboy شد و از نزدیک شناسایی با ظهور موسیقی کشور تولید شده توسط آن فیلم. برخی از دیگر بازدید شد “Drinkin’ My Baby, خداحافظی,” “Boogie Woogie کمانچه کشور بلوز” و “مضطرب سوار است.”

“من نگه داشته ام مردم اشتغال برای بیش از 20 سال است و هرگز از دست رفته حقوق و دستمزد” Daniels گفت: در سال 1998 است. همان سال او موفق به دریافت جایزه پیشگام از آکادمی موسیقی کشور است.

او جان سالم به در با همسر هازل و پسرش چارلی Daniels جونیور

“وجود دارد و هنرمندان آن را لمس بسیاری از نسل های مختلف در کسب و کار ما از چارلی Daniels بود,” گفت: سارا Trahern مدیر عامل شرکت از کشور, انجمن موسیقی, در بیانیه ای. “امروز جامعه ما دهکدهای از دست داد مبتکر و حمایت از موسیقی کشور است. هر دو چارلی و درخت فندق در حال تبدیل شدن به دوستان عزیز من بیش از چند سال گذشته و من ممتاز بود قادر به جشن چارلی القایی به Opry و همچنین به او بگویید که او قرار بود به inducted into the Country Music Hall of Fame.”

در 1990s Daniels نرم برخی از اشعار او از روز زودتر زمانی که او اغلب بود درگیر در اختلاف است.

در “شیطان رفت به گرجستان” یک سال 1979 آهنگ مورد جزئی دوئل بین شیطان و یک whippersnapper به نام جانی دانیلز در اصل به نام شیطان “از ماده” اما تغییر آن به “پسر یک تفنگ.”

او در سال 1980 آمار “موهای بلند پسر کشور” او استفاده می شود به خواندن در مورد “سنگسار در صبح” و “مست بعد از ظهر. دانیلز تغییر آن به “من در صبح است. من در بعد از ظهر.”

“من حدس می زنم من mellowed شده در سن” Daniels گفت: در سال 1998 است.

در غیر این صورت هر چند او به ندرت حمایت را از در خود چهره شعر. خود را “مرد ساده” در سال 1990 پیشنهاد مجازات فروشندگان مواد مخدر و با استفاده از کودک معتادان به عنوان تمساح طعمه خود را “در آمریکا” در سال 1980 گفت: دشمنان کشور به “راست بروید به جهنم.”

چنین سختی صحبت کردن با او را به دست آورده مهمان لکه های سیاسی “نادرست” G. گوردون Liddy رادیو نشان می دهد و در C-SPAN گرفتن نظرات بینندگان.

“شیطان رفت به گرجستان” بود No. 1 در کشور نمودار در سال 1979 و عبور بیش از به پاپ نمودار. آن رای دادند و تنها از سال به کشور, انجمن موسیقی به دست آورده و گروه او یک جایزه گرمی برای بهترین کشور vocal performance by a duo و یا گروه.

در اوجی آیه Daniels خواند:

او میزبانی منظم داوطلب جم کنسرت در نشویل است که در آن نوازندگان معمولا نمی شد و اعلام کرد در پیش است. هنرمندان در این نشان می دهد که شامل دان هنلی, Amy Grant, James Brown, Pat Boone, بیل مونرو, Willie Nelson, Vince Gill Lynyrd Skynyrd, آلاباما, Billy Joel, Little Richard, B. B. King, Stevie Ray Vaughan یوجین دار کردن و وودی هرمان.

دانیلز بومی ویلمینگتون, N. C., بازی های برگزار شده در چند دیلن در آلبوم به عنوان یک نشویل جلسه ضبط گیتاریست در اواخر دهه 1960 از جمله “صبح تازه” و “Self-Portrait.” او همچنین در آلبوم های مارتی رابینز کلود پادشاه Flatt & Sports, پیت سیگر, لئونارد کوهن, Al Kooper و رینگو استار.

او همچنین انجام موسیقی انجیل که او را به دست آورده کبوتر جوایز نیز هست.

سرانجام در سن 71 او را دعوت به پیوستن به مظهر نشویل موسیقی استقرار گراند اوله Opry. او القاء شد در Country Music Hall of Fame در سال 2016.

او گفت: در سال 1998 که او نگه داشته و تور خیلی چون “من هرگز آن را یادداشت کاملا. من هرگز آواز هر آهنگ کاملا. من در رقابت های امشب بهتر از من بود شب گذشته و فردا بهتر از امشب.”

دانیلز گفت: محل مورد علاقه خود را به بازی بود “در هر نقطه با جمعیت و چک های خوب.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de